ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Sigma Battle Royale

سرنوشت Sigma Battle Royale در سال 2023 چه می شود؟

ahmadian

آیا بازیکنان فری فایر می توانند Sigma Battle Royale را در ژانویه 2023 بازی کنند؟

در نوامبر 2022، پیشنهاد جدید بتل رویال، سیگما، در میان طرفداران Free Fire محبوب شد. دلیل شهرت ناگهانی آن، شباهت های متعدد آن با بازی شوتر بقا با پشتیبانی Garena بود. که عنوان غیر رسمی را نیز برای بازی به ارمغان آورد: «Free Fire Lite».

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این بازی به دلیل سازگاری آن با دستگاه های ارزان قیمت و حجم دانلود 280 مگابایتی بود. متأسفانه، به زودی غیرقابل پخش شد. زیرا توسعه دهندگان سرورهای عنوان را از کار انداختند. این بازی از ژانویه 2023 هنوز تحت تعمیر است. به این معنی که نمی توانید آن را بازی کنید.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید هر کدام از شخصیت ها با ویژگی های منحصر به فرد را انتخاب کنید که امکان برنده شدن را برای شما افزایش می دهند.

بازی Sigma Battle Royale که معروف به Free Fire Lite است، به دلیل در دسترس نبودن سرورها غیرقابل پخش است.

بازیکنانی که چندی پیش Sigma Battle Royale را نصب کردند، با یک پاپ آپ در رابطه با استراحت تعمیر مواجه خواهند شد. پیام توسعه دهندگان نشان دهنده در دسترس نبودن سرورهای بازی است. این چیزی است که می گویند :

“سرور بسته است. از اینکه بخشی از این تست بودید متشکریم و مشتاقانه منتظر دیدار مجدد شما در آینده نزدیک هستیم.”

با این حال، یادداشت مشخص نمی کند که بازی چه زمانی قابل بازی می شود.

Sigma

بازیکنانی که اخیرا سیگما را روی دستگاه های خود نصب کرده اند به دلیل خطای دانلود نمی توانند به بازی دسترسی پیدا کنند. پیام مربوطه را می توانید در اسکرین شات بالا مشاهده کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین تنظیمات سنسیویتی فری فایر 2023

چرا Sigma Battle Royale به گارنا فری فایر مرتبط شد؟

Sigma محصولی از توسعه دهنده Garena نیست. زیرا توسط Studio Arm Private Limited پشتیبانی می شود. با این حال، بسیاری از طرفداران این بازی را به بازی Garena’s BR مرتبط می‌دانند. زیرا هر دو عنوان دارای گرافیک مشابهی هستند. علاوه بر این، گیم پلی، اسلحه ها، نقشه ها و برخی جنبه های دیگر نیز یکسان به نظر می رسند. از این رو، سیگما به عنوان یک “کلون FF/FF MAX” در نظر گرفته شد.

جالب اینجاست که ویژگی‌های یکسان دلیل سقوط Sigma Battle Royale نیز شد. زیرا به دلیل اینکه گفته می‌شود کپی بازی Free Fire بود، از Play Store حذف شد. این نقض خط‌ مشی برنامه توسعه‌دهنده گوگل بود. به همین دلیل است که سیگما به سختی 48 ساعت را قبل از حذف شدن در Play Store کامل کرد.

با این حال، قبل از اینکه گوگل این عنوان را از پلتفرم حذف کند، بیش از 500 هزار نصب داشت که از طریق دسترسی اولیه در دسترس بود. پس از اخراج، بسیاری از وب سایت های غیرمجاز به دلیل محبوبیت قابل توجه FF Lite شروع به نمایش لینک های دانلود APK کردند.

باید از دانلود Sigma Battle Royale APK از هر منبع غیر رسمی خودداری کنید. دلیل اصلی در اینجا عدم وجود تأیید هویت Google Play است. علاوه بر این، دانلود هر فایلی از یک منبع تأیید نشده یا مشکوک می تواند منجر به نصب ناخواسته فایل های مخرب شود.

به جای دانلود Sigma Battle Royale، می توان به سراغ بازی های مشابهی مانند Free Fire رفت که در فروشگاه Play در دسترس هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت