ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی حذف شده کلش

5 ویژگی حذف شده کلش اف کلنز که باید به بازی بازگردند

پنج ویژگی حذف شده که باید به Clash of Clans بازگردند

در این مقاله، پنج ویژگی حذف شده کلش اف کلنز که باید به بازی بازگردند را بررسی خواهیم کرد.

ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

کلش آف کلنز یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در سراسر جهان است. در آگوست 2012 توسط Supercell منتشر شد. در دهه گذشته شاهد معرفی بسیاری از ساختمان ها و ویژگی های جدید از طریق به روز رسانی ها بوده است. قابل ذکر است که سازندگان برخی از ویژگی‌های قدیمی را نیز حذف کرده‌اند که هرگز دوباره معرفی نشده‌اند.

مقالات مرتبط »      منظره غرب وحشی کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده نظرات نویسنده است.

5 ویژگی حذف شده کلش اف کلنز که باید به بازی بازگردند

1) استراحت بدون محدودیت

زمانی که محدودیتی برای استراحت وجود نداشت، بازیکنان ساعت‌ها آنلاین می‌ماندند و به ارتش اجازه می‌دادند به طور همزمان آشپزی کنند و از پایگاه‌های خود در برابر حملات محافظت کنند. اگر بازیکنی آنلاین بود، حتی اگر سپر وجود نداشت، نمی‌توان به پایگاه آنها حمله کرد. کسانی که برای رسیدن به لیگ های برتر تلاش می کردند از این روش برای افزایش جام های خود استفاده کردند.

سوپرسل ویژگی محدودیت استراحت را به عنوان یک اقدام احتیاطی اضافه کرد. بازی پس از ساعت های طولانی بازی به طور خودکار بسته می شود. با این حال، این منجر به حملات فوری در لیگ های برتر می شود. سوپرسل باید محدودیت استراحت را حذف کند و به بازیکنان اجازه دهد تا زمانی که می‌خواهند آنلاین بمانند. این به آنها اجازه می دهد تا بیشتر حمله کنند و از خود دفاع کنند تا زمانی که بتوانند آنلاین شوند.

2) بلوک شفای برج اینفرنو

در ابتدا، Inferno Towers برای جلوگیری از Healing Effects استفاده می شد. که باعث می شد نیروها در برابر آن آسیب پذیر شوند. با این حال، این ویژگی در دسامبر 2017 از آنجایی که برج اینفرنو از بین رفت و نیاز به تغییراتی داشت، حذف شد.

بسیاری از نیروهای جدیدتر مانند Root Rider، Super Dragon و Electro Titan بسیار قوی هستند و حمله را بسیار آسان‌تر کرده‌اند. کلش آف کلنز برای مبارزه با این موضوع و تغییر متای استراتژی هجومی «کوئین واک» باید این ویژگی حذف شده کلش اف کلنز را بازگرداند. سپس بازیکنان مجبور به ارائه استراتژی های جدید خواهند شد.

3) بارگذاری مجدد تله های دفاعی و مسلح کردن مجدد تله ها

X-bows، Eagle Artillery، Inferno Towers، و Traps قبلاً با کلیک روی تاون هال نیاز به بارگیری مجدد داشتند. این ویژگی حذف شده کلش اف کلنز برای بازیکنان مزرعه‌داری که به دنبال چنین پایگاه‌های غیرمسلح می‌گشتند تا مقدار زیادی اکسیر، دارک اکسیر و طلا را غارت کنند، خوب بود. بنابراین آن را به یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سطوح تاون هال و ارتقای دفاعی تبدیل می‌کردند.

این ویژگی در به‌روزرسانی آوریل 2019 حذف شد. جایی که سوپرسل تله‌ها و Defences را به‌طور خودکار بارگیری کرد. آنها به محض ورود بازیکن به بازی تعمیر می شوند. اگر این ویژگی حذف شده کلش اف کلنز دوباره در بازی معرفی شود، بازیکنان پایگاه های غیرمسلح بیشتری پیدا می کنند که می توانند منابع مختلف را بدون نگرانی غارت کنند.

4) فروش ساختمان

پیش از این، بازیکنان می توانستند ساختمان های خود را بفروشند. این ویژگی در 19 نوامبر 2012 غیرفعال شد. زیرا اضافی در نظر گرفته می شد. دلیل دیگر حذف این ویژگی این بود که برخی از کاربران به اشتباه ساختمان های خود را می فروختند. در واقع، هفت سال بعد، یکی از بهترین یوتیوبرهای کلش آف کلنز، «Galadon Gaming»، بازیکن فوق‌العاده قدیمی‌ای را کشف کرد که تاون هال خود را فروخته بود و این بازیکن به دلیل «هک کردن» و عدم فعالیت حذف شد.

این ویژگی حذف شده کلش اف کلنز اگر به درستی تنظیم شود می تواند برای برخی از بازیکنان خوب باشد. زیرا گاهی اوقات بازیکنان به منابع فوری نیاز دارند. همین امر با فروش چند ساختمان قابل تحقق است. کلش آف کلنز می‌تواند ساختمان‌هایی را مشخص کند که می‌توانند برای نیازهای فوری منابع مانند دفاع یا کلکسیونر فروخته شوند.

5) چت جهانی

چت جهانی یکی از ویژگی هایی بود که از زمان انتشار بازی در دسترس بود، اما دوام نیاورد. گفتگوی جهانی برای اهداف امنیتی از بازی غیرفعال شد.
سوپرسل تنظیم کردن چت جهانی را بسیار دشوار می‌دانست. زیرا بازیکنان، به‌ویژه خردسالان، در سراسر جهان در حین بازی مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند. بنابراین، سوپرسل تصمیم گرفت در به روز رسانی اکتبر 2019، گپ جهانی را متوقف کند.

همانطور که هر سکه دو روی دارد، چت جهانی نیز قبلاً مزایای زیادی داشت. این یک موهبت برای رهبران قبیله بود. زیرا آنها می توانستند با بسیاری از بازیکنان جدید تعامل داشته باشند و بنابراین قبیله خود را بهبود بخشند. همچنین، به بسیاری از بازیکنان کمک کرد تا قبیله های جدیدی را پیدا کنند، که نیازهای خاص آنها را برآورده می کرد.

امروزه، رهبران جدید قبیله در یافتن سایر اعضای قبیله مشکل دارند. بنابراین، سوپرسل باید به دنبال ارائه گفتگوی جهانی با مقررات خاصی باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت