ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مقایسه سلاح

مقایسه سلاح های برتر کالاف دیوتی موبایل و اپکس لجند موبایل بتا

Apex Legends Mobile Beta در مقابل COD Mobile : کدام بازی سلاح های بهتری دارد ؟

در این مقاله به مقایسه سلاح های کالاف دیوتی موبایل و اپکس لجند موبایل بتا خواهیم پرداخت.

این بازی در حال حاضر برای دانلود در هند و فیلیپین در دسترس است. بازیکنان در مورد بازی بازخورد مثبتی ارائه می دهند. و غیبت PUBG Mobile نیز به محبوبیت Apex Legends Mobile کمک خواهد کرد.

خرید سی پی کالاف برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

اپکس لجند موبایل سرانجام در 28 آوریل 2021 در نسخه بتای دسترسی اولیه برای دانلود در دسترس است.

COD Mobile در مقایسه با Apex Legends Mobile قدیمی اما محبوب است و طرفداران زیادی دارد. هر دو بازی ماهیت بتل رویال دارند. و گرفتن سلاح مورد نظر در مسابقات می تواند به شدت بر نتیجه مسابقه تأثیر بگذارد.

مقالات مرتبط »    سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه که باید بدانید

5 مقایسه سلاح های برتر کالاف دیوتی موبایل و اپکس لجند موبایل بتا

#1- مقایسه سلاح R-301 Carbine و QQ9

R-301 یک تفنگ تهاجمی است و برای نبردهای نزدیک و میان برد واقعاً خوب است. عملکرد این اسلحه ثابت است. اگر بازیکن بتواند بر آن مسلط شود، پتانسیل کشتن زیادی دارد. اندازه گیره کوچک اسلحه می تواند بازیکنان را وادار کند به سراغ اسلحه های دیگر بروند. اما این یک گزینه فوق العاده قدرتمند در Apex Legends Mobile Beta است.

QQ9 یک مسلسل در COD Mobile با پس زدن متوسط و دقت خوب است. این اسلحه برای از بین بردن اهداف نزدیک مناسب است. جفت کردن آن با ضمیمه های مناسب می تواند تحرک را افزایش دهد و عقب نشینی را کنترل کند.

#2- مقایسه سلاح R99 SMG و Fennec

R99 SMG یک مسلسل است که در نبردهای نزدیک بسیار خوب است. صدمات ناشی از این تفنگ واقعاً زیاد است. و سریع ترین سرعت شلیک را در نسخه بتای Apex Legends Mobile دارد. این اسلحه را می توان با هر تفنگ دیگری در بازی جفت کرد. زیرا در فاصله نزدیک صدمات زیادی ایجاد می کند. اگر گلوله های یک بازیکن در تفنگ تهاجمی یا تفنگ ساچمه ای تمام شود، می توانید برای پایان دادن به دشمنان به R-99 بروید.

Fennec یک مسلسل فرعی کاملا اتوماتیک در COD Mobile با سرعت آتش و قابلیت آسیب بسیار بالاست. این سلاح در فاصله نزدیک کشنده است. اگر این اسلحه با ضمیمه های مناسب جفت شود، دویدن و تیراندازی در نبرد نزدیک بسیار آسان است.

#3- مقایسه سلاح Hemlok Burst AR و M16

Hemlok Burst AR یک تفنگ آتش سوزی Burst است و دارای یک گیره مهمات است که کمی کوچکتر از Flatline در Apex Legends Mobile Beta است. Hemlok یک اسلحه میان رده عالی است و اگر بازیکنی با استفاده از حالت Burst fire راحت باشد، این تفنگ برای آنها عالی است. دقت این تفنگ زیاد نیست، اما می توان با پیوست های مناسب در Apex Legends Mobile Beta مدیریت کرد.

M16 یک اسلحه نیمه اتوماتیک است که از آتش انفجاری استفاده می کند و در COD Mobile به دلیل دقت آن در فاصله نزدیک بسیار موثر است. M16 هم پرخطر و هم سودمند است. اگر بازیکنی تمام انفجارها را از فاصله نزدیک روی دشمن بیاورد، مطمئناً یک کشتن است. همراه با پیوست های مناسب، تحرک و کنترل را بدون کاهش هیچ آمار دیگری افزایش می دهد.

#4- مقایسه سلاح Flatline و AK47

Flatline یک تفنگ تهاجمی است که می تواند در نسخه بتای Apex Legends Mobile باعث آسیب به پایه محکم شود. این تفنگ دارای یک پس زدگی قابل کنترل و آسیب دقیق شلیک لگن است. این تفنگ برای نبردهای متوسط و همچنین از فاصله نزدیک مناسب است. با پیوست های مناسب در بازی می تواند کشنده شود.

AK47 یک تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک با بیشترین آسیب در COD Mobile در این کلاس است. هرچند کنترل عقب‌نشینی واقعاً سخت است. بسیاری از بازیکنان ترجیح می دهند از این تفنگ برای سرعت آتش بالا و خروجی آسیب استفاده کنند.

#5- مقایسه سلاح Sentinel and Arctic 0.50

Sentinel یک تفنگ تک تیرانداز با پیچ و مهره است که می تواند یک سپر را با یک شلیک در Apex Legends Mobile Beta از بین ببرد. سرعت شلیک این اسلحه واقعا کند است و زمان قابل توجهی برای بارگیری مجدد نیاز دارد. Sentinel از طریق دشمنان نفوذ می کند، به این معنی که یک بازیکن می تواند ضربات جانبی منظمی را به ثمر برساند، اما می تواند به شدت برای شلیک های از دست رفته مجازات شود – بازیکن باید گلوله را در هدف قرار دهد.

Arctic.50 یک تفنگ تک تیرانداز است که بیشترین تحرک، آسیب بالا و سرعت شلیک خوب را در COD Mobile دارد. برد تفنگ واقعاً خوب است و به بازیکنان کمک می‌کند تا ضربه‌های سر دقیقی داشته باشند. همراه با پیوست های مناسب، دقت، برد و آسیب افزایش می یابد اما سرعت آتش، تحرک و کنترل ها را کاهش می دهد.

سلب مسئولیت:
این مقاله منعکس کننده نظر نویسنده است و خوانندگان می توانند نظرات فردی خود را داشته باشند که ممکن است متفاوت باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت