ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت LAPA

بهترین لود اوت LAPA در کالاف دیوتی موبایل سیزن 10

بهترین بارگیری LAPA برای CoD Mobile Season 10

فصل 10 به طور رسمی برای کالاف دیوتی موبایل در اینجا آمده است. اما بسیاری در تعجب هستند که بهترین لود اوت LAPA SMG جدید چیست. در اینجا بهترین پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات مورد استفاده برای LAPA در کالاف دیوتی موبایل آمده است.

خرید سی پی کالاف برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

CoD: Mobile Season 10 رسما از راه رسید و در حالی که برخی منتظر ورود ستاره های فوتبال مسی، نیمار و پوگبا به عنوان اپراتور هستند که در فصل 1 MW2 و Warzone 2 نیز در دسترس خواهند بود، برخی دیگر در مورد LAPA جدید هیجان زده هستند. SMG.

این سلاح یک مسلسل تمام خودکار است که اولین بار در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone دیده شد. این سلاح به عنوان یک سلاح عالی و دور نزدیک با پس زدن کم عمل می کند و در CoD: Mobile بسیار مؤثر است.

با این حال، در اینجا بهترین لود اوت LAPA ما برای کالاف دیوتی موبایل آمده است. از جمله بهترین پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات مورد استفاده.

مقالات مرتبط »    سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل : چهارمین سالگرد – تاریخ انتشار، کلاب و موارد دیگر

بهترین لود اوت LAPA برای کالاف دیوتی موبایل سیزن 10

  • Barrel: 8.6″ Extended Barrel
  • Laser: 5mW Combat Laser
  • Rear Grip: Rustle Grip Tape
  • Ammunition: Large Extended Mag B
  • Perk: Wild Hip Fire

برای LAPA در CoD: Mobile، ما تصمیم گرفته‌ایم از لوله 8.6 اینچی Extended Barrel استفاده کنیم. تا اثربخشی سلاح را در برد افزایش دهیم تا بتوانید در نبردهای میان برد و همچنین جنگ‌های دور نزدیک شرکت کنید.

ما همچنین پتانسیل هیپ فایر این سلاح را تقویت کرده‌ایم. و از لیزر رزمی 5 میلی‌واتی و Wild Hip Fire Perk برای افزایش گسترش و دقت هیپ فایر در هنگام پریدن و سر خوردن استفاده کرده‌ایم.

برای افزایش بیشتر سرعتی که بازیکنان می‌توانند با LAPA اولین شلیک را انجام دهند ما با Rustle Grip Tape برای کاهش هدف استفاده کرده‌ایم.

زمان دید پایین و همچنین Mag B بزرگ برای حفظ آتش.

بهترین امتیازات و تجهیزات LAPA در کالاف دیوتی موبایل

  • Red Perk: Lightweight
  • Green Perk: Vulture
  • Blue Perk: Dead Silence
  • Lethal Equipment: Sticky Grenade
  • Tactical Equipment: Concussion Grenade

در موردPerks (امتیازات)، باید Lightweight و Dead Silence را اجرا کنید. تا بتوانید با LAPA مخفی، سریع و متحرک بمانید. و همچنین Vulture برای بازگرداندن مهمات از کشتارهای شما.

برای تجهیزات خود، نمی توانید با یک نارنجک چسبنده اشتباه کنید. اگر دقیق باشید، یک کشتن تضمینی است. و یک نارنجک ضربه مغزی به شما کمک می کند تا دشمنان را از ساختمان ها و موقعیت های قدرت بیرون کنید.

نحوه باز کردن قفل LAPA در CoD Mobile

برای باز کردن قفل LAPA در CoD: Mobile به صورت رایگان، بازیکنان باید به Tier 21 بتل پس سیزن 10 برسند.

به منظور رتبه‌بندی و باز کردن سریع LAPA، توصیه می‌کنیم چالش‌ها و مسابقات را برای به دست آوردن هرچه بیشتر XP انجام دهید.

بهترین جایگزین برای Krig 6 در CoD Mobile

اگر به دنبال چیزی مشابه یا سلاحی هستید که تا زمان باز کردن قفل LAPA از آن استفاده کنید، برخی از جایگزین‌های عالی عبارتند از MAC-10، که یکی دیگر از SMG های نزدیک برد عالی است. اگر به دنبال چیزی با برد بیشتر هستید، کریگ 6 را دنبال کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت