ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
System Recommendations 2 در کالاف

System Recommendations 2 در کالاف دیوتی موبایل به چه معناست؟

COD Mobile: توصیه های سیستم 2 به چه معناست؟

در طول تلاش‌های خود برای انجام وظایف مختلف در Call of Duty: Mobile ممکن است یک کوئست دیده باشید. که از شما می‌خواهد تعداد معینی از دشمنان را با System Recommendations 2 سلاح خود بکشید. برای مثال، کاری که در آن باید 30 دشمن را بکشید. تفنگ تهاجمی با تجهیزات توصیه شده (System Recommendations 2، ADS و کنترل). نحوه توضیح این کوئست کاملا گیج کننده است. و برخی از بازیکنان برای درک چگونگی تکمیل آن تلاش می کنند. اگر شما یکی از این افراد هستید، ما به شما کمک می کنیم. این راهنما معنای System Recommendations 2 در کالاف دیوتی موبایل را برای شما توضیح می دهد.

یکی از مزیت های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ، امکان خرید سلاح های قدرتمند برای انجام موفقیت آمیز مراحل بازی است.

System Recommendations 2 در کالاف دیوتی موبایل

System Recommendations 2 در Call of Duty: Mobile چیز سختی نیست که روی سلاح شما اعمال کنید. شما باید تفنگ خود را انتخاب کنید. منوی Gunsmith را باز کنید که در آن می توانید پیوست های مختلف را تغییر داده و اعمال کنید. در آنجا باید به گوشه پایین سمت راست مدل اسلحه خود نگاه کنید. و دکمه ای با نماد لامپ پیدا کنید. با ضربه زدن روی این یکی، تب Recommended Attachments را باز می کنید.

مقالات مرتبط »   آموزش نحوه رفع خطای لودینگ تایم اوت کالاف دیوتی موبایل

هنگام جستجوی لیست با تنظیمات متغیر برای تفنگ خود، ممکن است برگه ای را مشاهده کنید که به آن System Recommendations گفته می شود. با باز کردن این یکی، چند گزینه مختلف را می بینید که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. شماره گزینه موجود در لیست در کاری که باید انجام دهید مشخص می شود. یعنی گزینه دوم در تب System Recommendations به نام System Recommendations 2 است. که در مورد تفنگ های تهاجمی نام آن ADS و Control است و در مثال بالا هم ذکر شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت