ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Barbarian Kicker در کلش

آموزش کامل نحوه استفاده از Barbarian Kicker در کلش اف کلنز

چگونه از Barbarian Kicker در کلش اف کلنز استفاده کنیم؟

از آنجایی که نیروهای جدیدBarbarian Kicker در کلش اف کلنز در اختیار شما هستند، شما باید ترکیب ارتش و استراتژی های حمله خود را تغییر دهید. تا از این سرباز با زمان محدود استفاده کنید. و این مقاله بیشتر به شما در این زمینه کمک می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

سوپرسل در کنار فصل جدید، مقالات مختلفی را در بازی منتشر کرده است، از جمله Barbarian Kicker در کلش اف کلنز. موضوع فصل جدید حول محور ورزش فوتبال است. پس این تیم با زمان محدود از ارلینگ برات هالند، فوتبالیست محبوب الهام گرفته شده است. علاوه بر این، سوپرسل به بازیکنان پیشنهاد می‌کند تا موجودی خود را افزایش دهند، یک پوسته قهرمان فوتبال در کلش آف کلنز برای رویال قهرمان قهرمان در مسیر پاداش برتر فصل منتشر کرده است.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت اسکین قهرمان فوتبال در کلش اف کلنز

Barbarian Kicker در کلش اف کلنز توضیح داده شد

Barbarian Kicker در کلش اف کلنز با یک ضربه آزاد مهارت دارد. که برای اولین حمله خود پس از استقرار، به او اجازه می دهد تا با توپ به نزدیک ترین ساختمان دفاعی حمله کند و 2700 خسارت وارد کند. این بازی برای همه بازیکنان با سطح تاون هال بالای 3 منتشر شده است. این نیرو تنها یک نقطه ضعف دارد: فضای کم مسکن! که آن را مستعد تله‌های Spring می‌کند.

در اینجا آمار سربازان محدود به زمان آمده است:

  • امتیاز: 2000
  • میزان خسارت در ثانیه: 165
  • مدت زمان تمرین: 1 دقیقه و 30 ثانیه
  • اهداف: زمینی
  • فضای مسکن: 12
  • سرعت حرکت: 20

توجه داشته باشید:
نیروها در پادگان استفاده می شوند و نیازی به باز کردن قفل آنها با اتمام هیچ مأموریتی ندارند. علاوه بر این، سطح Barbarian Kicker که دریافت می کنید به سطح تاون هال شما بستگی دارد.

نکات و ترفندهای استفاده از Barbarian Kicker در کلش اف کلنز

در اینجا برخی از بهترین راه ها برای استفاده از Barbarian Kicker در کلش آف کلنز در حملات چند نفره خود آورده شده است:

1) از آن با پیکان غول پیکر استفاده کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از نیروهای جدید Barbarian Kicker در کلش اف کلنز این است که او را به ترکیب ارتش خود اضافه کنید و در عین حال ملکه آرچر خود را به تیر غول پیکر مجهز کنید. این تجهیزات قهرمان به او این امکان را می دهد که تیری را شلیک کند که از کل دهکده عبور می کند و هر ساختمانی را که سر راهش قرار می گیرد را از بین می برد.

در مرحله بعد، می توانید Barbarian Kickers را برای از بین بردن دفاع های مرگبار از راه دور مستقر کنید. که به شما امکان می دهد یک گذرگاه امن برای ارتش خود ایجاد کنید تا به دهکده دشمن نفوذ کنند. علاوه بر این، آسیب ناشی از پیکان غول پیکر باعث می شود که Barbarian Kickers راحت تر بتواند دفاعی ها را از بین ببرد.

2) از استقرار آنها قبل از قهرمانان دشمن خودداری کنید

ممکن است هنگام استفاده از Barbarian Kickers در استراتژی حمله خود متوجه شده باشید که آنها از قابلیت ضربه آزاد خود در Heroes استفاده نمی کنند. این باعث می شود که آنها مستعد حملات مرگبار خود شوند و اغلب باعث می شود در مقابل قهرمانان شکست بخورند.

این مشکل را می‌توان با جفت کردن نیروهای جدید با Headhunters که به هیروها آسیب ناجی وارد می‌کنند، یا کمک به آنها با Poison یا سایر اسپل‌های مفید زمانی که درگیر مبارزه با آن‌ها هستند، مقابله کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت