ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حالت مسابقه آفرود پابجی

حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل : راهنمای کامل، نکات و ترفندها

راهنمای و نکات حالت مسابقه Off-Road در بازی PUBG Mobile

در این راهنما، نکات و استراتژی‌های ضروری برای تسلط بر حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل را به بازیکنان ارائه خواهیم داد. PUBG Mobile یک حالت گیم پلی جدید و هیجان انگیز به نام Off-Road Racing را با آخرین به روز رسانی خود معرفی کرده است. که عناصری از چتربازی، مسابقه آفرود و چالش های تیراندازی را با هم ترکیب می کند.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل

برای دسترسی به حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل، بازیکنان به دایرکتوری زیر هدایت می شوند.

مقالات مرتبط »     فصل C5S14 پابجی موبایل : تاریخ انتشار، جوایز و موارد دیگر

در مسابقات آفرود، چهار تیم چهار بازیکن هر کدام روی نقشه Miramar با یکدیگر رقابت می کنند. بازی از چند مرحله تشکیل شده است. که شامل نقطه شروع، مرحله مسابقه خودرو، ایستگاه چک، مرحله تیراندازی، مرحله اسپرینت و خط پایان می باشد. هدف شما این است که به عنوان یک تیم کار کنید تا ابتدا به خط پایان برسید. اما کار آسانی نخواهد بود. هنگامی که در مسابقه هستید، در اینجا به تفکیک مراحل و آنچه که باید انتظار داشته باشید آمده است:

نقطه شروع و مرحله مسابقه خودرو

بازی از نقطه شروع شروع می شود، جایی که شما و هم تیمی هایتان از چتر نجات می پرید. به محض فرود آمدن، تایمر شروع به کار می کند، بنابراین با گرفتن سریع وسایل، از جمله سلاح گرم و مهمات، از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. پس از آن، سوار یک وسیله نقلیه شده و با تیم خود به سمت مرحله اول حرکت کنید.

در مرحله مسابقه وسایل نقلیه، راننده باید بر روی یافتن کوتاه ترین مسیر برای راهنمایی نقاط تمرکز کند، در حالی که سایر اعضای تیم باید روی ضربه زدن به اهداف سرعت در هوا تمرکز کنند. شلیک به این اهداف به وسیله نقلیه شما سرعت بیشتری می دهد که برای صرفه جویی در زمان حیاتی است.

ایستگاه و مرحله تیراندازی را بررسی کنید

با عبور از تمام نقاط راهنما در مرحله مسابقه، به ایستگاه چک می رسید. در اینجا، مرحله تیراندازی آغاز می شود و دقت و زمان واکنش تیم شما مورد آزمایش قرار می گیرد. شما با انواع مختلفی از اهداف، از جمله اهداف ثابت، متحرک، جمع شونده و پرنده مواجه خواهید شد که هر کدام مقادیر متفاوتی از نقاط را ارائه می دهند. برخی از اهداف امتیاز بیشتری نسبت به سایرین دارند، بنابراین ضربات خود را بر این اساس اولویت بندی کنید.

مرحله اسپرینت و خط پایان

پس از اتمام مرحله تیراندازی، بازی به مرحله اسپرینت منتقل می شود. در این مرحله باید قبل از رسیدن به خط پایان به تعداد مشخصی امتیاز برسید. برای یک سرعت نهایی، حفظ یک وسیله نقلیه با سرعت بالا و ضربه زدن به اهداف سرعت در طول مسیر آماده باشید. تیمی که ابتدا از خط پایان عبور کند برنده مسابقه است.

راهنمای حالت مسابقه خارج از جاده PUBG Mobile : نکات و ترفندها

برای برتری در حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل، بازیکنان به مهارت های سرعت و تیراندازی نیاز دارند. در اینجا چند استراتژی وجود دارد که به شما کمک می کند تا پیروزی را تضمین کنید:

 • از زمان خود استفاده کنید:
  زمانی که از چتر نجات می پرید تایمر شروع می شود، بنابراین از زمان خود عاقلانه استفاده کنید. لوازم ضروری را بردارید و به سرعت وارد یک وسیله نقلیه شوید.
 • نقش های تیمی:
  اطمینان حاصل کنید که همه اعضای تیم شما نقش خود را می دانند. راننده باید کوتاه ترین مسیر را بیابد، در حالی که سایر اعضا بر روی ضربه زدن به اهداف سرعت تمرکز می کنند.
 • اولویت بندی هدف:
  در طول مراحل تیراندازی، اهداف را بر اساس مقادیر نقطه آنها اولویت بندی کنید. برخی ممکن است ارزشمندتر از دیگران باشند.
 • مدیریت تامین:
  همانطور که پیشرفت می کنید، منابع را در منطقه ایست بازرسی دوباره پر کنید، به خصوص زمانی که به مرحله دوم می روید. با پیشروی، اسلحه‌ها و دامنه‌های بهتری در دسترس می‌شوند.
 • مدیریت سوخت:
  مراقب سطح سوخت خودروی خود باشید. برای جلوگیری از تمام شدن سوخت در مراحل بعدی، یکی از اعضای تیم را برای سوخت گیری در هر ایست بازرسی تعیین کنید.
 • اسپرینت نهایی:
  در مرحله اسپرینت، مطمئن شوید که مهمات کافی دارید و به ضربه زدن به اهداف سرعتی ادامه دهید تا یک وسیله نقلیه با سرعت بالا را تا رسیدن به خط پایان حفظ کنید.

سخن پایانی

در پایان، حالت مسابقه آفرود پابجی موبایل ابعاد هیجان انگیزی به بازی اضافه می کند. و بازیکنان را به چالش می کشد تا مهارت های مسابقه ای خود را با توانایی های تیراندازی دقیق ترکیب کنند. با پیروی از استراتژی های ذکر شده در این راهنما و همکاری نزدیک با تیم خود، در این مسابقه پر سرعت تا پیروزی، یک مزیت رقابتی خواهید داشت.

بنابراین، در اکشن شیرجه بزنید، تاکتیک‌های خود را تطبیق دهید و آن خط پایان را هدف بگیرید – هیجان مسابقه خارج از جاده در انتظار شماست! موفق باشید و باشد که تیم شما به عنوان قهرمان مسیرهای آفرود ظاهر شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت