ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ارتقا اسلحه های Evo

نحوه ارتقا اسلحه های Evo در رویداد Evo Bonanza فری فایر

ahmadian

چگونه اسلحه های Evo را در رویداد Free Fire Evo Bonanza ارتقاء دهیم؟

این مقاله در مورد چگونگی ارتقا اسلحه های Evo در رویداد Evo Bonanza فری فایر صحبت خواهد کرد. از آنجایی که توسعه دهنده فرصتی عالی برای ارتقاء پوسته تفنگ Evo خود به ارمغان آورده است، بازیکنان باید از آن نهایت استفاده را ببرند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

Garena اخیراً رویداد Evo Bonanza فری فایر را منتشر کرده است. و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا پوسته‌های تفنگ Evo خود را با قیمت‌های تخفیف شگفت‌آور ارتقاء دهند. برای کسانی که نمی‌دانند، پوسته‌های تفنگ Evo از جمله موارد مورد علاقه در عنوان هستند. و برای به دست آوردن و ارتقاء به تعداد زیادی الماس گرانبهای FF نیاز دارند. چیزی که این پوسته ها را به کالایی محبوب تبدیل می کند، ظاهر زیبایی شناختی و ویژگی هایی است که به سلاح های مربوطه خود ارائه می دهند.

مقالات مرتبط »     رویداد وال رویال فری فایر : دیوار گلو – ستاره شب درخشان و جوایز بیشتر

رویداد Free Fire Evo Bonanza توضیح داده شد

از آنجایی که جشن های هولی در راه است، گارنا موضوع رویداد Evo Bonanza فری فایر را در همین راستا قرار داده است. شایان ذکر است که این رویداد پوسته جدید تفنگ Evo را ارائه نمی دهد. این فقط به بازیکنان کمک می کند تا پوسته هایی را که قبلاً در اختیار دارند ارتقا دهند.

ارتقا اسلحه های Evo به مقدار معینی از توکن های مربوط به آنها نیاز دارد. که می توان آنها را از طریق FF Diamonds خریداری کرد. در رویداد جاری، این مقدار مورد نیاز کاهش یافته است. و این توکن‌ها با قیمت‌های تخفیف شگفت‌انگیزی ارائه می‌شوند و ارتقا اسلحه های Evo را برای بازیکنان آسان‌تر می‌کند. با این حال، بازیکنان می توانند تنها یک بار در رویداد، پوسته های خود را لول کنند.

نحوه ارتقا اسلحه های Evo در رویداد Evo Bonanza فری فایر

در زیر مراحل گام به گام ارتقا اسلحه های Evo در رویداد جاری آمده است:

  • مرحله 1: Free Fire را در دستگاه خود باز کنید
  • مرحله 2: به بخش رویداد بروید
  • مرحله 3: به رویداد Evo Bonanza بروید
  • مرحله 4: پوسته تفنگ Evo را که می‌خواهید ارتقا دهید، انتخاب کنید
  • مرحله 5: تعداد مورد نیاز ژتون های پوسته تفنگ Evo را با خرید آنها از رویداد جمع آوری کنید.
  • مرحله 6: پس از جمع آوری ژتون های پوستی مورد نیاز تفنگ Evo، پوست را ارتقا دهید.

نحوه دریافت Diamonds رایگان برای ارتقا اسلحه های Evo در رویداد Evo Bonanza فری فایر

فروشگاه گوگل پلی یکی از مطمئن ترین رسانه ها برای به دست آوردن موارد رایگان در هر عنوانی است. و Free Fire نیز از این قاعده مستثنی نیست. فروشگاه دیجیتال دارای یک توکن درون‌برنامه، Play Points است. که می‌تواند با هر کالای درون‌بازی یا درون‌برنامه‌ای، پول نقد یا بازخرید شود.

با تکمیل کارهایی که Google Play Store اختصاص می دهد، می توان امتیاز Play را جمع آوری کرد. این کارها اغلب شامل نصب یک برنامه کاربردی، استفاده از آن برای چند روز و ارسال نظر در فروشگاه Play بر اساس تجربه شما است.

با این حال، هنگام انجام این وظایف محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه‌ها می‌توانند اعتیادآور باشند یا حاوی شرط‌بندی پول باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت