ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش Ball Buster کلش

چالش Ball Buster کلش اف کلنز : چگونه بازی را ۳ ستاره کنیم؟

چگونه در چالش Ball Buster کلش اف کلنز سه ستاره بگیریم؟

این راهنما نحوه دستیابی به 3 ستاره در چالش Ball Buster کلش اف کلنز را توضیح می دهد.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

The Clash of Clans Ball Buster چهارمین چالش در همکاری Haaland در این ماه است. بازیکنان باید دهکده تاون هال 8 را نابود کنند و با ترکیب نیروها به سه ستاره دست یابند. بازیکنانی که این چالش را با کمترین استفاده از ارتش داده شده تکمیل می کنند، در جدول امتیازات نشان داده می شوند. ترکیب ارتش برای این چالش شامل شش آرچر، نه وال شکن، شش جادوگر و چند سرباز دیگر است.

مقالات مرتبط »     چگونه در کلش اف کلنز 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلایی به صورت رایگان دریافت کنیم؟

مراحل کسب 3 ستاره در چالش Ball Buster کلش اف کلنز

راه اندازی اولیه

چالش Ball Buster کلش اف کلنز را با استقرار دو Wall Breakers در Western Elixir Storage و دو Wall Breakers دیگر در Northern Gold Storage شروع کنید. این حرکت اولیه زمینه را برای استراتژی حمله شما در آینده فراهم می کند.

استفاده از پادشاه بربر و طلسم نامرئی

پادشاه بربر خود را در کنار پادگان قرار دهید و طلسم نامرئی خود را آماده کنید. در هر یک از کمپ های ارتش از یک طلسم استفاده کنید و سپس توانایی پادشاه را فعال کنید. این تضمین می کند که تجهیزات جدید Spiky Ball Hero،کلن کستل را از بین می برد و از انتشار اژدها جلوگیری می کند.

استقرار گولم

بسته به جایی که پادشاه رفته است، یک گولم را در ضلع غربی و شمالی قرار دهید. طرف انتخاب شده را فقط با یک P.E.K.K.A حمایت کنید و دو تا را به طرف مقابل بفرستید. این زمینه را برای استقرار بعدی نیروها فراهم می کند.

دخالت والکری ها و جادوگران

Valkyries خود را در طرفین تقسیم کنید و سه جادوگر را پشت هر گروه قرار دهید. هدف این است که مسیری را برای Hog Riders خود ایجاد کنید و در عین حال با تهدیدات احتمالی مانند بمب های غول پیکر نیز مقابله کنید.

استفاده از طلسم شفا و سم

همانطور که نیروهای شما پیشرفت می کنند و با ساختارهای دفاعی روبرو می شوند، از جادوهای شفا در هر دو طرف حمله استفاده کنید. در صورت لزوم از طلسم سمی استفاده کنید. این طلسم ها بقای نیروهای شما را تضمین می کند و واحدهای دفاعی دشمن را خنثی می کند.

حمله به هاگ رایدر

پس از اینکه جناحین بازی چالش Ball Buster کلش اف کلنز ایمن شدند و تهدید Bomb Tower به حداقل رسید، همه Hog Riders خود را مستقر کنید. اگر توپ مسدود کننده راه آنها منهدم شده باشد، آنها به سمت مرکز پایگاه حرکت می کنند.

حمله نهایی و پاکسازی

با دیوار شکن ها و جادوگران باقیمانده دنبال کنید و مطمئن شوید که همه موانع احتمالی برطرف شده اند. سپس، Hog Riders را از وسط آزاد کنید. و از Rage Spells به صورت استراتژیک برای به حداکثر رساندن اثربخشی آنها استفاده کنید.

مینیون‌ها را برای کمک به از بین بردن ساختارهای دفاعی باقی‌مانده، مانند توپ‌ها، مستقر کنید، در حالی که کمانداران روی پاکسازی حومه‌ها تمرکز می‌کنند. از توانایی پادشاه بربر به نفع خود استفاده کنید و از قدرت او استفاده کنید تا او را در نبرد حفظ کنید و سه ستاره مورد نیاز را در چالش Ball Buster کلش اف کلنز به دست آورید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت