ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باندل وارزون موبایل

خرید این باندل وارزون موبایل شما را به مدت 30 روز بن می کند

استفاده از این باندل Warzone Mobile می تواند شما را به مدت 30 روز محروم کند

کسانی که باندل وارزون موبایل با عنوان Hear No Evi را خریداری و تجهیز می کنند علاوه بر پوستی که با آن عرضه می شود، ممنوعیت 30 روزه نیز دریافت می کنند. Warzone Mobile، بسیار شبیه هر قسط FPS اکتیویژن، پر از لباس‌ها و بسته‌های مختلفی است که می‌توانید اپراتورهای خود را با آن‌ها سفارشی کنید. با این حال، یک بسته خاص در سراسر جامعه شهرت پیدا کرده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل است.

تاریخ انتشار Warzone Mobile هنوز در مناطق خاصی آغاز نشده است. اما برخی از کشورها قبلاً به اندازه کافی خوش شانس بوده اند که تجربه CoD قابل حمل را با ارائه محصولات آرایشی و طرح های انحصاری تسلیحات خود کامل کنند. متأسفانه، به نظر می رسد بسته Tracer Pack: Hear No Evil که به زودی راه اندازی شد، بازیکنان را به اجبار به دلیل استفاده زودهنگام از بازی خارج می کند.

خرید این باندل وارزون موبایل شما را به مدت 30 روز بن می کند

با توجه به پست اخیر Call of Duty Hub، باندل Hear No Evil که حاوی پوسته ای با تم میمون و تعداد زیادی از جذابیت ها، نقشه های سلاح و کارت های تماس است، به هر بازیکنی که آن را مجهز کند محرومیت های 30 روزه می دهد. در حال حاضر، Activision به طور رسمی دلیلی برای ممنوعیت افرادی که از این لوازم آرایشی استفاده می کنند ارائه نکرده است. اما برخی حدس می زنند که ممکن است به این دلیل باشد که این بسته از نظر فنی هنوز در بازی قرار نگرفته است.

مقالات مرتبط »    چگونه در Warzone 2 و MW2 اپراتورهای 21Savage ، Nicki Minaj و Snoop Dogg را بدست آوریم؟

همچنین به نظر می‌رسد که Activision به بازیکنانی که این بسته را خریداری کرده‌اند بازپرداخت نمی‌کند. به این معنی که در صورت خرید آن، اساساً با لباس‌ها و لوازم جانبی غیرقابل استفاده گیر کرده‌اید. همچنین مشخص نیست که بسته Hear No Evil چه زمانی منتشر خواهد شد. بنابراین ممکن است برای مدت طولانی نتوانید آن را تجهیز کنید. با این حال، ممکن است لازم نباشد برای مدت طولانی صبور باشید. زیرا به احتمال زیاد قبل از تاریخ انتشار Modern Warfare 3 در دسترس خواهد بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت