ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ردیم کد وارزون موبایل

ردیم کد وارزون موبایل (آوریل 2024) : نحوه دریافت جوایز رایگان

Redeem Code های Warzone Mobile (آوریل 2024): چگونه جوایز رایگان دریافت کنیم؟

ردیم کد وارزون موبایل به بازیکنان این امکان را می دهد که جوایز رایگان مختلفی مانند نقشه های سلاح، کارت های تماس، پوسته های اپراتور و موارد دیگر را دریافت کنند.

خرید سی پی کالاف برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

Call of Duty: Warzone Mobile تجربه Battle Royale FPS با اکتان بالا را در iOS و Android در کنار پیشرفت مشترک با مدرن وارفار III و وارزون ارائه می‌کند. بازی BR نیز مانند سایر بازی‌های Call of Duty به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ظاهر درون بازی خود را با پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح و لوازم جانبی مختلف دیگر شخصی‌سازی کنند. که در بیشتر مواقع هزینه COD Point زیادی دارند. با این حال، بازیکنان می‌توانند با انجام کارهای مربوط به رویدادهای درون بازی یا استفاده از ردیم کد وارزون موبایل ، جوایز رایگان دریافت کنند.

مقالات مرتبط »     وارزون موبایل روی کامپیوتر : پشتیبانی از کنترلرها، شبیه سازها و موارد دیگر

ردیم کد وارزون موبایل (آوریل 2024)

در موارد خاص نادر، توسعه دهندگان Call of Duty از جوایز رایگان برای بازیکنان رونمایی می کنند. که می توانند در مدرن وارفار III ، وارزون و حتی وارزون موبایل از آن استفاده کنند. جالب اینجاست که برخی از این جوایز Warzone Mobile از طریق پخش زنده قابل مطالبه هستند. در حالی که برخی دیگر از طریق کدهای محدود زمانی قابل بازخرید هستند. خوانندگان می توانند کدهای فعال Warzone Mobile را به شرح زیر بررسی کنند:

کدهای فعال

 • در زمان نگارش، هیچ ردیم کد وارزون موبایل فعالی موجود نیست.

کدهای منقضی شده

ردیم کد وارزون موبایل که اخیراً منقضی شده اند شامل موارد زیر است:

 • 35SM-9DSK9-52GP
 • Y1Q9-V6580-P12Q
 • 3M6R-7XXE1-2M1D
 • MYOG-P58HM-6V60
 • 1MDG-HJQYV-WZNZ
 • CN24-ZZGMV-MNWV
 • MFZ2-W1PC2-5TRS
 • LM6X-Y1GBV-3P1J

چگونه کدهای وارزون موبایل را ردیم (بازخرید) کنیم؟

اگر بازیکنان از ردیم کد وارزون موبایل استفاده کرده‌اند، می‌توانند راهنمای گام به گام ارائه شده در زیر را برای بازخرید آنها دنبال کنند:

 1. بازیکنان باید از صفحه کد بازخرید – “https://profile.callofduty.com/promotions/redeemcode” – در وب سایت رسمی Call of Duty بازدید کنند. و با حساب اکتیویژن خود وارد شوند. اگر بازیکنان یک حساب Activision / Call of Duty ندارند، باید حسابی برای دریافت جوایز ایجاد کنند.
 2. پس از ورود به سیستم، بازیکنان می توانند کد را پر کنند، پلتفرم – iOS یا Android – را انتخاب کنند و دکمه redeem را فشار دهند.
 3. اگر کد فعال باشد، بازیکنان جوایز را در حساب Warzone Mobile خود دریافت خواهند کرد (مرتبط با ID اکتیویژن).

همچنین می توانید به یاد داشته باشید که برای دریافت جوایز رایگان، جریان های Twitch و YouTube را که توسط توسعه دهندگان COD سازماندهی شده اند دنبال کنید. تخفیف‌های YouTube و Twitch به عنوان پاداش بیننده قابل دریافت هستند. مشروط بر اینکه بازیکنان حساب‌های اکتیویژن خود را با پلتفرم‌های خاص مرتبط کرده باشند.

ردیم کد وارزون موبایل جدید را از کجا پیدا کنیم؟

معمولاً، کدهای بازخرید جدید توسط توسعه‌دهندگان از طریق رسانه‌های اجتماعی فاش می‌شوند. اما بازیکنان همچنین می‌توانند آن‌ها را در جریان‌های زنده ویژه Warzone (که توسط سازندگان محتوا آشکار می‌شود) دریافت کنند.

چرا کدها کار نمی کنند؟

اگر بازیکنان هنگام بازخرید کد اشتباهی را پر کرده باشند یا کد منقضی شده باشد، هیچ جایزه Warzone Mobile دریافت نخواهند کرد. استفاده از کد بازخرید فعال برای Warzone Mobile برای درخواست جوایز رایگان مهم است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت