ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بازی های جایگزین پابجی

بازی های جایگزین پابجی موبایل که در سال 2023 می توانید امتحان کنید

5 بهترین جایگزین برای PUBG Mobile برای امتحان کردن در سال 2023

اگر از بازی کردن نقشه های بتل رویال PUBG Mobile خسته شده اید، به جای درستی آمده اید. برای کسانی که به دنبال ماجراجویی‌های جدید بتل رویال در سال 2023 هستند، بازی های جایگزین پابجی موبایل که در سال 2023 می توانید امتحان کنید را پوشش داده ایم.

در واقع، این روزها هیچ کمبودی در عناوین بتل رویال وجود ندارد. سال‌هایی که PUBG و Fortnite تنها نماینده ژانر خود بودند، گذشته است.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم ، در بخش های مختلف بازی می توانید سطح خود را ارتقاء دهید.

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده انتخاب ها و دیدگاه های شخصی نویسنده است.

مقالات مرتبط »  نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل : گیم پلی با موضوع جدید و آیتم ها

بازی های جایگزین پابجی موبایل در سال 2023

1) Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile به یک بازی تیراندازی اول شخص محبوب تبدیل شده است که دارای حالت بتل رویال بسیار سرگرم کننده است. این دارای زرادخانه گسترده ای از سلاح های وفادار به جهان Call of Duty است.

حالت بتل رویال آن بر روی یک نقشه بزرگ به نام Isolated انجام می‌شود. و حداکثر 100 بازیکن به یکباره وارد میدان می‌شوند. با مکانیک‌های گیم‌پلی روان‌تر از PUBG و گرافیک‌های درجه یک، Call of Duty Mobile از بهترین بازی های جایگزین پابجی موبایل برای عنوان نمادین Krafton است.

علاوه بر تجربه بتل رویال، بازی حالت‌های سرگرم‌کننده مختلفی را نیز ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند مهارت‌های هدف‌گیری دقیق خود را به نمایش بگذارند، مانند حالت مستقیم Deathmatch و حالت جستجو و یافتن. آخرین مورد شبیه به تیرانداز تاکتیکی کلاسیک، Counter-Strike است.

2) Free Fire MAX

Free Fire MAX یک بازی بتل رویال بسیار محبوب در هند و آسیای جنوب شرقی است. که دارای یک تجربه بتل رویال سریع با 50 بازیکن است. شرکت کنندگان در جزیره ای رها می شوند و برای برنده شدن باید زنده بمانند.

Free Fire MAX طیف وسیعی از سلاح‌های مشابه PUBG Mobile را ارائه می‌دهد. بنابراین عادت کردن به مکانیک سلاح دردسرساز نخواهد بود.

گرافیک پر جنب و جوش و گیم پلی روان در دستگاه های ارزان قیمت، بازی را به شهرت رسانده است. مانند پابجی موبایل، Free Fire نیز چندین نقشه را ارائه می دهد. با این حال، انتخاب دوم از نظر اندازه کوچکتر است. بنابراین مسابقات به نتیجه سریع تری می رسند.

3) Knives Out

Knives Out یک بازی نبرد رویال است که دارای میدان نبرد عظیم 100 نفره است. مکانیک آن شبیه به سایر بازی های بتل رویال است. اما Knieves Out دارای ویژگی منحصر به فردی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا ساختارهایی برای دفاع از خود در برابر دشمنان بسازند. گرافیک چشمگیر و گیم پلی روان آن را به یکی از عالی ترین بازی های جایگزین پابجی موبایل در سال 2023 تبدیل کرده است.

4) New State Mobile

PUBG پس از یک وقفه یک ساله در هند در قالب New State Mobile بازگشته است. اگرچه بازی شبیه به نسخه اصلی خود است، اما برخی از عناصر منو و مکان گرم کردن آن به روز شده است.

New State Mobile در حال حاضر دارای دو نقشه بتل رویال به نام‌های TROI و Erangel 2051 است که نقشه دومی از نقشه اصلی Erangel PUBG الهام گرفته شده است.

علاوه بر این، یک نقشه TDM جدید به نام Station اکنون در نسخه بتا برای بازیکنان در دسترس است تا مهارت های خود را آزمایش کنند. New State Mobile همچنین شاهد بازگشت زمین تمرین است که به فرد اجازه می دهد تا سلاح های خود را تمرین و آزمایش کند.

5) Rules of Survival

Rules of Survival جایگزین عالی دیگری برای PUBG Mobile است. دارای فرمت گیم پلی مشابه است اما دارای ویژگی های منحصر به فرد متعددی است. قبل از شروع بازی، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خود را شخصی‌سازی کنند، که به تجربه حس شخصی می‌افزاید.

Rules of Survival بر روی یک نقشه زمین عظیم با حداکثر 120 بازیکن اتفاق می افتد. یک آموزش سریع به شرکت کنندگان در مورد مکانیک ها و ابزارهای مختلف بازی آموزش می دهد.

نقشه زمین آنقدر عظیم است که بازیکنان برای کشف مناطق متعدد آن به وسایل نقلیه نیاز دارند. این بازی وسایل نقلیه مختلفی از جمله قایق موتوری، موتور سیکلت، کامیون و ماشین را ارائه می دهد. مانند PUBG Mobile، Rules of Survival به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در حالت‌های مختلف بازی، از جمله انفرادی، دوتایی و تیمی، لذت ببرند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت