ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استراتژی حمله تاون هال 14

بهترین استراتژی حمله تاون هال 14 در کلش اف کلنز در سال 2024

بهترین استراتژی حمله برای Town Hall 14 در کلش اف کلنز در سال 2024

این مقاله یک استراتژی حمله تاون هال 14 ساده و در عین حال مؤثر برای بازیکنان در بازی در سال 2024 ارائه می دهد.

در حین بازی کلش آف کلنز، بازیکنان باید خود را به چند استراتژی هجومی منحصربفرد مجهز کنند تا در جنگ های قبیله ای زنده بمانند. بنابراین، تسلط بر این تاکتیک‌ها، به ویژه در تاون هال 14 (TH14) – یکی از بالاترین سطوح تاون هال در بازی، یک مزیت مهم در بازی است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

کلش آف کلنز یک بازی مبتنی بر استراتژی است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در هنگام حمله از ترکیب‌های مختلف نیرو استفاده کنند. هر تاون هال به ترکیب منحصر به فردی از نیروها، جادوها و قهرمانان نیاز دارد و این یک استراتژی حمله را تشکیل می دهد.

مقالات مرتبط »      تجهیزات قهرمان رویال چمپیون کلش اف کلنز جدید ارزش سرمایه گذاری دارد؟

بهترین استراتژی حمله تاون هال 14 کلش اف کلنز

استراتژی حمله Super Dragon بسیار کارآمد است و منصفانه است که آن را بهترین استراتژی حمله تاون هال 14 بنامیم. یادگیری و تسلط بر این تکنیک ممکن است کمی طول بکشد. اما اگر به درستی اعمال شود، هیچ پایگاه تاون هال 14 باقی نخواهد ماند. حتی حداکثر تاون هال 14 پایگاه به راحتی از بین خواهد رفت.

ترکیب ارتش:

  • 6 سوپر اژدها
  • 4 مینیون
  • 3 طلسم خشم
  • 5 طلسم فریز
  • 1 Battle Blimp
  • 9 بالون + 1 طلسم فریز + 1 طلسم خشم (در کلن کستل)

چگونه نیروها را به کار بگیریم؟

مرحله 1: یک قیف ایجاد کنید

به بازیکنان توصیه می شود که یک قیف برای Super Dragons یا توسط Heroes یا Minions ایجاد کنند. Super Minions دارای آسیب در ثانیه (DPS) بالایی است که به مهاجم این امکان را می دهد که یک قیف عالی داشته باشد. اگر قرار است قیف با قهرمانان ساخته شود، از پادشاه بربر به عنوان سپر برای ملکه کماندار استفاده کنید.

با این حال، به بازیکنان توصیه می شود از Super Minions به عنوان وسیله ای برای این کار استفاده کنند. اگر در وهله اول از هیروها استفاده شود، در اوایل دفاع از بین می روند. این باعث می شود مهاجم هیچ جایگزینی برای پاکسازی نداشته باشد و به دلیل کمبود زمان منجر به حمله ناموفق شود.

مرحله 2: ارسال سوپر دراگون ها به داخل

هنگامی که یک قیف کامل ایجاد می شود، Super Dragons باید در مرکز در محدوده Grand Warden مستقر شوند. از توانایی ویژه Grand Warden برای اعتماد اولیه همراه با جادوهای خشم استفاده کنید. این توانایی ویژه، همراه با خشم، به Super Dragons کمک می کند تا برخی از دفاع های سنگین مانند Eagle Artillery و Inferno Towers را از پایگاه پاک کنند.

هنگامی که Super Dragons وارد طرح پایه شدند، یک بالون جنگی را مستقر کنید. به سمت تاون هال پیش می رود و بالن های موجود در کلن کستل تاون هال را پایین می آورند. از آنجایی که تاون هال خسارت سنگینی به نیروها وارد می کند، باید در اسرع وقت از بین برود.

بازیکنان اکنون می توانند از پادشاه بربر، آرچر کوئین و رویال چمپیون برای حمایت از Super Dragons در پاکسازی استفاده کنند.

مرحله 3: از طلسم خشم و فریز استفاده کنید

استفاده از طلسم در مکان صحیح و در زمان مناسب یک هنر است. طلسم ها نقش مهمی در تعیین مسیر حمله دارند. جادوهای خشم باید در نیروهایی که قادر به تخریب تعداد بیشتری از ساختمان‌ها هستند استفاده شود. در حالی که طلسم‌های فریز باید برای دفاع‌هایی مانند Air Sweeper، برج اینفرنو و Scattershots استفاده شوند.

اگر مراحل بالا به درستی اجرا شوند، حمله به راحتی انجام می شود و از سه ستاره در هر پایگاه اطمینان حاصل می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت