ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد تخفیف خرید پابجی

رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل : تاریخ شروع، جوایز و موارد دیگر

ایونت Purchase Rebate پابجی موبایل : تاریخ شروع، جوایز، و …

این مقاله تمام جزئیات مورد نیاز در مورد رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل را در اختیار شما قرار می دهد.

رویداد پیش‌بینی‌شده تخفیف خرید موبایل PUBG اکنون به طور رسمی زنده است. و فرصت طلایی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد تا منابع درون بازی خود را به حداکثر برسانند. این رویداد نوید پاداش‌های هیجان‌انگیز و فرصتی برای پس گرفتن بخش قابل توجهی از UC صرف شده در طول دوره رویداد در PUBG Mobile را می‌دهد.

مقالات مرتبط »    رویال پس A4 پابجی موبایل : تاریخ انتشار، جوایز لو رفته و …

رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل : جزئیات، جوایز و موارد دیگر

دوره رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل : 1 نوامبر 2023 – 30 نوامبر 2023 (UTC+0)

جزئیات رویداد

در طول این رویداد یک ماهه، بازیکنان این شانس را دارند که در خریدهای UC خود، 100% تخفیف عظیم دریافت کنند. برای واجد شرایط بودن برای این پیشنهاد استثنایی، باید در مجموع 12000 UC خریداری کنید. پس از رسیدن به این آستانه، هر 6000 UC اضافی خرج شده یک بسته UC تصادفی و یک فرصت اضافی برای تخفیف 100٪ اعطا می کند.

برای ارتقا و پیشرفت سریعتر و پیشی گرفتن از دوستان و رقبای خود، می توانید از سایت معتبر ارزان جم برای خرید یوسی و دسترسی به امکانات بیشتر و قوی تر این بازی استفاده کنید.

جوایز هیجان انگیز

رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل مجموعه‌ای از جوایز فریبنده را ارائه می‌دهد. و به بازیکنان فرصتی می‌دهد تا برخی از مورد علاقه‌ترین آیتم‌های بازی را به دست آورند. بسته UC ممکن است حاوی موارد زیر باشد:

 • مجموعه عروس یخچالی:
  لباسی خیره کننده که به کمد لباس هر شخصیتی ظرافت می بخشد.
 • کاور عروس یخچالی:
  یک اکسسوری مکمل که کاملا مکمل ست Glacier Bride است.
 • گلیس – آگوست رها شده (Lv. 1):
  یک سلاح گرم قدرتمند که می‌تواند جریان جنگ را به نفع شما تغییر دهد.
 • جم پروانه:
  یک اکسسوری کمیاب و نفیس که به ظاهر شخصیت شما حس خاصی می بخشد.
 • موتورسیکلت 2 نفره رمانتیک:
  یک سواری شیک برای شما و یک دوست، مناسب برای پیمودن میدان های جنگ به سبک.

علاوه بر این، می‌توانید آیتم‌های ارزشمند دیگری را در بسته UC بیابید که در کل آن را جذاب‌تر می‌کند.

به حداکثر رساندن پاداش ها

رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل فرصتی منحصر به فرد برای بهبود تجربه بازی شما به راحتی فراهم می کند. با خرید استراتژیک UC، می‌توانید تعداد زیادی از آیتم‌های ارزشمند درون بازی را باز کنید. و در عین حال تخفیف‌های سخاوتمندانه دریافت کنید.

تخفیف چگونه کار می کند؟

PUBG Mobile رابط بسته فعالیت RP را معرفی کرده است. و به بازیکنان فرصتی منحصربفرد برای به حداکثر رساندن رویال پس خود و حتی به طور بالقوه بازگرداندن سرمایه آنها ارائه می دهد. وقتی مقدار مشخصی از UC را خریداری می کنید که در این رویداد 12000 UC تعیین شده است، به 100٪ تخفیف دسترسی پیدا می کنید.

امتیازات RP بدست آمده از ماموریت های روزانه شما به امتیاز فعالیت تبدیل می شود. و به ازای هر 1000 امتیاز فعالیت جمع آوری شده، در ازای آن 1000 UC دریافت می کنید. به این معنی که وجوهی که برای حداکثر کردن رویال پس خود صرف می کنید، می تواند با تکمیل ماموریت ها به طور کامل بازپرداخت شود.

به عنوان مثال، اگر در ابتدا 6000 UC سرمایه‌گذاری کرده‌اید، تا پایان فصل، می‌توانید آن 6000 UC را پس بگیرید. تا جعبه‌ها را باز کنید یا آن را به سمت رویال پس بعدی هدایت کنید. این تضمین می کند که هیچ یک از سرمایه گذاری اولیه خود را از دست نمی دهید. علاوه بر این، به عنوان یک امتیاز اضافی، جعبه های رایگان را نیز به عنوان بخشی از این پیشنهاد فریبنده دریافت خواهید کرد.

نتیجه گیری

رویداد تخفیف خرید پابجی موبایل فرصتی طلایی برای بازیکنان است تا ضمن دریافت جوایز و تخفیف‌های فوق‌العاده، تجربه خود را در بازی افزایش دهند.

سلب مسئولیت:
دولت هند PUBG Mobile را ممنوع کرده است. بازیکنان این کشور می‌توانند تجربه بازی Krafton’s Battlegrounds Mobile India (BGMI) را انتخاب کنند. که به عنوان نسخه هندی عنوان محبوب موبایل عمل می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت