ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تسلط بر سلاح در کالاف

تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه باید بدانید

COD Mobile : همه آنچه باید در مورد Weapon Mastery بدانید

در اینجا همه چیزهایی است که بازیکنان باید در مورد تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل بدانند.

فصل 8 کالاف دیوتی موبایل مکانیک بازی جذابی را معرفی کرد که با نام Weapon Mastery شناخته می شود. بازیکنان اکنون دارای جدول امتیازاتی برای تسلط بر یک سلاح هستند. و سرانجام، پس از دو سال، کالاف دیوتی موبایل راهی برای تمرکز بازیکنان بر روی یک سلاح به طور مداوم پیدا کرده است.

پیش از این، پس از تراز کردن یک اسلحه، بازیکنان اغلب از استفاده از یک اسلحه برای طولانی ترین زمان خسته می شدند. به همین دلیل است که اکثر بازیکنان دوست ندارند به متای بازی پایبند باشند. بازیکنانی که از متا سوء استفاده می‌کنند، بازیکنان دیگری را که از بهترین سلاح‌ها استفاده نمی‌کنند، وادار می‌کنند تا اگر می‌خواهند در مقابل آن‌ها شانسی داشته باشند، آن‌ها را دوباره انتخاب کنند. با تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان از بازی متا آنقدر خسته نخواهند شد که به معنای خرد کردن جدول امتیازات برای آن است.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

همچنین چند جایزه در هر سطح از تسلط بر سلاح وجود دارد. بازیکنانی که به تابلوی امتیازات راه می یابند، رتبه خود را در هر لابی به نمایش عموم می گذارند. تابلوهای امتیازات برای هر سلاح با فصل رتبه بندی شده بازنشانی می شود.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت LAPA در کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 (2023)

همه رتبه ها در تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل (Weapon Mastery) در فصل 8

چهار رتبه مختلف در تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. با Iron شروع می شود. و پس از آن Gold، سپس Platinum و در آخر Master قرار می گیرند. فراتر از رتبه استاد، تابلوهای امتیازات رتبه‌بندی شده‌ای هستند که بازیکنان برای وارد شدن باید آن‌ها را خرد کنند.

روش های کسب امتیاز تسلط بر سلاح :

امتیازات Weapon Master بر اساس برد، باخت و عملکرد کلی بازیکن در یک مسابقه توزیع می شود.

  1. 0-2000 امتیاز – بازیکنان می توانند برای کسب امتیاز در مسابقات عادی و رتبه بندی شده به صورت چند نفره یا بتل رویال شرکت کنند.
  2. 2001-3500 امتیاز – بازیکنان دارای رتبه حرفه ای و بالاتر می توانند برای کسب امتیاز در مسابقات رتبه بندی شده به صورت چند نفره یا بتل رویال شرکت کنند.
  3. 3501-5000 امتیاز – بازیکنانی که دارای رتبه Master و بالاتر هستند می توانند برای کسب امتیاز در مسابقات رتبه بندی شده به صورت چند نفره یا بتل رویال شرکت کنند.
  4. بیش از 5001 امتیاز – بازیکنانی که در رتبه های افسانه ای و بالاتر قرار دارند می توانند در مسابقات رتبه بندی شده به صورت چند نفره یا بتل رویال برای کسب امتیاز شرکت کنند.

بازیکنانی که در رده بندی افسانه ای قرار می گیرند نیز می توانند وارد جدول امتیازات سرور مورد نظر خود شوند. دستیابی به تسلط بر سلاح در کالاف دیوتی موبایل چندان دشوار نیست! اما برای انجام این کار به مدتی زمان نیاز است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت