ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده از بربرها در کلش

آموزش کامل نحوه استفاده از بربرها در کلش اف کلنز – راهنما

چگونه از Barbarian ها در کلش اف کلنز استفاده کنیم؟ – راهنما

کلش آف کلنز تعداد بیشماری از نیروهای منحصربه‌فرد دارد. از بربرهای کلاسیک گرفته تا اژدهاهای سر به فلک کشیده. کلشرها همچنین قهرمانان مختلف، طلسم های جادویی و ماشین های محاصره را در اختیار دارند. اکثر نیروها پس از ارتقاء به تاون هال سطح بالاتر، سطوح جدیدی به دست می آورند. به همین دلیل، نیروهای اولیه بازی مانند بربرها و کمانداران در سطوح بالاتر تاون هال مرتبط و مفید باقی می مانند.

برای خرید جم کلش آف کلنز از ارزان جم تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است.

در این راهنما، ما در مورد نحوه استفاده از بربرها در کلش اف کلنز ، یکی از نمادین ترین شخصیت های بازی صحبت خواهیم کرد. بربرها معمولاً در تاون هال های سطح پایین استفاده می شوند، اما می توانند در تاون هال های سطح بالاتر مفید باشند. بدون مقدمه، بیایید با راهنمای استفاده از بربرها در کلش اف کلنز شروع کنیم.

مقالات مرتبط »   5 ترکیب حمله برتر برای Town Hall 9 در Clash of Clans

نحوه استفاده از بربرها در کلش اف کلنز : هر آنچه که باید بدانید

Barbarian اولین سربازی است که بعد از دنبال کردن آموزش مبتدی قفل را باز می کنید. تنها یک فضای مسکونی را می گیرد و استفاده از آن ساده است.

در زیر تاون هال 6، اکثر بازیکنان از ترکیب بربرها و کمانداران برای حمله به حریفان استفاده می کنند. بازیکنان فقط باید در این سطح نگران خمپاره انداز و برج جادوگر باشند. پدافند با آسیب اسپلش دشمن اصلی نیروهای کم سلامت مانند بربرها هستند.

در اینجا چند روش محبوب برای استفاده از بربرها در کلش اف کلنز آورده شده است:

1) Barch (بربرها و کمانداران)

Barch یکی از قدیمی ترین استراتژی های تاریخ کلش اف کلنز است. این ارتش متشکل از بربرها و کمانداران به نسبت 1:1 است. بازیکنان می توانند چند دیوار شکن برای کمک به وحشی ها برای دسترسی بیشتر به دفاعی قرار دهند.

Barch یک استراتژی تهاجمی عالی در سطوح پایین تاون هال است. پس از رسیدن به تاون هال 7 و بالاتر، معمولاً از بارچ برای کشاورزی منابع استفاده می شود. استفاده از بربرها در کلش اف کلنز با کمانداران برای کلکسیونرهای اکسیر، معادن طلا و مته های اکسیر تیره عالی هستند. Barch همچنین می تواند 50٪ از پایه را برای یک جایزه آسان لیگ از بین ببرد. بازیکنان می توانند Queen Charge را به این ارتش اضافه کنند تا در نبردهای چند نفره دو ستاره کسب کنند.

2) GiBarch

GiBarch یکی دیگر از انواع Barch است، اما با غول ها. در نهایت، بربرها برای تانک زدن نیستند. بازیکنان می‌توانند غول‌هایی را پرتاب کنند تا برای بربرها و کمانداران تانکی تهیه کنند.

3) پاکسازی ساختمان های انفرادی

برای استفاده از بربرها در کلش اف کلنز در سطوح بالاتر می توان آنها را برای بیرون آوردن ساختمان های بدون دفاع در گوشه پایگاه ها به کار برد. بازیکنان می توانند از بربرها به صورت استراتژیک استفاده کنند تا چند درصد تخریب به دست آورند. بازیکنان همچنین می توانند از تعدادی بربر برای دفاع های منحرف کننده استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت