ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت بعدی کلش رویال

آپدیت بعدی کلش رویال چه تاریخی منتشر می شود؟

به روز رسانی بعدی Clash Royale چه زمانی است؟

ما جزئیاتی را در مورد اینکه چه زمانی می‌توانید انتظار داشته باشید که آپدیت بعدی کلش رویال را ببینید و چه چیزی می‌تواند در آن باشد را ارائه خواهیم داد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

دوره به روز رسانی بدون شک هیجان انگیزترین زمان در کلش رویال است. در گذشته شاهد اضافه شدن کارت های جدید، تغییرات گیم پلی، ویژگی ها، لوازم آرایشی و بسیاری موارد دیگر بودیم.

دو نوع به روز رسانی قابل تشخیص وجود دارد. آنهایی که در ابتدای هر فصل جدید وارد می شوند. و زمانی که توسعه دهندگان تغییرات گسترده ای برای معرفی دارند اجرا می شوند.

صرف نظر از نوع، شما شدیداً می خواهید بدانید که آپدیت بعدی کلش رویال چه زمانی خواهد چرخید. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به بررسی زمان انتشار به روز رسانی بعدی بپردازیم.

مقالات مرتبط »   5 بهترین دک نمایش آتش بازی کلش رویال – Fireworks Show

آپدیت بعدی کلش رویال چه زمانی است؟

آپدیت بعدی کلش رویال در تاریخ 6 مارس 2023 (دوشنبه، ۱۵ اسفند) منتشر خواهد شد. ما با فصل 44، Love and Magic خداحافظی می کنیم و به فصل 45 سلام می کنیم.

آخرین به‌روزرسانی مهمی که دیدیم در دسامبر 2022 بود (به‌روزرسانی Clashmas). بنابراین ممکن است لازم باشد مدتی منتظر آپدیت جدید باشیم. انتظار می رود آپدیت بعدی کلش رویال در ماه می یا ژوئن منتشر شود.

زمانی که سوپرسل از نقشه راه توسعه خود برای کلش رویال در سال 2023 رونمایی کرد، پیش نمایشی از محتویات این به روز رسانی به ما داده شد. این شامل یک بازسازی Pass Royale، یک ارز فصل جدید، یک فروشگاه فصلی جدید، کارت سطح 15، طراحی مجدد تب ‘Events’ و سایر تغییرات گیم پلی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت