ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نحوه احضار Shenron

نحوه احضار Shenron در حالت موضوعی در آپدیت PUBG Mobile 2.7

PUBG Mobile 2.7 : چگونه شنرون را در حالت موضوعی Dragon Ball Super احضار کنیم ؟

در این مقاله نحوه احضار Shenron برای گیمرهایی که منتظر به‌روزرسانی هستند، توضیح داده می شود.

PUBG Mobile همکاری مورد انتظار خود را با Dragon Ball Z در روز پنج‌شنبه، ۱۳ جولای ۲۰۲۳، برای بازیکنان در سراسر جهان آغاز شد. به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 در برخی از کشورها مانند ویتنام (1 ژوئیه 2023)، کره، ژاپن و تایوان (12 ژوئیه 2023) فعال است. اما انتشار جهانی آن برای فردا برنامه‌ریزی شده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

گیمرهایی که منتظر به‌روزرسانی هستند، از دانستن در مورد گنجاندن Shenron در این همکاری هیجان‌زده هستند. آنها قادر خواهند بود تا اژدها را از Dragon Ball Z در بازی احضار کنند که این به روز رسانی بزرگ است.

مقالات مرتبط »    چگونه آپدیت PUBG Mobile 2.7 را در دستگاه های اندروید و iOS دانلود کنیم؟

نحوه احضار Shenron در آپدیت PUBG Mobile 2.7

طبق پچ نات های به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 که تا سپتامبر در بازی پخش می‌شود، بازیکنان در روزهای آینده بسیاری از عناصر الهام‌گرفته از Dragon Ball Z را تجربه خواهند کرد.

آگاهی از نحوه احضار Shenron بدون شک گیم پلی را هیجان انگیزتر خواهد کرد. در اینجا نحوه احضار Shenron موضوعی Dragon Ball Super آمده است:

مرحله 1: وارد بازی شوید و هر هفت توپ اژدها را جمع آوری کنید.

مرحله 2: به محراب احضار شنرون بروید و این توپ های اژدها را برای احضار اژدهای بزرگ قرار دهید.

پس از احضار شنرون در آپدیت نسخه 2.7 عنوان بتل رویال، می توانید علاقه مندان ویژه و قوی را آرزو کنید.

علاوه بر این، می توانید انتظار داشته باشید که ویژگی های شخصیتی جدید و مهارت های جالب الهام گرفته از سری انیمیشن های محبوب را ببینید. این بازی شامل روستای اژدها با خانه های الهام گرفته از انیمه و موارد دیگر می شود. شما می توانید با جمع آوری Ki به اندازه کافی معلق شوید و دشمنان را سریعتر شناسایی کنید. همچنین یک ماشین پرنده وجود خواهد داشت که می تواند حداکثر سه نفر از اعضای تیم را در خود جای دهد.

توجه داشته باشید:
هنگام جمع آوری توپ های اژدها، مکان های تیم شما در معرض دید سایر بازیکنان بازی قرار می گیرد. توپ های اژدها ادعا نشده روی نقشه برای همه قابل مشاهده است. بنابراین، زمانی که می خواهید شنرون را احضار کنید، بازی بسیار شدید می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت