ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تغییر اسکین در فری فایر

تغییر اسکین در فری فایر مجاز نیست. آیا می دانید چرا؟

ahmadian

چرا تعویض پوسته Free Fire مجاز نیست؟

Garena تغییر اسکین در فری فایر و استفاده از تغییر دهنده های پوسته را در بازی به شدت محدود کرده است. و بسیاری از بازیکنان را در مورد ممنوعیت متعجب کرده است.

مانند هر بازی موبایل دیگری، Free Fire دارای ارزهایی است که به عنوان وسیله ای برای خرید کلکسیون های مختلف درون بازی، لوازم آرایشی، پوست و موارد دیگر عمل می کنند. الماس گرانبهاترین ارز در بازی است و می توان آن را از طریق پول واقعی به دست آورد. با توجه به نرخ های گران خود، بازیکنان اغلب به دنبال جایگزین هایی برای دریافت الماس FF رایگان هستند.

وبسایت ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

در جستجوی دریافت رایگان در بازی، بسیاری از بازیکنان به ابزارهای پوستی که در Google PlayStore و سایر وب سایت ها موجود است روی می آورند. این ها لوازم آرایشی درون بازی، لباس ها و پوسته های مختلف را بدون هیچ قیمتی به شما می دهند. با این حال، موارد به دست آمده از ابزارهای پوستی برای سایر بازیکنان در FF قابل مشاهده نیست. آنها می توانند تنها توسط کاربر مشاهده شوند.

مقالات مرتبط »    فروشگاه موکو سپتامبر 2023 فری فایر : پوسته فیست، قیمت و موارد دیگر

چرا ابزارهای پوسته و تغییر اسکین در فری فایر مجاز نیستند؟

تعویض کننده های پوسته و تغییر اسکین در فری فایر به دلایل متعدد ممنوع شده اند. برای شروع، این برنامه ها فایل های اشکالی هستند که فایل بازی را تغییر می دهند و نمی توان به آنها اعتماد کرد.

ابزارهای پوستی به طور فریبنده ای لوازم آرایشی رایگان درون بازی را در اختیار شما قرار می دهند که قرار است توسعه دهنده با استفاده از آنها درآمد کسب کند. به طور مشابه، وقتی تعداد زیادی از بازیکنان این لوازم آرایشی را از طریق الماس FF خریداری می کنند، دریافت رایگان این لوازم آرایشی غیرمنصفانه است. ابزارهای پوستی وابسته، حمایت مالی، همکاری یا ایجاد شده توسط Garena نیستند. بنابراین، آنها به عنوان برنامه های شخص ثالث محسوب می شوند و استفاده از آنها تقلب محسوب می شود. زیرا غیرقانونی است.

پرسش‌های متداول FF در ادامه به این موارد اشاره می‌کند:

“هر نرم افزاری که تلاش می کند سرویس ها (یا هر بخشی از آن) را از هم کامپایل، مهندسی معکوس، جداسازی یا هک کند، یا بر هر فناوری رمزگذاری یا اقدامات امنیتی پیاده سازی شده توسط Garena در رابطه با سرویس ها و/یا داده های منتقل شده، پردازش یا ذخیره شده توسط گارنا غلبه کند.”

در صورت استفاده از ابزارهای تغییر اسکین در فری فایر با چه مجازات هایی مواجه می شوید؟

Garena یک سیاست تحمل صفر در برابر تقلب کنندگان در بازی دارد. اگر آنها شواهدی در مورد هر گونه اقدامات غیرمنصفانه انجام شده توسط کاربران پیدا کنند، حساب FF آنها بلافاصله مسدود خواهد شد. علاوه بر این، دستگاه یا تلفن مورد استفاده برای تقلب نیز برای همیشه از دسترسی به بازی محدود شده است.

چگونه می توانید الماس رایگان در Free Fire دریافت کنید؟

راه های متعددی برای کسب درآمد قانونی الماس رایگان وجود دارد. یکی از این گزینه ها این است که می توانید منتظر رویدادهایی باشید که دارای هدایا هستند و کدها را ردیم کنید. اینها اغلب ارزهای پریمیوم درون بازی یا لوازم آرایشی را برای شما به ارمغان می آورند.

همچنین می‌توانید در PlayStore امتیازهای Play جمع‌آوری کنید یا از طریق برنامه Google Opinion Rewards پول جمع کنید. این اپلیکیشن ها به این دلیل شناخته شده اند که به طور قانونی به شما الماس های FF رایگان می دهند که با استفاده از آن ها می توانید آیتم های مختلفی را در بازی خریداری کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت