ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کالاف دیوتی کلاسیک

کالاف دیوتی کلاسیک فروش انبوه را برای بریتانیا به ارمغان آورد

احیای CoD کلاسیک باعث افزایش فروش گسترده در بریتانیا شد

سال 2023 است! اما دو عنوان کالاف دیوتی کلاسیک (COD ایکس باکس 360) دوباره در لیست 5 بازی پرفروش بریتانیا در ماه جولای ظاهر شدند.

Activision با خاموش کردن دو پروژه مد که به بازیکنان اجازه می‌داد بازی‌های کلاسیک را دوباره ببینند، اعضای جامعه COD را خشمگین کرد. ابتدا ناشر در ماه مه نامه توقف و توقف را به Sm2 ارسال کرد و سپس X Labs را مجبور کرد که سرورهای خود را تنها پنج روز بعد ببندد.

پس از اعلام همکاری Rockstar Games با دو تا از بزرگترین سازندگان مود GTA، اعضای انجمن COD این سوال را مطرح کردند که چرا اکتیویژن نمی تواند مسیری مشابه را به جای کشتن پروژه های پرشور انتخاب کند. وقتی Activision در ماه جولای خواستگاری را برای Modern Warfare 2 (2009) و دیگر بازی‌های Xbox 360 COD رفع کرد، همه چیز منطقی‌تر شد.

اکتیویژن با گرفتن قدرت از دست سازندگان مد و بازگرداندن آن به دست خود، به طلای بازاریابی دست یافت.

دو عناون کالاف دیوتی کلاسیک یعنی Modern Warfare 2 و Black Ops 2 برترین جدول فروش در بریتانیا

در 14 آگوست، CharlieIntel گزارش داد: «به لطف سرورهای Xbox 360 که دوباره کار می‌کنند، Call of Duty: Black Ops 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) دوباره در ژوئیه 2023 در 5 بازی پرفروش بریتانیا ظاهر شدند. ”

منبع جدید Reliable COD اضافه کرد: “من فکر می کنم این اولین بار است که 4 بازی اکتیویژن بلیزارد در جدول 10 برتر بریتانیا وجود دارد. 3 عنوان Call of Duty و سپس Diablo.

حتی زمانی که Xbox Series X در فروشگاه‌ها به فروش رفت، به جایی رسید که بازیکنان برای دریافت COD از طریق ویژگی سازگاری با عقب آن تلاش می‌کردند.

تصمیم اکتیویژن برای بازگرداندن عناوین کالاف دیوتی کلاسیک بدیهی است که نتیجه فوق العاده ای داشت. و ناشر ممکن است به زودی دوباره از نوستالژی استفاده کند.

طبق گزارش‌های فاش شده، Modern Warfare 3 قرار است نسخه‌های بازسازی‌شده هر نقشه راه‌اندازی چند نفره Modern Warfare 2 (2009) را ارائه کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت