ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فعالسازی مهارت های Card Evolution

فعالسازی مهارت های Card Evolution در بازی کلش رویال در 6 گام

چگونه مهارت های Card Evolution را در کلش رویال فعال کنیم؟

این مقاله یک راهنمای گام به گام برای فعالسازی مهارت های Card Evolution در بازی کلش رویال ارائه می دهد.

توسعه دهنده سوپرسل در آخرین به روز رسانی چندین ویژگی جدید را به کلش رویال معرفی کرد. این شامل ارتقاء کارت ها به سطح الیت، سه عرصه جدید، Card Evolution و موارد دیگر است. این ویژگی‌ها تجربه جدیدی از گیم‌پلی را ارائه می‌کنند و در عین حال ابعاد جدیدی را برای نبردهای استراتژیک باز می‌کنند. با مکانیک جدید تکامل کارت، بازیکنان می توانند کارت ها را تکامل دهند و قدرت های جدید خود را باز کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کلش رویال بازیکنان را در یک مسابقه سه دقیقه ای قرار می دهد که در آن از کارت ها برای مبارزه آنلاین با حریفان استفاده می کنند. قبل از تمام شدن زمان برای برنده شدن در یک بازی، باید برج های بیشتری نسبت به حریفان خود نابود کنید. بیش از 100 کارت با قابلیت های منحصر به فرد و قابل ارتقا وجود دارد و ویژگی جدید امکان تکامل چهار کارت را فراهم می کند.

مقالات مرتبط »    Elite Levels در کلش رویال : نحوه تبدیل و دریافت کارت های الیت وایلد

راهنمای گام به گام فعالسازی مهارت های Card Evolution در کلش رویال

چهار کارت کلش رویال وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تکامل دهید. که به زودی در به‌روزرسانی‌های آینده تعداد بیشتری از آنها ارائه خواهد شد. تکامل آنها مستلزم جمع آوری شش قطعه از Evolution Shard مربوط به آنها است. تکامل مهارت های جدید آنها را باز می کند، که آنها به طور خودکار در Arena آزاد می شوند.

با توجه به اینکه شرایط خاصی را دارید، هر کارت تکامل چندین بار قابل پخش است. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد فعالسازی مهارت های Card Evolution در کلش رویال آورده شده است:

 1. برای کارتی که می‌خواهید تکامل دهید، Evolution Shards را خریداری کنید. نماد Dark Elixir را روی آیکون هایی خواهید دید که مهارت Evolution را باز کرده اند.
 2. قبل از شروع مسابقه، کارت تکامل یافته را در اسلات تکامل عرشه خود قرار دهید. قرار دادن آنها در حالت عادی مهارت را فعال نمی کند.
 3. هر کارت برای فعال کردن تکامل نیاز به تکمیل چرخه خود دارد. چرخه ها تعداد دفعاتی هستند که باید در یک مسابقه یک کارت بازی کنید که با تعداد قطره های خالی Dark Elixir نشان داده می شود.
 4. پس از تکمیل چرخه، قطره های Dark Elixir پر می شوند و تکامل را فعال می کنند.
 5. سپس می توانید کارت تکامل یافته را با قرار دادن آن در Arena مستقر کنید.
 6. نوع استاندارد پس از بازی کارت تکامل یافته در دسترس خواهد بود. می توانید با تکمیل چرخه تکامل دوباره آن را فعال کنید.

حریفان شما می‌دانند که آیا کارتی را به کار گرفته‌اید که می‌تواند تکامل یابد. به عنوان مثال، اگر کارت Barbarian را در Arena قرار دهید، یک نماد الماس بنفش در بالای آن ظاهر می شود.

کارت های تکامل یافته آسیب بیشتری به کارت ها و برج های حریف وارد می کنند. در حال حاضر چهار کارت واجد شرایط برای تکامل وجود دارد. با این حال، بازی یک تکامل یافته مستلزم تکمیل چرخه های مربوطه است. شما باید یکی را با Barbarian، سه نفر با اسکلت، دو نفر با Firecracker و یکی با Royal Giant ملاقات کنید.

همانطور که گفته شد، تکامل یک کارت، آمار کلی آنها را در کلش رویال ارتقاء می دهد. در اینجا اثرات هر کارت پس از فعالسازی مهارت های Card Evolution آنها آمده است:

 • Barbarian: سرعت ضربه و حرکت خود را بعد از هر ضربه افزایش می‌دهد.
 • Skeletons: با هر ضربه حداکثر شش اسکلت تکاملی را احضار می کند.
 • Firecracker: جرقه‌های انفجاری را با سلاح‌های ارتقا یافته شلیک می‌کند که در هر ثانیه آسیب منطقه و آسیب وارد می‌کنند.
 • Royal Giant: شلیک سلاح به دشمنان در محدوده خود خسارت پس زدایی وارد می کند و آنها را به عقب می راند.

اطلاعات بیشتر در مورد مهارت های Card Evolution

همانطور که قبلا ذکر شد، راه اندازی مهارت Card Evolution مستلزم رعایت شرایط خاصی است. ابتدا باید یک کارت را در شکاف تکامل در عرشه خود قرار دهید. اولین اسلات Evolution شما با رسیدن به سطح King 7 باز می شود. در حال حاضر چهار اسلات برای چهار کارت در این بازی استراتژی بیدرنگ وجود دارد.

دوم، شما باید شش Evolution Shard برای هر کارت جمع آوری کنید. کلش رویال راه های مختلفی برای به دست آوردن آنها ارائه می دهد که در زیر لیست شده است.

 • با دریافت جوایز Pass Royale که با رسیدن به سطح King 7 باز می شود.
 • خرید از Season Shop که در سطح King 8 باز می شود.
 • با تکمیل رویداد چالش تکامل
 • با خرید آن از فروشگاه درون برنامه ای
 • با افزایش سطح صندوقچه ها بعد از King Level 50.
 • استفاده از آیتم جادویی Wild Shards

Wild Shards را می توان از Season Shop و فروشگاه درون برنامه ای خریداری کرد. می توانید از آن برای اضافه کردن یک Evolution Shard به هر یک از چهار کارت در کلش رویال استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت