ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل

5 بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل در پابجی موبایل (نوامبر 2023)

پنج بهترین attachment برای کنترل پس زدن در PUBG Mobile (نوامبر 2023)

با استفاده از این 5 بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل می‌توانید گیم‌پلی پابجی موبایل را بهبود ببخشید. و شانس خود را برای به دست آوردن تعداد کشته‌های بیشتر افزایش دهید.

کنترل عقب‌نشینی یک توانایی حیاتی در PUBG Mobile است که می‌تواند تا حد زیادی بر عملکرد نبرد بازیکن تأثیر بگذارد. هنگام شلیک، دهانه یک سلاح ممکن است به سمت بالا یا به طرفین جابجا شود و هدف گیری دقیق را دشوار کند. بازیکنان می توانند با استفاده از طیف وسیعی از پیوست هایی که به طور موثر این نوع پس زدن را مدیریت می کنند، این مشکل را برطرف کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

پایداری بیشتر و عقب نشینی کمتر با گزینه های مورد بحث در این مقاله تضمین می شود. که به کنترل بهتر سلاح ها و شلیک دقیق کمک می کند.

مقالات مرتبط »    حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل آپدیت 2.9 توضیح داده شد

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

5 بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل در پابجی موبایل (نوامبر 2023)

1) Compensator

جبران کننده احتمالاً بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل در پابجی موبایل است. کاهش پس زدن، چه عمودی و چه افقی، به شما کمک می کند تا گلوله های خود را با سهولت بیشتری روی هدف نگه دارید.

بسیاری از سبک‌های بازی مختلف را می‌توان توسط جبران‌کننده تطبیق داد، زیرا این یک انتخاب همه‌کاره است که با اکثر تفنگ‌های تهاجمی، مسلسل‌های دستی و DMR کار می‌کند. این یک ابزار ضروری برای گیمرهایی است که می خواهند دقت عکس های خود را افزایش دهند زیرا می تواند پس زدن را کنترل کند.

2) ورتیکال فورگریپ

Foregrip عمودی یک ویژگی عالی برای مدیریت عقب‌نشینی در PUBG Mobile، به‌ویژه لگد عمودی است. کاهش قابل توجهی در ضربه به سمت بالا ایجاد می کند که به حفظ کنترل برتر سلاح در هنگام پاشیدن دشمنان برای مدت زمان طولانی کمک می کند.

این پیوست مناسب بازیکنانی است که می خواهند الگوی عقب نشینی ثابت و قابل اعتمادتری در این بازی بتل رویال داشته باشند. معمولاً برای افزایش پایداری کلی تفنگ های تهاجمی و مسلسل ها استفاده می شود.

3) انجلد فورگریپ

Foregrip عمودی در کاهش پس زدن به سمت بالا در PUBG Mobile موفق تر است. اما Foregrip زاویه دار در به حداقل رساندن بازگشت عمودی و افقی عالی است. این به خوبی با بسیاری از انواع سلاح کار می کند و دارای ترکیب قدرتمندی از تحرک و کنترل است.

Foregrips زاویه دار در میان بازیکنانی که خواهان یک اتصال چندمنظوره هستند که کاهش جزئی در پس زدن را بدون به خطر انداختن سایر جنبه های حمل سلاح فراهم می کند، محبوب هستند.

4) شعله پوش

فلش هایدر هم بهترین اتچمنت برای کنترل ریکویل در پابجی موبایل است. که علاوه بر سرکوب فلاش پوزه، به مدیریت پس زدگی کمک می کند. ممکن است مانند جبران کننده، پس زدگی را کاهش ندهد، اما همچنان بهبود قابل توجهی در پایداری ارائه می دهد.

برای بازیکنانی که به دنبال یک پیوست متعادل هستند که به کنترل دید و پس‌زدگی می‌پردازد، مخفی‌کننده فلاش یک گزینه عالی است. فلاش پوزه را کاهش می دهد و تشخیص شما را برای حریف سخت تر می کند.

5) Half Grip

Half Grip یک اصلاح همه کاره است که باعث کاهش یکنواخت در پس زدن در هر دو محور افقی و عمودی می شود. این بازی بتل رویال برای بازیکنانی که به دنبال تعادل بین کنترل و ثبات هستند، میانه ای بین دستگیره های زاویه دار و عمودی ارائه می دهد.

Half Grip دقت هدف را بهبود می بخشد و مخصوصاً برای سلاح هایی مفید است که در هنگام اسپری کردن به سمت دشمنان، پس زدن متوسطی دارند. تطبیق پذیری آن، آن را به انتخاب خوبی برای طیف وسیعی از سلاح ها و سازش خوبی برای بازیکنانی که به دنبال کنترل کامل پس زدن هستند، تبدیل می کند.

نتیجه گیری

کنترل پس زدگی در PUBG Mobile به انتخاب پیوست های مناسب بستگی دارد. جبران کننده به دلیل ظرفیت قابل توجه آن برای کاهش پس زدگی در جهت های افقی و عمودی بهترین انتخاب است.

با این حال، چهار گزینه دیگر – عمودی Foregrip، Angled Foregrip، Flash Hider و Half Grip – هر کدام مزیت منحصر به فردی را ارائه می‌دهند که می‌تواند متناسب با سبک‌های بازی و ترجیحات مختلف تنظیم شود. اگر ترکیب‌های مختلفی از این پیوست‌ها را امتحان کنید و مشخص کنید کدام یک با گیم‌پلی شما مناسب‌تر است، می‌توانید پس‌زدگی را کنترل کنید و در PUBG Mobile عملکرد بهتری داشته باشید.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت

  • Factory production

    Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is great, as well as the content!

    • ahmadian

      Thanks for your attention