ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین استراتژی فری فایر

5 بهترین استراتژی فری فایر برای حالت های انفرادی، دوتایی و اسکواد

ahmadian

5 استراتژی برتر Free Fire برای حالت های Solo، Duo و Squad

حالت بتل رویال در Free Fire به بازیکنان این امکان را می دهد که به صورت انفرادی وارد میدان نبرد شوند. با یک دوتایی متحد شوند یا به کل تیم بپیوندند. پس انتخاب بهترین استراتژی فری فایر برای هر حالت حیاتی است. صرف نظر از رویکرد، هدف نهایی حذف همه مخالفان و ظاهر شدن به عنوان بازمانده برای دریافت بویاه باقی می ماند.

برای خرید جم فری فایر از وبسایت ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

با این حال، روش‌های مورد استفاده برای دستیابی به این هدف می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد و بستگی به این دارد که آیا بازیکنان به صورت انفرادی، دو نفره یا در یک تیم بازی می‌کنند. در حین انتخاب بهترین استراتژی ها، خیلی به سبک بازی و اهداف بازیکن بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر بازیکنان به دنبال افزایش رتبه خود باشند، بقا بهترین خواهد بود. با این حال، برای بهبود نسبت K/D، کاربران باید به دنبال دستیابی به بیشترین تعداد کشته در هر مسابقه باشند.

توجه داشته باشید:
این فهرست منعکس کننده نظر نویسنده است.

مقالات مرتبط »   Faded Wheel فری فایر مکس (آوریل 2023) : چگونه باندل Riptide Vanguard و جوایز بیشتری دریافت کنید

5 بهترین استراتژی فری فایر برای حالت های انفرادی، دونفره و تیمی

5) بین گیم پلی راش و کمپینگ تعادل برقرار کنید

بازی تهاجمی تر، بهترین استراتژی فری فایر برای چند بازیکن است که در حین بازی در حالت بتل رویال اتخاذ کنند. با توجه به اینکه افراد می توانند توسط هم تیمی های خود در مسابقات دو نفره و تیمی احیا شوند، این امر حتی بیشتر پاداش می دهد. کاربران همچنین می توانند در صف انفرادی که فقط برای سه دقیقه اول در دسترس است، خود را احیا کنند.

در عین حال، کمپینگ می تواند یک استراتژی بسیار مفید برای برنده شدن در مسابقات بیشتر یا کشته شدن باشد. کاربران می‌توانند در لبه منطقه منتظر باشند تا بازیکنانی که قصد ورود به داخل را دارند. یافتن تعادل مناسب بین دو گزینه ضروری است. اجرای یک رویکرد تهاجمی و منفعل در یک مسابقه می تواند فرمول یک Booyah in Free Fire باشد.

4) فقط با دوستان برای دوتایی و جوخه ها در صف قرار بگیرید

قرار گرفتن در صف با بازیکنان تصادفی معمولاً گزینه بهینه در Free Fire نیست، صرف نظر از اینکه مسابقه رتبه‌بندی شده یا بدون رتبه. این به طور معمول منجر به عدم هماهنگی و ارتباط بین هم تیمی ها می شود و بازیکنان را در مقابل حریفی که به خوبی سازماندهی شده اند در موقعیتی قرار می دهد.

بنابراین، بازی با دوستان در جایی که ارتباط موثر وجود دارد، بسیار توصیه می شود. داشتن هم تیمی هایی که می توانند در زمان مناسب احیا کنند، در حین عجله پوشش و حمایت داشته باشند، و در مقابل فشارهای تهاجمی مقاومت کنند، احتمال پیروزی در یک مسابقه Free Fire را افزایش می دهد.

3) برای مبارزه در بردهای مختلف سلاح حمل کنید

مبارزات در فواصل مختلف در Free Fire انجام می شود. با این حال، بازیکنان باید حداقل یک سلاح، مانند یک تفنگ ساچمه ای یا SMG، حمل کنند که بتوانند از آن برای نابود کردن حریفان خود از فاصله نزدیک استفاده کنند. سلاح دوم آنها می تواند AR، DMR یا تک تیرانداز باشد که امکان نبرد میان برد یا دوربرد را فراهم می کند. یافتن ترکیب سلاح مناسب در مسابقات انفرادی بهترین استراتژی فری فایر است.

به هر حال، بازیکنان ممکن است هنگام انجام بازی های انفرادی یا دونفره در یک تیم، نقش های تخصصی را انتخاب کنند. در یک تیم، یک یا دو نفر ممکن است به تک تیراندازی پایبند باشند، در حالی که دیگران ممکن است از AR و SMG برای ایفای نقش مهاجم و حامی استفاده کنند.

2) انتخاب شخصیت و حیوان خانگی در Free Fire مهم است

سبک بازی کاربران به شدت بر انتخاب شخصیت ها و حیوانات خانگی تأثیر می گذارد. با این حال، آنها می توانند با انتخاب توانایی های مناسب بسته به نقش، مزیت خود را در حین بازی در یک گروه دو نفره یا تیمی به حداکثر برسانند. برای گیم پلی تهاجمی، کاربران بهتر است با شخصیت هایی مانند Alok، K، Dimitri و Xayne استفاده کنند که سلامت بیشتری را فراهم می کنند، یا آسیب بیشتری مانند Shirou یا Hayato وارد می کنند.

به طور مشابه، حیوان خانگی مورد استفاده در پشت سر هم به تیم در منطقه مورد نظر خود کمک می کند. به عنوان مثال، استفاده از حیوان خانگی فالکو در کل واحد می‌تواند تیم را به‌عنوان یک کل قادر سازد تا سریعاً فرود بیاید و نسبت به حریفانی که از حیوان خانگی استفاده نمی‌کنند، سرکوب شود. به طور مشابه، سایر هم تیمی ها بسته به نقششان می توانند از حیوانات خانگی مختلفی مانند آقای واگور، راکی و غیره استفاده کنند.

1) محل سقوط ثابت

تیم ها و بازیکنان عموماً مکان های مورد علاقه خود را دارند که اغلب آنها را تغییر نمی دهند. این بهترین استراتژی فری فایر بتل رویال، صرف نظر از انتخاب مسابقه، بسیار موثر است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا با موقعیت مکانی خود آشنا شوند. از این رو، علاوه بر کمک به چرخش روان، اعتماد به نفس بیشتری برای انجام مبارزات منصفانه با شانس بیشتری برای برنده شدن فراهم می کند.

سقوط داغ، که مستلزم فرود در منطقه‌ای با رقابت شدید است، ممکن است امن‌ترین گزینه هنگام بازی انفرادی یا با هم تیمی‌های ناشناس نباشد. گفته می‌شود، گیمرها می‌توانند با هم تیمی‌های ماهر از بازی‌های داغ بهره ببرند. انداختن در گوشه نقشه نیز یک گزینه است، اما ممکن است برای همه مناسب نباشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت