ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسم خفن پابجی موبایل

50 نماد اسم خفن پابجی موبایل برای سال 2023 که منحصر بفرد هستند

50 نماد نام جالب و منحصر به فرد PUBG Mobile برای سال 2023

مزیت اصلی استفاده از نمادهای اسم خفن پابجی موبایل این است که افراد می‌توانند به راحتی نام شما را به خاطر بسپارند و خود را از بقیه بازیکنان متمایز نگه دارند.

PUBG Mobile به یک پدیده در صنعت بازی های موبایل تبدیل شده است. از زمان انتشار، این بازی رشد چشمگیری داشته است. بیش از 100 میلیون دانلود به دست آورده است و امتیاز کلی 4.2 ستاره را در فروشگاه Google Play می دهد.

مقالات مرتبط »   به روز رسانی نسخه جهانی PUBG Mobile Lite 0.23.1 : لینک دانلود APK برای کاربران جهانی (2022)

به دلیل پایگاه پخش گسترده آن، کاربران اکنون با IGN (نام‌های درون بازی) و نمادهای نام خلاق هستند. علاوه بر این، هنگام تشکیل یک قبیله PUBG Mobile، اکثر اوقات رهبران از نمادهای مختلف نام جذاب و شیک برای نام گروه استفاده می کنند. نام‌های موبایل PUBG و نمادهای نام موبایل PUBG را می‌توان از روش‌های مختلف در وب‌سایت‌های مختلف تولید کرد.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

در اینجا لیستی از 50 نماد اسم خفن پابجی موبایل وجود دارد. که می توانید برای ایجاد یک IGN متمایز برای خود انتخاب کنید. در اینجا برخی از نمادهای شیک نام پابجی موبایل برای استفاده در سال 2023 وجود دارد:

50 اسم خفن پابجی موبایل برای سال 2023

  • ٭Ł
  • ×
  • ®
  • Ø
  • Ð

به غیر از لیست نمادهای اسم خفن پابجی موبایل بالا، همچنین می‌توانید IGN‌های منحصربه‌فرد خود را با استفاده از تولیدکننده‌های نام مختلف ایجاد و انتخاب کنید. برخی از این وب سایت ها عبارتند از:

1. Tricksnation
این سایت دارای گزینه های متعددی است که بازیکنان می توانند نام هایی را که دوست دارند انتخاب کنند.

2. NameGenerator.biz
این سایت دارای یک جعبه متن است. زمانی که بازیکنان نام را در اینجا وارد می کنند، یک خروجی با فونت های مختلف تولید می کند.

3. NickFinder
مانند tricksnation، این سایت همچنین دارای لیستی از نام های موجود است که می توان IGN را از بین آنها انتخاب کرد.

چندین سایت دیگر نیز وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند. یا فقط هر یک از نمادهای داده شده در بالا را انتخاب کرده و آنها را برای ایجاد انواع مختلف نام های درون بازی تراز کنند.

نحوه استفاده از تغییر نام کارت و تغییر نام پابجی موبایل در بازی

برای تغییر IGN PUBG Mobile با استفاده از تغییر نام، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. PUBG Mobile را باز کنید و به فهرست موجودی بروید.
  2. روی بخش زیر emotes کلیک کنید و نام کارت را پیدا کنید.
  3. دکمه استفاده را فشار دهید. یک کادر گفتگو ظاهر می شود که از کاربر می خواهد نام کاربری جدید را وارد کند.
  4. نام کپی شده را پیست کرده و روی دکمه OK کلیک کنید. تغییر خواهد کرد.

اینها برخی از بهترین نمادهای اسم خفن پابجی موبایل بودند. که بازیکنان می‌توانستند با نام‌های درون بازی خود در سال 2023 استفاده کنند. همه نمادهای نام به راحتی کپی و جای‌گذاری می‌شوند و تلاش زیادی از پایان بازیکن نمی‌گیرد. یک نام درون بازی همچنین می تواند از چندین نماد تشکیل شده باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت