ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 53

امتیاز ستاره در کلش رویال : چه هستند و چگونه آنها را کسب کنیم؟

Star Points در Clash Royale : آنها چه هستند، چگونه بدست می آیند و …

امتیاز ستاره در کلش رویال یک کالای بسیار مطلوب است. که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ارتقاءهای بصری قابل توجهی را برای کارت‌های خود خریداری کنند. برای به دست آوردن این موارد در طول بازی، آنها می توانند برج پادشاه خود را ارتقا دهند، کارت ها را ارتقا داده و اهدا کنند، و کارت های حداکثر سطح را در میان سایر فعالیت های درون بازی جمع آوری کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

با شخصی‌سازی مجموعه کارت‌های خود با ارتقاء گرافیکی انحصاری، بازیکنان می‌توانند با استفاده از این امتیاز ستاره‌ای به تجربه گیم‌پلی خود جذابیت اضافه کنند. ما در این مقاله به نحوه کسب امتیاز ستاره در کلش رویال به روش های مختلف خواهیم پرداخت.

مقالات مرتبط »     رویداد تکامل غول سلطنتی کلش رویال : واجد شرایط بودن، جوایز، و موارد دیگر

نحوه کسب امتیاز ستاره در کلش رویال

برای شروع کسب امتیاز ستاره در کلش رویال ، بازیکنان باید ابتدا به King Level 6 بروند. این منبع پس از کسب در نوار Experience در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش داده می شود. این نقاط را می توان تغییر داد تا در کنار امتیازهای تجربه نشان داده شوند و به عنوان نمایشی بصری از پیشرفت فرد عمل کنند.

ارتقای کارت ها و کمک های مالی دو راه اصلی برای کسب امتیاز ستاره در کلش رویال هستند. از طریق این اقدامات، بازیکنان متناسب با تجربه ای که به دست آورده اند، امتیاز ستاره دریافت می کنند. بنابراین، کمک قابل توجهی به قبیله از طریق کمک های مالی و ارتقاء کارت، نه تنها به این قبیله کمک می کند، بلکه به بازیکنان امتیاز ستاره می دهد تا اهداف شخصی سازی خود را پیش ببرند.

دریافت کارت‌های سطح حداکثر راه دیگری برای کسب امتیاز ستاره در کلش رویال است. بازیکنان هر زمان که کارت هایی را پیدا کنند که به بالاترین سطح خود رسیده اند، علاوه بر طلا، امتیاز ستاره نیز دریافت می کنند. بسته به کمیاب بودن کارت، آنها می‌توانند یک امتیاز ستاره برای کارت‌های Common، 10 برای Rare، 100 برای Epic و 1000 برای کارت‌های Legendary دریافت کنند. در نتیجه، بازیکنان تشویق می شوند که به بهبود و گسترش مجموعه کارت خود ادامه دهند.

پیشرفت King’s Level برای کسب امتیاز ستاره ضروری است. بازیکنان اکنون می توانند با پشت سر گذاشتن King Level 6، امتیاز ستاره اضافی در کلش رویال کسب کنند. توسعه مداوم نه تنها دامنه گیم پلی را افزایش می دهد، بلکه با شرکت در انواع فعالیت های درون بازی، امکان کسب امتیاز ستاره را نیز افزایش می دهد.

بازیکنان می‌توانند از Star Points در کلش رویال استفاده کنند تا پس از جمع‌آوری مقدار مشخصی از کارت‌ها، پیشرفت‌های زیبایی برای کارت‌های خود به دست آورند. کارت‌های سطوح 7، 10 و 13 را می‌توان با Star Points ارتقا داد تا سطوح Star در کلش رویال را دریافت کنید. اینها به کارت‌ها پاداش‌های بصری ویژه‌ای می‌دهند. مانند جلوه‌های طلایی درخشان و جزئیات طلایی اضافی که به اسپریت‌های آن‌ها که در طول نبردها ظاهر می‌شوند، اضافه می‌شوند.

هنگامی که کارتی با بیش از یک سطح ستاره مستقر می‌شود، جلوه‌های بصری دقیق‌تری دارد. مانند جلوه‌های ذرات طلایی و تزئینات روی زره، سلاح‌ها یا لباس‌هایش. کارت های دارای یک سطح ستاره به سادگی طلایی درخشان می درخشند. این پیشرفت‌های بصری به بازیکنان اجازه می‌دهد تا عرشه شخصی خود را در نبرد نشان دهند و به عنوان گواهی برای تعهد و استعداد آنها عمل کنند.

مهم است که به یاد داشته باشید:
هر کارت غیر قهرمان در کلش رویال یک سطح ستاره دارد و برخی از آنها دو یا سه. این تضمین می کند که بازیکنان شانس زیادی برای سفارشی کردن کارت های مورد علاقه خود خواهند داشت و یک تجربه بازی واقعاً ویژه را خواهند داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت