ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد The Haunting سیزن 6

رویداد The Haunting سیزن 6 وارزون و مدرن وارفار 2 : هرآنچه باید بدانید

ایونت The Haunting فصل ششم Warzone و MW2 : تاریخ شروع، پوسته هالووین و …

ایونت Call of Duty با موضوع هالووین برای یک سال دیگر از لذت های شبح آور بازگشته است. رویداد The Haunting سیزن 6 در عرض چند هفته هر دو Warzone و Modern Warfare 2 را تصاحب می کند. بنابراین برای ترس و وحشت آماده شوید.

مانند ساعت، جشن سالانه همه چیز ترسناک توسط CoD قرار است بار دیگر در سال 2023 این فرنچایز را تصاحب کند. این به معنای جوایز کاملاً جدید با موضوع هالووین، تصاحب نقشه، حالت های بازی برگشتی و چند شگفتی است.

قبل از خرید سی پی ارزان وارزون موبایل قیمت ها را مقایسه و از کد های تخفیف سایت ارزان جم استفاده کنید.

این بار، نوبت Modern Warfare 2 است که ترس را به ارمغان می آورد. در حالی که Warzone همچنان به سنت بسیاری از حالت های مرده و تغییرات گیم پلی خود ادامه می دهد.

بنابراین قبل از اینکه همه چیز شروع شود، مطمئن شوید که همه چیزهایی را که باید درباره رویداد The Haunting سیزن 6 در سال 2023 بدانید، یاد بگیرید.

مقالات مرتبط »    باندل Valeria Cat Girl در وارزون موبایل : قیمت و آنچه شامل می شود

رویداد The Haunting سیزن 6 وارزون و مدرن وارفار 2

تاریخ شروع

رویداد The Haunting سیزن 6 قرار است در روز سه‌شنبه 17 اکتبر (سه شنبه، ۲۵ مهر) در Warzone و Modern Warfare 2 برگزار شود.

این تاریخ 17 اکتبر نقطه میانی فصل 6 است. بنابراین همزمان با کاهش محتوای اصلی بعدی است. جشن ها قرار است از نیمه راه تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

پوسته و پاداش

در حالی که هنوز اطلاعات زیادی در مورد جوایز دقیق با موضوع هالووین که قرار است ارائه شوند، نداریم، جزئیات اولیه برای ارائه داریم.

این فصل مملو از کراس اوورها است. در نتیجه این روند در رویداد The Haunting با پخش زنده بخش دیگری از همکاری DOOM ادامه دارد. DOOM Chainsaw Melee Weapon در طول این رویداد در دسترس خواهد بود. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا انبوهی از ارواح را پاره کنند.

فراتر از آن، بازیکنان از قبل می‌توانند روی پوسته Zombie Ghost Operator دست بزنند تا دوستان خود را ترسانده باشند. اما ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم توسعه دهندگان چه چیز دیگری برای اقلام آرایشی امسال دارند.

ما می دانیم که انتظار پاداش روزانه برای ورود به سیستم را در سرتاسر رویداد The Haunting سیزن 6 داریم. بنابراین به محض افشای جزئیات خاص، شما را در اینجا به روز می کنیم.

mode های جدید

Operation Nightmare قرار است در جریان رویداد The Haunting امسال به بازیکنان یک تجربه کاملاً جدید بدهد. در یک نسخه شبانه از المزره، تیم ها باید با “ناهنجاری” در اطراف نقشه BR مبارزه کنند.

شکار اهداف Most Wanted کلید پیروزی شماست، فقط مراقب موجودات شیطانی دیگری باشید که در نزدیکی شما هستند.

اگر موفق باشید، ما مطمئناً می دانیم که یک طرح اسلحه Mastery حداقل قابل استفاده است، اما به نظر می رسد پاداش های بیشتری در زمان مشخص شود.

با این حال، Al Mazrah چندان سرگرم کننده نیست، زیرا زامبی ها قرار است وندل را تصاحب کنند. وقتی وارد می شوید و سعی می کنید منبع هجوم مرده را در این نقشه کوچکتر حل کنید، محتاط باشید.

mode های بازگشتی

خارج از اضافه‌شده‌های جدید، امسال نیز چند اثر کلاسیک در حال بازگشت هستند. زامبی رویال همیشه محبوب یکی از این حالت‌ها است که دوباره در کانون توجه قرار می‌گیرد، هرچند که انتظار می‌رود تغییرات جدیدی نیز وجود داشته باشد.

در این لیست پخش مورد علاقه طرفداران، گولاگ وجود ندارد. درعوض، وقتی سرنگون می شوید، به یک زامبی تبدیل می شوید. هدف شما از آن نقطه به بعد این است که سعی کنید سایر بازیکنان باقیمانده را در حین شکار سرنگ های مخصوص بکشید تا یک بار دیگر انسان را تبدیل کنید.

همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Vondead Lockdown یک بار دیگر ظاهر شود. با این ورود جدیدتر به عنوان یک حالت بازی Hardpoint-esque با طعم BR.

پوسته‌های نقشه Modern Warfare 2 و حالت‌های موضوعی

با این حال، Warzone تمام توجهات را به خود جلب نکرده است. زیرا Modern Warfare 2 قرار است از جشن‌های شبح‌آمیز نیز با تعدادی تصاحب نقشه و حالت لذت ببرد.

نقشه‌های El Asilo و Embassy قرار است در طول بازی The Haunting به سبک هالووین تغییر کنند. اولی با مضمون Día de Muertos خواهد بود در حالی که دومی به زودی در میان شیوع زامبی ها قرار خواهد گرفت.

در همین حال، چهار حالت بازی نیز تم کمی متفاوت خواهند داشت. Haunting Domination، Haunting Kill Confirmed، Haunting Drop Zone Drop Scares و Haunting Infected همگی تغییرات جزئی را برای طعم و مزه ماه اضافه می کنند.

و این برای تکرار امسال رویدادهای The Haunting در سراسر فرنچایز CoD است. مطمئن باشید، در هفته‌های آینده جزئیات بیشتری از زمین ظاهر می‌شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت