ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوما اسپیدستر در فری فایر

نحوه دریافت پوما اسپیدستر در فری فایر آنجلیک رویال

ahmadian

چگونه Puma Speedster را در Free Fire Angelic Royale دریافت کنیم؟

گارنا مجموعه جدیدی از کلکسیون‌ها را منتشر کرده است، مانند پوما اسپیدستر در فری فایر آنجلیک رویال. توجه داشته باشید که اینها اقلام معمولی نیستند. بلکه چیزهایی هستند که ارزش صرف هزینه گزافی را دارد، زیرا جزو کمیاب ترین اقلام هستند. با این حال، به دست آوردن آنها هزینه الماس فری فایر خواهد بود. (ارز درون بازی که از طریق پول واقعی خریداری می شود).

با خرید جم فری فایر می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

اگر می‌خواهید FF Diamonds خود را در یک مجموعه درون‌بازی سرمایه‌گذاری کنید، Puma Speedster در فری فایر آنجلیک رویال یک معامله عالی است. این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه می توانید آن را به دست آورید.

مقالات مرتبط »    ایونت Magic Cube Mayhem فری فایر فاش شد : جوایز و …

توجه داشته باشید:
این رویداد فقط در Free Fire Max، یک نوع انحصاری هند، زنده است.

پوما اسپیدستر در فری فایر آنجلیک رویال را بگیرید

Angelic Royale جدید بخشی از لاک رویال است که آیتم های انحصاری مختلفی را ارائه می دهد. گارنا برای این رویداد با Puma همکاری کرده است. پس آیتم های این Luck Royale جدید لباس های اسپرت پوما هستند. اینها عبارتند از Puma Speedster (پایین و بالا)، Pure Angel (پایین)، Heavenly Shoes، پوسته نارنجک Red Sparklers، تیغ عتیقه پرنگ و پوسته های مختلف سلاح و وسایل نقلیه.

برای باز کردن قفل پوما اسپیدستر در فری فایر آنجلیک رویال، باید چرخش هایی بکشید که هر کدام 20 الماس فری فایر قیمت دارند. علاوه بر این، می توانید 10+1 چرخش را به طور همزمان بکشید که قیمت آن 200 FF Diamond است. این چرخش‌ها به‌طور تصادفی یک مورد از لاک رویال پیشنهادی را به عنوان پاداش انتخاب می‌کنند. شانس در اینجا نقش مهمی دارد.

اگر نتوانستید کالای مورد نظر خود را از Angelic Royale به دست آورید، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. زیرا با عبور از 50 چرخش ناموفق، یک پاداش انحصاری تضمین شده به دست می آید که می تواند مورد مورد نظر شما باشد.

در زیر یک راهنمای گام به گام برای شرکت در Free Fire Angelic Royale آمده است:

  • مرحله 1: Free Fire را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
  • مرحله 2: به بخش Luck Royale بروید و Angelic Royale را انتخاب کنید.
  • مرحله 3: نوع چرخشی را که می خواهید بکشید انتخاب کنید: 1 چرخش (به قیمت 20 FF Diamonds) یا 10+1 چرخش (به قیمت 200 FF Diamonds).

نحوه دریافت الماس برای بدست آوردن پوما اسپیدستر در فری فایر آنجلیک رویال

Google PlayStore یکی از قابل اعتمادترین و کارآمدترین رسانه ها برای دریافت موارد رایگان برای Free Fire است. فروشگاه دیجیتال جدا از داشتن اپلیکیشن های مختلف، وظایفی مانند نصب اپلیکیشن، استفاده چند روزه از آن و نوشتن بازخورد بر اساس تجربه را برای کاربران محول می کند.

با تکمیل این وظایف، Play Point به دست می‌آید. یک رمز درون‌برنامه که می‌توان آن را نقد کرد یا مستقیماً با یک مورد در هر برنامه‌ای مانند Free Fire Diamonds ردیم کرد. با این حال، هنگام انجام وظایف تعیین شده محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه‌هایی که Google PlayStore از شما می‌خواهد نصب کنید، ممکن است حاوی شرط‌بندی پول یا اعتیادآور باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت