ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش فتح نوسا در پابجی

چالش فتح نوسا در پابجی موبایل : تمام آنچه نیاز است بدانید

چالش Nusa Conquest پابجی موبایل : همه چیزهایی که باید بدانید

این مقاله نگاهی عمیق به چالش فتح نوسا در پابجی موبایل ارائه می‌کند. شامل برنامه، قوانین و جوایز فریبنده‌ای که در انتظار بازماندگان ماهر است.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید UC پابجی موبایل به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

چالش Nusa Conquest پابجی موبایل جدیدترین تورنمنت است که بازیکنان را در سراسر آسیا دعوت می کند. تا در یک نبرد شدید شرکت کنند که قرار است روی نقشه Nusa آشکار شود. این رویداد در تاریخ 10 ژانویه آغاز و در 16 ژانویه (سه شنبه، ۲۶ دی) به پایان می رسد. این رویداد یک روز فراتر از مدت زمان تبلیغات اولیه خواهد بود. این یک رقابت شدید در میان مناظر متنوع Nusa را تضمین می کند.

مقالات مرتبط »    نحوه دانلود آپدیت PUBG Mobile 3.0 در دستگاه های iOS و اندروید

جزئیات چالش فتح نوسا در پابجی موبایل

بررسی اجمالی

خلاصه کامل چالش فتح نوسا در پابجی موبایل در زیر آمده است:

 • سرور: آسیا
 • حالت بازی: کلاسیک
 • سبک مسابقات: انفرادی
 • نقشه: Nusa
 • پلتفرم: موبایل

دور مقدماتی

دور مقدماتی چالش فتح نوسا در پابجی موبایل با دو مسابقه آغاز می‌شود. که برای تاریخ‌های 10 و 11 ژانویه 2024 در ساعت 11:00 UTC تعیین شده است. برندگان مسابقه اول نمی توانند در مسابقه دوم شرکت کنند. این امر از حضور رقبای جدید اطمینان حاصل می کند. 15 بازیکن برتر هر مسابقه، که در مجموع 30 نفر هستند، یک درخواست دوستی درون بازی از حساب کاربری (hiQuendi) دریافت خواهند کرد.

برندگان باید فوراً درخواست دوستی را بپذیرند و نام کاربری Discord خود را با ناظر به اشتراک بگذارند. در صورت عدم انجام این کار، برنده جدید بر اساس رتبه بندی انتخاب می شود.

دورهای رقابتی

پس از دور مقدماتی، مسابقات در چندین مرحله پیشرفت خواهد کرد که در هر مرحله بهترین بازماندگان از مرحله قبلی حضور دارند. این دورها به شرح زیر است:

 • دور 2: 30 بازیکن در این دور رقابت خواهند کرد. و 20 نفر برتر به دور 3 صعود خواهند کرد. در 12 ژانویه ساعت 11:00 UTC برگزار خواهد شد.
 • دور 3: از 20 بازیکن در این دور، 10 بازیکن برتر برای دور 4 واجد شرایط خواهند بود. دور 3 قرار است در 13 ژانویه ساعت 11:00 UTC آغاز شود.
 • دور 4: این دور در 14 ژانویه ساعت 11:00 UTC برگزار می‌شود. و 6 بازیکن برتر این دور به مرحله پیش‌نهایی راه خواهند یافت.
 • دور پیش نهایی: این دور قرار است در تاریخ 15 ژانویه ساعت 11:00 UTC برگزار شود. تا بازیکنان در یک مسابقه هیجان انگیز برای تعیین 2 بازیکن برتر واجد شرایط برای دور نهایی شرکت کنند.
 • دور نهایی: دور نهایی در تاریخ 16 ژانویه ساعت 11:00 UTC برگزار می شود و پایان این مسابقات را نشان می دهد.

بازیکنان باید وقت شناس باشند زیرا عدم شرکت در مسابقات سفارشی به موقع از دور دوم به بعد منجر به محرومیت از مسابقات می شود.

جوایزی که ارزش مبارزه را دارند

مخاطرات زیاد است و جوایز فریبنده ای در انتظار قهرمانان است:

 1. مقام اول (برنده دور نهایی): بازیکنان یکی از هدایای داده شده را انتخاب می کنند – دیسکورد نیترو 1 ساله ، Google Pixel Buds-Series، یا 8100 UC به انتخاب خود.
 2. نایب قهرمان (مقام دوم): 3850 UC و قاب آواتار مسابقات (30 روز).
 3. نیمه نهایی (مقام سوم تا ششم): هر کدام 2785 UC.

بالاترین جوایز شامل 8100 UC است که می‌توان از آن برای تقویت نمایه بازی استفاده کرد.

شرایط و قوانین

به‌روزرسانی PUBG Mobile Nusa Conquest Challenge در کانال Discord موجود در این پیوند برجسته خواهد شد. این مسابقات کاملاً از قوانین زیر پیروی می کند:

 • همه شرکت کنندگان باید به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند. رفتاری مودبانه و محترمانه نسبت به مدیران و اعضای انجمن داشته باشند و به دستورالعمل های انجمن پایبند باشند.
 • هر گونه تقلب یا نقض شرایط خدمات PUBG MOBILE منجر به محرومیت دائمی از رویدادهای فعلی و آینده خواهد شد.
 • فقط بازیکنان با سطح شخصیت 30 و بالاتر واجد شرایط شرکت هستند.

با تشدید چالش فتح نوسا در پابجی موبایل ، فقط ماهرترین بازماندگان پیروز ظاهر می شوند و سهم خود را از جوایز چشمگیر ادعا می کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت