ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لجندری M4 در کالاف

اسلحه لجندری M4 در کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان جهانی عرضه می شود

Legendary رایگان برای بازیکنان جهانی COD: Mobile در راه است؛ نحوه دریافت را بررسی کنید

  • اسلحه لجندری M4 در کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان جهانی در راه است.

  • فقط یک حساب Call of Duty بسازید و 5 مسابقه انجام دهید.

  • پوسته روح مشکی سلطنتی فوق العاده دارای دورهای ردیاب است، هیچ شانسی لازم نیست

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

اخبار هیجان انگیز برای بازی های جهانی کالاف دیوتی موبایل – طرح افسانه ای M4 به زودی در دسترس خواهد بود! این موضوع در پست وبلاگ رسمی فصل 2 توسعه دهندگان تأیید شد. طرح افسانه ای M4 – Royal Black Soul قبلاً در سرورهای آزمایشی و نسخه چینی ظاهر شده است. حالا در یک رویداد ویژه تا 22 می 2024 (چهارشنبه، ۲ خرداد ) برای همه بازیکنان جهانی قابل باز شدن است.

مقالات مرتبط »     Apex Legends Mobile Beta در مقابل COD Mobile : کدام بازی سلاح های بهتری دارد ؟

چگونه می توان اسلحه لجندری M4 در کالاف دیوتی موبایل را بصورت رایگان دریافت کرد؟

  1. ثبت نام کنید و/یا وارد حساب کالاف دیوتی خود شوید
  2. 5 مسابقه چند نفره را در کالاف دیوتی موبایل انجام دهید

خودشه! پس از انجام این دو مرحله ساده، طرح افسانه ای روح سیاه سلطنتی (اسلحه لجندری M4 در کالاف دیوتی موبایل) برای همیشه مال شما خواهد بود.

این برای بازیکنان جهانی بسیار بزرگ است. زیرا طرح‌های افسانه‌ای معمولاً فقط در قرعه‌کشی‌های خوش شانس یا جعبه‌هایی با هزینه قابل توجه ارائه می‌شوند. طرح اولیه دارای طرح مشکی نرم با لهجه های بنفش و گلوله های ردیاب رنگی هنگام شلیک است.

اگر قبلاً یک حساب Call of Duty ندارید، حتماً یک حساب ایجاد کنید و آن را به حساب مهمان کالاف دیوتی موبایل خود پیوند دهید. در اینجا مراحل انجام می شود:

  • به وب سایت اکتیویژن بروید و با ایمیل، نام کاربری، رمز عبور و غیره برای یک حساب کالاف دیوتی ثبت نام کنید.
  • در کالاف دیوتی موبایل، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. سپس حساب جدید خود را به حساب مهمان خود پیوند دهید.
  • با اعتبار حساب کالاف دیوتی خود وارد شوید.

اکنون شما آماده خواهید بود که پس از پخش زنده، قفل اسلحه لجندری M4 در کالاف دیوتی موبایل را باز کنید!

تیم کالاف دیوتی موبایل با این جایزه افسانه ای برای بازیکنان جهانی واقعاً از خود پیشی گرفته است. این یکی از بهترین جوایز ارائه شده در نسخه جهانی است. بازیکنان از شانس کسب این M4 قدرتمند بدون خرج کردن پول یا نیاز به شانس هیجان زده می شوند.

پس همین امروز حساب خود را ثبت کنید و با رسیدن به‌روزرسانی فصل دوم، برای پنج مسابقه چندنفره سریع آماده شوید. روح سیاه سلطنتی منتظر است! در اسرع وقت آن را برای تسلط بر مسابقات با جلوه های پر زرق و برق از این طرح تفنگ تهاجمی افسانه ای تجهیز کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت