ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 20 کلش اسکواد

سیزن 20 کلش اسکواد فری فایر چه زمانی شروع می شود؟

ahmadian

انتظار می رود که فصل 20 بازی Free Fire Clash Squad چه زمانی شروع شود؟ تاریخ و زمان انتشار

سیزن 20 کلش اسکواد فری فایر جدید به معنای فرصتی دیگر برای رتبه بندی است. همچنین مجموعه جدیدی از جوایز، از جمله بنرها، آواتارها، پوسته های اسلحه آزمایشی، ایموت با زمان محدود و موارد دیگر را نیز ارائه می دهد.

سایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم فری فایر به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

حالت Free Fire Clash Squad دارای یک سیستم رتبه بندی جداگانه است که به طور موازی در کنار یکی برای مسابقات بتل رویال اجرا می شود. Ranked Season 19 در حال اجراست و تا چند هفته قبل از بسته شدن ادامه خواهد داشت. پس از این، رتبه ها یک تنظیم مجدد نرم دریافت می کنند و شما باید دوباره صعود به سطوح بالاتر را برای فصل آغاز کنید.

مقالات مرتبط »    Booyah Pass فصل 8 فری فایر برای آگوست 2023

جزئیات مورد انتظار در رتبه بندی سیزن 20 کلش اسکواد فری فایر

انتظار می‌رود که سیزن 20 کلش اسکواد فری فایر در ۱ اوت ۲۰۲۳ (سه شنبه، ۱۰ مرداد)، حدود ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر IST (GMT +5:30) آغاز شود. فصل جدید چند ساعت پس از اتمام فصل موجود توسط توسعه دهندگان شروع می شود. از آنجایی که فصل 19 در 1 آگوست به پایان می رسد، سیزن 20 کلش اسکواد فری فایر احتمالاً در تاریخ و زمان ذکر شده در بالا پخش خواهد شد.

پس از پایان فصل، مسابقات رتبه بندی شده برای چند ساعت قابل دسترسی نخواهند بود. علاوه بر این، رتبه‌های شما پایین می‌آیند، و بالاترین رتبه‌ای که هر کسی می‌تواند قرار بگیرد، Diamond 4 است. از این رو، این فرصت عالی برای بالا بردن رتبه دوباره در مسابقات Free Fire Clash Squad فراهم می‌کند.

جوایز مهم در Clash Squad رتبه بندی فصل 19 در حال انجام

برخی از جوایز کلیدی که برای گرفتن امتیاز در بازی Free Fire Clash Squad رتبه بندی شده فصل 19 به شرح زیر است:

  • برای دریافت بنر نقره ای S19 با رتبه CS و توکن رتبه 25 برابری به نقره 1 برسید
  • برای دریافت بنر طلایی S19 با رتبه CS، کوپن طلایی رویال و بسته طلایی با رتبه CS به طلای 1 برسید.
  • برای دریافت Golden USP به Gold 3 برسید
  • برای دریافت بنر پلاتینیوم S19 با رتبه CS (هفت روز)، XM8 – Paradise Defender و بسته پلاتینیوم با رتبه CS به پلاتینیوم 1 برسید.
  • برای دریافت XM8 به Diamond 1 برسید – Paradise Defender (30 روز)، CS-Ranked S19 Diamond Banner CS-Ranked Diamond Bundle
  • برای دریافت ژاکت Heroic Season S19 با رتبه CS به Heroic برسید
  • برای دریافت امتیاز CS-Ranked Master Emote (60 روز)، CS-Ranked Master Profile Bundle و 700x Rank Token به استاد برسید
  • برای دریافت بنر و آواتار انحصاری به مدت 60 روز، به Grandmaster برسید و در آن بمانید

از آنجایی که فصل حدود دو هفته قبل شروع شده است، شما زمان زیادی در اختیار دارید تا به رتبه بالاتری مانند استاد برسید و جوایز را دریافت کنید. صرف نظر از بخش استاد بزرگ، برای دریافت پاداش باید رتبه را حفظ کنید.

توجه داشته باشید:
از آنجایی که Free Fire در هند مسدود شده است، بازیکنان این کشور نباید عنوان بتل رویال را بازی کنند. با این حال، آنها ممکن است نسخه پیشرفته MAX را که در لیست برنامه های مسدود شده نیست، پخش کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت