ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نادرترین اپراتور اسکین های کالاف

5 نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل

پنج نادرترین پوسته اپراتور COD: Mobile که بازیکنان مایل به بازگشت آنها هستند

این مقاله پنج مورد از نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل را فهرست می‌کند. که تقریباً هر بازیکنی باید هزاران سکه برای به دست آوردن آنها خرج کند.

فصل جدید COD Mobile در حال حاضر زنده است. و طرفداران FPS در سراسر جهان از تمام محتوایی که ارائه می دهد لذت می برند.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در سایت ارزان جم.

تعداد زیادی پوسته اپراتور در COD Mobile وجود دارد. این بازی همچنین با هر یک از Battle Pass یا رویدادهای خاص یک پوست جدید و جذاب را معرفی می کند. با این حال، برخی از این پوسته‌ها کمیاب‌تر از سایرین هستند و دستیابی به آن‌ها را برای بازیکنان دشوارتر می‌کند.

مقالات مرتبط »     لیگ کالاف دیوتی 2024 : برنامه کامل بازی ها فاش شد

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند

نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل که به سختی به دست می آیند

1) Ghost – پلاسما

جعبه سرباز Ghost – Plasma حاوی یکی از پرطرفدارترین اما نادرترین پوسته های اپراتور موجود در COD Mobile است. همراه با لباس، یک کوله پشتی، یک نارنجک چسبنده، یک چاقو و یک پوسته مخصوص برای AK47 نیز ارائه می شود. پوست دارای ترکیب رنگ خاکستری و بنفش است. چیزی که آن را به ویژه برای برخی از بازیکنان شگفت‌انگیز می‌کند این است که نام آن از Ghost، یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های فرنچایز گرفته شده است.

این پوسته در سپتامبر سال گذشته معرفی شد. اما همچنان یکی از نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل در سرور جهانی بازی است.

2) Prophet – High Voltage

جعبه سرباز پیامبر حاوی آیتم های زیادی است. اما چیزی که بازیکنان را بیش از همه به خود جلب می کند پوسته اپراتور Prophet – High Voltage است.

جعبه شامل یک چتر نجات، یک نارنجک چسبنده، یک نارنجک فلاش بانگ، یک لباس بال و یک پوسته ASM10 است. پوسته آبی و سفید عالی به نظر می رسد. اما به دست آوردن آن بسیار دشوار است.

بازیکنان هزاران سکه برای به دست آوردن جعبه سرباز پیامبر خرج کرده اند، از جمله پوسته اپراتور.

3) Battery – Demolition

باتری – تخریب یکی از نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل است. و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. در جعبه سرباز باتری عرضه می شود. ترکیب رنگ آبی، نارنجی و سیاه پوست باعث می شود که اپراتور شگفت انگیز به نظر برسد.

جعبه Battery Soldier حاوی مقدار زیادی اقلام کمیاب دیگر، مانند پوست آب نبات کدو تنبل برای AK-47 و LK24، و همچنین یک پوسته 50.50 قطب شمال است.

4) Elite PMC – Going Dark

پوسته اپراتور Elite PMC با جعبه Going Dark عرضه می شود. هیچ یک از موارد موجود در جعبه به راحتی در COD Mobile در دسترس نیست. پوست اپراتور Elite PMC که به شکل کت و شلوار مشکی با رنگ های نارنجی کوچک است، به خصوص غیر معمول است.

این جعبه همچنین یک کوله پشتی Going Dark، یک چتر نجات Going Dark، یک قایق، یک هلیکوپتر، یک wingsuit و یک پوست اپراتور دیگر به نام Outrider – Going Dark را به همراه دارد. برای بازیکنان فعال، به‌ویژه گرفتن پوسته اپراتور Elite PMC چیزی کمتر از برنده شدن در لاتاری نیست.

5) Nomad – Garden

Nomad – Garden که درست قبل از کریسمس 2019 منتشر شد. یک پوسته اپراتور که شبیه یک بابا نوئل خرد شده بود. با وجود سه سال سن، یکی از نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل است.

این پوسته اپراتور در قرعه کشی تعطیلات 2019 به همراه جوایز شگفت انگیز دیگر موجود بود. این قرعه کشی تعطیلات همچنین دارای پوسته شگفت انگیز AK117، پوسته جک فراست برای RPD و BY15، پوسته تک تیرانداز و موارد دیگر بود.

اینها پنج نادرترین اپراتور اسکین های کالاف دیوتی موبایل هستند. اما لازم به ذکر است که هیچ یک از آنها در حال حاضر در بازی موجود نیستند.

با این حال، طرفداران وفاداری که فرصت دریافت این پوسته ها را در زمان موجود بودن از دست دادند، هنوز آرزو دارند روزی دست خود را بر روی آنها بگذارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت