ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Dingo LMG در سیزن 1

نحوه باز کردن قفل Dingo LMG در سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل

چگونه قفل دینگو LMG را در فصل اول CoD Mobile باز کنیم؟

Dingo LMG در سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل عرضه می‌شود، بنابراین در اینجا نحوه باز کردن قفل آن آورده شده است. این اسلحه از Black Ops 3 می آید.

Call of Duty Mobile فصل 1 2023 اسلحه Dingo LMG کلاسیک Black Ops 3 را به ارمغان می آورد. بنابراین در اینجا نحوه باز کردن قفل Dingo LMG در به‌روزرسانی Reawakening آورده شده است.

اولین فصل Call of Duty Mobile در سال 2023 تقریباً نزدیک است، با به‌روزرسانی Reawakening که حالت‌های بازی جدید و به‌روز شده، Year of the Rabbit Nuketown و البته سلاح جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

مقالات مرتبط »  افشای فصل اول CoD Mobile 2023: بتل پس، شخصیت‌های جدید، طرح‌های اولیه و موارد دیگر.

CoD Mobile دارای تعداد زیادی سلاح از بازی‌های Call of Duty گذشته مانند Switchblade X9 و EM2 از Black Ops Cold War است و مسلسل سبک دینگو Black Ops 3 با فصل 1 وارد می‌شود.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد باز کردن Dingo LMG در سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل بدانید.

با خرید سی پی کالاف از ارزان جم و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت می کند.

نحوه باز کردن قفل Dingo LMG در سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل

با زدن Tier 21 از بتل پس فصل 1 که در 18 ژانویه 2023 (چهارشنبه، ۲۸ دی) پخش می شود، می توان دینگو LMG کالاف دیوتی موبایل را باز کرد.

برای باز کردن قفل آن نیز نیازی به خرید Premium Pass نیست. زیرا برای همه در دسترس است. فقط CoD Mobile را در طول فصل 1 بازی کنید و در کمترین زمان آن را باز خواهید کرد.

اگر می‌خواهید Battle Pass را بخرید، می‌توانید یک بلوپرینت جدید برای دینگو به نام «Monkey King’s Legacy» را باز کنید. پس از پایان فصل 1، می‌توانید قفل دینگو را از طریق یک چالش درون بازی باز کنید.

دینگو قدرت و اندازه خشاب یک LMG را با سرعت شلیک بالا و پس زدن کم یک تفنگ تهاجمی ترکیب می کند و آن را به یک انتخاب قدرتمند برای بازیکنان تهاجمی تبدیل می کند. با این حال، نسخه CoD Mobile آن، نفوذ گلوله را نیز قربانی می کند.

پس از رسیدن به‌روزرسانی فصل 1، مطمئناً شما را با بهترین بارگذاری دینگو به‌روزرسانی می‌کنیم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت