ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی باراکس فری فایر

ویژگی باراکس فری فایر در به روزرسانی ژانویه 2023

ahmadian

Free Fire ویژگی Barracks را در به روزرسانی ژانویه 2023 به ارمغان می آورد

Free Fire بازی موبایل بتل رویال گارنا یکی از محبوب ترین بازی ها است. و میلیاردها بارگیری در فروشگاه Google Play است. پس از موفقیت بزرگ نسخه OB37 ، که در نوامبر 2022 راه اندازی شد ، گارنا در حال آماده سازی برای اولین بار به روزرسانی فری فایر در سال 2023 ، با نسخه OB38 است. اضافات جدید شامل تغییراتی در حالت های BR (Battle Royale) و CS (Contra Squad) است . همچنین تعادل سلاح های مختلف برای گیم پلی بهتر. از جمله اصلی ترین تغییرات در حالت Battle Royale ، ویژگی باراکس فری فایر است.

برخی از شخصیت ها در بازی فری فایر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند. و برخی از آنها را تنها با باز کردن جعبه های شانس می توانید به دست آورید که می توانید با خرید جم فری فامقالات مرتبط »
یر
از ارزان جم انجام دهید.

مقالات مرتبط »   آپدیت OB39 فری فایر فاش شد : تاریخ انتشار و موارد دیگر

پادگان ها در فری فایر چگونه کار می کنند ؟

ویژگی باراکس فری فایر ، مکان جدیدی است که در سراسر نقشه پخش شده است. که حاوی بهترین موارد در بازی است. اگر می دانید منطقه گنج منطقه آبی دشوار یا مفید است ، پادگان ها را امتحان کنید. شما و تیم خود می توانید سلاح ها و تجهیزات باکیفیت را در Shed پیدا کنید.

فرصتی برای یافتن سلاح های ردیف 3 و سلاح های فقط پادگان در آنجا وجود دارد. فراموش نکنید که تیم خود را بیاورید! مکان پنج تا شش زرادخانه هر نقشه ممکن است در مینیمپ مشاهده شود. با وجود اینکه بهترین مکان غارت در بازی است ، Shed به یک کلید دسترسی نیاز دارد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که هر منطقه اصلی هر نقشه دارای 1-2 کلید است:

  • کلیدها را می توان از دستگاه های فروش خریداری کرد.
  • هر کلید 600 سکه FF هزینه دارد.
  • در هر بازی در هر بازی فقط 3 کلید وجود دارد ، بنابراین عجله کنید!
  • کلیدها را می توان از دستگاه های فروش AirDrop خریداری کرد.
  • هر کلید 400 سکه FF هزینه دارد.
  • هر دستگاه فروش Airdrop دارای 1 کلید است.

به طور خلاصه ، ویژگی باراکس فری فایر یا همان پادگان ها در به روزرسانی 11 ژانویه 2023 به بازی رسیدند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت