ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین ترکیب سلاح

5 بهترین ترکیب سلاح Free Fire India

ahmadian

پنج بهترین ترکیب تفنگ Free Fire India

در این مقاله، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین ترکیب سلاح را پیدا کنید. از آنجایی که مسابقات اجازه استفاده از پوسته سلاح را نمی دهند، ما این اسلحه ها را بدون پوسته آنها فهرست کرده ایم.

دلیلی که بسیاری از بازیکنان را به Free Fire جذب می کند، فراوانی سلاح های گرمی است که میدان نبرد آن ارائه می دهد. بازی اغلب شما را در موقعیت هایی قرار می دهد که برخی از بهترین اسلحه ها را در اختیار خواهید داشت. در چنین لحظاتی، باید به یاد داشته باشید که برخی از اسلحه ها با همراهی یک اسلحه گرم بهتر عمل می کنند. بنابراین، شما باید با دقت ترکیب سلاح خود را بسازید.

خرید تجهیزات اسلحه به روز و بهبود یافته از طریق خرید جم فری فایر امکان پذیر است.

یک ترکیب اسلحه ایده آل باید به شما این امکان را بدهد که حضور خود را در نبردهای نزدیک و همچنین دوربرد احساس کنید.

مقالات مرتبط »    تغییر اسکین در فری فایر مجاز نیست. آیا می دانید چرا؟

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

5 بهترین ترکیب سلاح Free Fire India

1) Kord + M79

اگر اخیراً Free Fire را روی تلفن همراه خود نصب کرده باشید یا نقش خود را در تیم خود مشخص کرده باشید، این ترکیب برای شما مناسب است. LMG، Kord، برای سرکوب آتش دشمنان شما مفید است. و می‌تواند به شما کمک کند تا به همراه تیم خود به سمت حریفان بشتابید و آنها را از بین ببرید.

علاوه بر این، اگر یک جوخه کامل را در یک مکان ببینید، لانچر M79 می تواند با یک شلیک به شما کلاچ دهد. همچنین به شما کمک می کند تا به دشمنان خود فشار بیاورید یا آنها را از مخفیگاه هایشان بیرون کنید.

2) AUG+Mag-7

با این ترکیب سلاح می توانید در نبردهای نزدیک و میان برد متمایز شوید. AUG به دلیل عقب نشینی کم، به یک سلاح گرم قابل اعتماد برای پاشیدن و سرنگونی دشمن دوردست تبدیل می شود.

علاوه بر این، اسلحه آسیب قابل توجهی وارد می کند در حالی که سرعت شلیک عالی را با دقت انجام می دهد. با جفت شدن با SG، Mag-7، می توانید شانس خود را برای گرفتن بویا افزایش دهید.

Mag-7 شما را در درگیری های مسلحانه از فاصله نزدیک تحت پوشش قرار می دهد. همچنین یکی از بهترین شاتگان های بازی Free Fire است. که به دلیل حجم بالای هشتی خود، آسیب زیادی وارد می کند و از SG دیگر بازی برتری می یابد.

3) M249 + M1887

اگر بازیکن تهاجمی هستید، این بهترین ترکیب سلاح احتمال بدست آوردن بویاه را افزایش می دهد. در صورت استفاده ماهرانه، اندازه گیره بسیار زیاد M249 می تواند دشمن را قبل از وارد شدن به نبرد میان برد دو بار فکر کند.

با این حال، LMG تنها از طریق airdrops در بازی در دسترس است، اما آسیب قابل قبولی وارد می کند و بردهای طولانی را با دقت پوشش می دهد.

M1887 از درگیری های اسلحه از فاصله نزدیک و فضای نزدیک شما مراقبت می کند. بیشترین میزان آسیب را در بین SGها در Free Fire دارد. از جنبه منفی، تعداد مجلات کوچک آن دو عدد است. با این وجود، اگر در حین استفاده از M1887 مجلات شما تمام شود، LMG ایمنی شما را تضمین می کند.

4) Groza+Mag-7

Groza یکی از محبوب‌ترین بازی‌های AR در بازی Free Fire است و حتی به عنوان اسلحه تقریباً عالی این بازی برچسب زده شده است. با این حال، پس از به روز رسانی OB41، عملکرد آن اندکی کاهش یافته است. گفته می شود، هنوز هم به عنوان محبوب ترین سلاح توسط بسیاری از بازیکنان باقی مانده است و به خوبی با Mag-7 مطابقت دارد.

گرچه Groza با کمی پس زدن عرضه می شود، اما آسیب زیادی وارد می کند، بالاترین نرخ آتش را در لیست FF AR ها دارد، سرعت بارگذاری مجدد قابل توجهی دارد و با دقت بردهای طولانی را پوشش می دهد.

یک بازیکن تهاجمی می تواند گروزا را با Mag-7 به عنوان بهترین ترکیب سلاح جفت کند. زیرا دومی نبردهای میان برد را بر عهده خواهد داشت. در همین حال، اولی پیروزی شما را از فاصله نزدیک تضمین می کند.

5) M82B+Groza

M82B یکی از بهترین SR هایی است که Free Fire در موجودی خود دارد. دقت ویژگی‌ای است که یک تک تیرانداز با تجربه باید در هر SR به دنبال آن باشد و M82B از این نظر ناامید نمی‌شود.

علاوه بر این، اسلحه دارای آسیب، برد، سرعت بارگیری مجدد و سرعت شلیک بالایی است. حتی می تواند به دیوارهای تاریک نفوذ کند.

Groza به خوبی با M82B فرود می آید. با این ترکیب اسلحه و استفاده ماهرانه از آنها می توانید نبردهای نزدیک و دوربرد را در میدان نبرد FF فتح کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت