ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39

بهترین تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 فری فایر مکس

ahmadian

بهترین تنظیمات حساسیت Free Fire MAX برای headshot ها در نسخه OB39

این مقاله بهترین تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 فری فایر مکس را مورد استفاده قرار می‌دهد. تا هدشات های بیشتری به دست بیاورند.

Free Fire MAX یک عنوان بازی پریمیوم است که توسط Garena برای عاشقان بتل رویال توسعه یافته است. میلیون ها دانلود در فروشگاه های برنامه های پیشرو به دست آورده است. و دارای پایگاه پخش عظیمی است. در این عنوان، گیمرها می توانند سلاح های الهام گرفته شده از زندگی واقعی را برای از بین بردن دشمنان مجهز کنند. هدشات ها در این بازی فوق العاده کشنده هستند و بیشترین آسیب را به حریفان وارد می کنند. با این حال، فرود آنها نسبتاً دشوار است.

برای خرید جم فری فایر از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

برای افزایش دقت هد شات، یک گیمر باید از تنظیمات حساسیتی استفاده کند که بتواند به آن تکیه کند و با آن سازگار شود. آنها نقش مهمی در بهبود گیم پلی و دقت کلی بازیکن دارند. گیمرهایی که حساسیت‌های خوبی دارند به راحتی می‌توانند در کنترل عقب‌نشینی تفنگ بهتر شوند. که به از بین بردن دشمنان در نبردهای میان‌برد و دوربرد کمک می‌کند.

مقلات مرتبط »   رویداد Influencer Top-Up فری فایر مکس : پوسته اسلحه و ایموت رایگان

بهترین تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 فری فایر مکس

بازیکنان می توانند حساسیت را برای محدوده های مختلف موجود در عنوان، از جمله 2x، 4x، تک تیرانداز و نقطه قرمز، در مقیاس 1-100 تغییر دهند. همین کار را می توان با زاویه کلی دوربین و دید آزاد انجام داد.

در اینجا بهینه ترین تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 فری فایر مکس آمده است:

  • عمومی: 90-100
  • نقطه قرمز: 90-100
  • دامنه 2X: 85-95
  • محدوده 4X: 90-95
  • محدوده تک تیرانداز: 60-80
  • دید آزاد: طبق اولویت

بازیکنان می توانند از راهنمای گام به گام زیر برای تغییر تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 خود در Free Fire MAX استفاده کنند:

1) عنوان Free Fire MAX را در دستگاه خود باز کنید.
2) روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.
3) گیمرها می توانند به دنبال گزینه Sensitivity در منو بگردند.
4) با کلیک بر روی گزینه Sensitivity، گیمرها حساسیت ها و گزینه های مختلفی برای تغییر آنها دریافت خواهند کرد.

نکاتی برای بهبود دقت هدشات در Free Fire MAX

1) محل قرارگیری crosshair خود را تقویت کنید

بهترین نکته برای بازیکنان که می‌توانند در گیم‌پلی خود استفاده کنند تا دقت هدشات های خود را بهبود ببخشند، این است که محل قرارگیری crosshair را افزایش دهند. به گیمرها توصیه می‌شود که در حین مبارزه، رتیکل را روی سر بازیکنان دشمن قفل کنند. این باعث افزایش شانس اتصال هدشات های بیشتر و حذف سریع حریف می شود. همچنین شایان ذکر است که گیمرها این گزینه را دارند که شبکه خود را بین کلاسیک و جدید تغییر دهند.

۲) در زمین های آموزشی تمرین کنید

نکته دوم برای بازیکنان برای دریافت تعداد کشته‌های بیشتر و بهبود دقت، استفاده از زمین‌های تمرین است. Garena به طور قابل توجهی این ویژگی را افزایش داده و عرصه های تمرینی مختلفی را برای بازیکنان در نظر گرفته است تا روی گیم پلی خود کار کنند.

گیمرها می‌توانند وارد زمین‌های تمرین شده و تمرین‌های هدف‌گیری مختلف را برای بهبود زمان واکنش و دقت هدشات خود انجام دهند. با بهترین تنظیمات سنسیویتی هدشات در OB39 و همچنین کنترل های HUD، بازیکنان می توانند تغییرات گسترده ای را در گیم پلی خود مشاهده کنند. با این حال، این ممکن است نیاز به تمرین داشته باشد.

توجه داشته باشید:
این مقاله صرفاً بیانگر نظرات شخصی نویسنده است. بازیکنان باید مجموعه ای از تنظیمات ایده آل را با تمرین بر روی نمونه ها استخراج کنند و باید از تنظیمات ذکر شده فقط برای مقاصد ارجاعی استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت