ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش دست به کارت هالند

چالش دست به کارت هالند کلش اف کلنز : چگونه 3 ستاره بگیریم؟

چگونه در چالش Card-Happy Haaland کلش اف کلنز سه ستاره بگیریم؟

این مقاله تمام مراحل مورد نیاز برای تکمیل چالش دست به کارت هالند کلش اف کلنز را برجسته می کند.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

چالش هالند کارت-هپی کلش آف کلنز ششمین چالش در ماه مه 2024 است. و بربرین کینگ، هاست اسپل و چند سرباز دیگر را در بر می گیرد. در اینجا، بازیکنان باید از ترکیب نیروهای ارائه شده برای حمله به پایگاه تاون هال 1 استفاده کنند و به پیروزی 3 ستاره دست یابند. زمان نقش مهمی در این چالش بازی می‌کند. زیرا تکمیل سریع می‌تواند به طور بالقوه جایگاه مطلوبی را در جدول امتیازات برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

مقالات مرتبط »     چالش Ball Buster کلش اف کلنز : چگونه بازی را ۳ ستاره کنیم؟

روش کسب 3 ستاره در چالش دست به کارت هالند کلش اف کلنز

کارت زرد، پادشاه بربر، و دیگر اعزام نیرو

حمله را با استفاده از طلسم کارت زرد در هر دو دفاع هوایی برای خنثی کردن تهدید آنها آغاز کنید. هنگامی که پدافند هوایی موقتاً غیرفعال شد، Barbarian King را در قسمت جنوب شرقی پایگاه، P.E.K.K.A در قسمت شمال غربی و یک Lavahound را در برج Inferno موجود در سمت شمال شرقی پایگاه مستقر کنید.

راهنمای بربر کینگ و P.E.K.K.A

از آنجایی که دفاع هوایی نامرئی است، پادشاه بربر به برج جادوگر خواهد رفت. وقتی او به برج جادوگر رسید، باید توانایی تجهیزات قهرمانی او را فعال کنید. هر چه سریعتر این استقرار اولیه را دریافت کنید، سریعتر می توانید حمله را کامل کنید.

پس از انهدام برج جادوگر، پادشاه بربر را به سمت دفاع هوایی در ضلع جنوبی پایگاه راهنمایی کنید. در عین حال P.E.K.K.A را راهنمایی کنید. به سمت دفاع هوایی در شمال پایگاه، و اگر نتواند به موقع به آن برسد، از یک طلسم کارت زرد دیگر استفاده کنید تا دوباره آن دفاع هوایی را غیرفعال کنید.

تخریب را ادامه دهید

هنگامی که پادشاه دفاع هوایی را در جنوب پایگاه منهدم کرد، باید لاواهاوند دیگری را برای هدف قرار دادن برج اینفرنو که در آنجا وجود دارد مستقر کنید. همانطور که نبرد پیش می رود و پادشاه ناک اوت می شود، حیوان خانگی او، فینیکس، به همراه لاواهاوند شروع به حمله به ساختار باقی مانده موجود در آنجا می کند.

کاربرد طلسم عجله

با استفاده از طلسم کارت زرد، P.E.K.K.A را به سمت دفاع های باقی مانده هدایت کنید. در همان زمان، از طلسم عجله برای تسریع حمله به پایگاه استفاده کنید تا در چالش دست به کارت هالند کلش اف کلنز به سه ستاره برسید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت