ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کفش طلا

نحوه دریافت 100 کفش طلا و 150 توپ فوتبال رایگان در کلش اف کلنز

چگونه در کلش اف کلنز 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلایی به صورت رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله تمام مراحل لازم برای دریافت 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلا در کلش اف کلنز را به صورت رایگان نشان می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

سوپرسل اخیراً یک لینک کوپن رایگان برای دریافت 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلا در کلش اف کلنز ارائه کرده است. این جوایز بخش مهمی از رویداد Clash with Haaland هستند. جایی که Footballs به عنوان واحد پولی برای پیشرفت در Event Tracker، باز کردن Training Potions، Ores و جوایز دیگر عمل می‌کند. از سوی دیگر، چکمه‌های طلایی به‌عنوان مدال‌های رویدادی عمل می‌کنند که می‌توان آنها را با طیف وسیعی از آیتم‌های درون بازی مبادله کرد. از جمله جدیدترین تجهیزات قهرمان برای پادشاه بربر، که در فروشگاه Trader در دهکده موجود است.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه استفاده از Barbarian Kicker در کلش اف کلنز

روش دریافت 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلا در کلش اف کلنز

در اینجا تمام مراحلی که برای دریافت این منابع با موضوع رویداد نیاز دارید آمده است:

 1. با کلیک بر روی این پیوند به صفحه بازخرید دسترسی پیدا کنید.
 2. در صفحه وب باز شده، برای ادامه، روی دکمه ادعای پاداش کلیک کنید.
 3. شما به برنامه کلش اف کلنز هدایت می شوید و یک پیام در صفحه اصلی ظاهر می شود. برای تکمیل فرآیند، روی دکمه Claim در این فرمان کلیک کنید.

توجه به این نکته مهم است که این پاداش ها اغلب محدود به زمان هستند. بنابراین، باید فوراً آنها را ادعا کنید.

مراحل عیب یابی

اگر پس از انجام مراحل فوق نمی توانید به 150 توپ فوتبال و 100 کفش طلا در کلش اف کلنز دسترسی پیدا کنید، باید چند نکته عیب یابی را انتخاب کنید. آنها در زیر آورده شده است:

 • از گوگل کروم استفاده کنید:
  گوگل کروم پرکاربردترین مرورگر جهان است. آخرین ویژگی ها را ارائه می دهد و منبع قابل اعتمادی برای دسترسی به اینترنت است. استفاده از این مرورگر به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی در مورد فایروال‌های اضافه شده در سیستم، پاداش را به طور یکپارچه دریافت کنند.
 • اتصال اینترنت خود را تغییر دهید:
  اگر از وای فای ناشناخته استفاده می کنید، ممکن است به دلیل اضافه شدن لایه امنیتی در Wifi، روند بازخرید پیشنهاد شما را مختل کند. برای دور زدن این امنیت، بازیکنان باید یک منبع اینترنتی قابل اعتماد را انتخاب کنند که چنین مشکلاتی نداشته باشد.
 • گوشی خود را ریستارت کنید:
  شرایطی وجود دارد که در آن یک باگ ساده باعث ایجاد یک خطای بزرگ در هر فرآیند دیجیتال می شود. با راه اندازی مجدد گوشی این باگ ها برطرف می شود و می توانید بدون صرف هزینه 150 توپ فوتبال و 100 چکمه طلایی در کلش اف کلنز دریافت کنید.
 • از دستگاه دیگری استفاده کنید:
  برخی از شرکت های تلفن همراه سیاست های امنیتی سختگیرانه ای دارند و این محدودیت ها مانع از عملکرد صحیح لینک های کوپن می شود. نصب کلش آف کلنز در دستگاه دیگری و انجام مجدد مراحل ممکن است به شما کمک کند تا جوایز محترم را دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت