ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفندهای افزایش رنک کالاف

ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل در آوریل 2023

7 نکته برتر Call of Duty Mobile برای بهبود rank شما (آوریل 2023)

در اینجا 7 نکته برتر و ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل در آوریل 2023 آورده شده است.

همه می‌خواهند هرچه سریع‌تر در Call of Duty Mobile رتبه‌بندی شوند تا امتیازات و مزایای بیشتری در قالب شخصیت‌های جدید، پوسته‌های زیبا، چتر نجات، ارتقاء سلاح‌ها و موارد دیگر کسب کنند. با این حال، با توجه به اینکه عنوان تیرانداز بسیار بیشتر از یک حالت Battle Royale – مانند Frontline و Hardpoint – ارائه می‌دهد، رتبه‌بندی همزمان در چند نفره و BR ممکن است دشوار شود.

به همین دلیل، در بخش زیر هفت نکته برتر در مورد نحوه رتبه بندی سریع در Call of Duty Mobile ارائه شده است.

وبسایت ارزان جم با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است.

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده دیدگاه نویسنده است.

مقالات مرتبط »  ترفندهای تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره (مارس 2023)

ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل (2023)

1) با یک تیم بازی کنید

بازی با گروهی از دوستان یا آشنایان درون بازی می تواند شانس شما را برای برتری در مسابقات به شدت افزایش دهد که در نهایت رتبه شما را بالا می برد. این امر برای بتل رویال و همچنین حالت‌های مختلف چندنفره موجود در Call of Duty Mobile صدق می‌کند.

همکاری با فردی که می‌شناسید یا در گذشته با او عناوین شوتر بازی کرده‌اید، به شما کمک می‌کند تا از همان ابتدا به راحتی با او ارتباط برقرار کنید. هنگامی که با گروهی از غریبه ها شریک می شوید، انجام این کار اغلب بسیار دشوار است.

2) بارگذاری (لود اوت) های قدرتمند ایجاد کنید

Loadouts اسلات اسلحه‌ای هستند که می‌توانید در طول مسابقات چند نفره در عنوان، برای آنها ابزار انتخاب کنید. انتخاب مناسب یک گام مهم و اساسی برای موفقیت در مسابقات رتبه بندی شده و از ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل است. این بازی حداکثر 10 نفر از آنها را برای شخصی سازی و استفاده به بازیکنان ارائه می دهد.

تازه کارها تمایل کمتری به لودآوت هایی که آماده می کنند می کنند و در نتیجه در مسابقات رتبه بندی شده هزینه سنگینی می پردازند. اطمینان حاصل کنید که از موارد مشابه در اسلات های دیگر استفاده نکنید. مهمتر از آن، سلاح هایی را که با آنها راحت هستید انتخاب و سفارشی کنید.

فرض کنید تیراندازی و کمپینگ را ترجیح می دهید، پس باید حداقل دو تفنگ تک تیرانداز یا تیرانداز در پنج گزینه اول بارگیری داشته باشید. تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، اسلات های خود را تنها با یک نوع سلاح بیش از حد بار نکنید. مطمئن شوید که هر کلاس اسلحه را حداقل یک بار در 10 بارگیری که به شما داده شده است، بگنجانید. زیرا مسابقات مختلف به شما حکم می‌کند که انواع رویکردها را در پیش بگیرید.

3) از دو کارت XP استفاده کنید

کارت‌های Double Weapon XP از ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل مطمئن و سریع هستند. شما آنها را از جوایز باندل خاصی یا با باز کردن جعبه های ویژه پس از برنده شدن در مسابقات بتل رویال به دست می آورید. یا می توانید جایزه تسلیت را برای قرار گرفتن در بین سه نفر برتر دریافت کنید.

می توانید در بخش Inventory به کارت های Double Weapon XP که برنده شده اید دسترسی داشته باشید. بهترین بخش این است که شما می توانید دو مورد از این ها را همزمان اجرا کنید. انجام این کار رتبه شما را با برنده شدن در مسابقات رتبه بندی شده پر می کند. استفاده از این آیتم ها همچنین آسیب هایی را که می تواند با سلاح های شما وارد شود افزایش می دهد. زمانی که مسابقات را تمام کنید این موضوع منعکس می شود.

4) در بتل رویال به رتبه Grandmaster برسید

این از ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل در چند نفره است که کمتر درباره آن صحبت شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر چه سریعتر در یک فصل خاص در مسابقات بتل رویال به سطح استاد بزرگ برسید. اگر موفق به انجام این کار شوید، هر بار که در یک مسابقه رتبه بندی شده در حالت چند نفره برنده شوید، تجربه بیشتری خواهید داشت. اگرچه این فقط برای فصلی که در آن به استاد بزرگ می رسید صدق می کند.

5) حالت چند نفره خود را هوشمندانه انتخاب کنید

به غیر از نقشه‌های بتل رویال، Call of Duty Mobile حالت‌های چندنفره جالب دیگری را ارائه می‌دهد. که شامل مواردی مانند Domination، Frontline، Team Deathmatch و غیره می‌شود. اگر شما فردی هستید که به Counter-Strike عادت کرده اید، حتماً باید Search and Destroy را در حالت رتبه بندی شده امتحان کنید.

شما باید تمام گزینه های چند نفره موجود در Call of Duty Mobile را بررسی کنید. وقتی صحبت از مسابقات رتبه‌بندی می‌شود، توصیه می‌شود به حالت‌هایی که راحت‌تر هستید و در گذشته پیروزی‌های چشمگیری کسب کرده‌اید، پایبند باشید.

6) روی نقشه های دلخواه بازی کنید

هر حالت چند نفره در COD Mobile دارای تعداد زیادی نقشه برای انتخاب است. بنابراین، زمانی که در مسابقات رتبه‌بندی‌شده بازی می‌کنید، توصیه می‌شود نقشه‌هایی را که هنوز طرح‌بندی‌هایشان را حفظ نکرده‌اید لغو کنید و در عوض به نقشه‌هایی که بیشتر مسابقات خود را روی آن‌ها بازی کرده‌اید بچسبید. این مطمئناً شما را نسبت به حریفان برتری می بخشد و در نهایت باعث آرامش و همچنین آرامش شما در هنگام نزدیک شدن به مسابقات رتبه بندی می شود.

7) کشتار بیشتری دریافت کنید

در نهایت، Call of Duty Mobile عنوانی است که هم Battle Royale و هم Multiplayer دارد. بنابراین، هر چه تعداد کشتارهای بیشتری در هر یک از آنها دریافت کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقات بیشتر، بالا رفتن از لیست ردیف‌ها و رتبه‌بندی سریع‌تر خواهید داشت.

اینها خلاصه ترفندهای افزایش رنک کالاف دیوتی موبایل در آوریل 2023 بودند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت