ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همکاری Line Friends و پابجی

رویدادهای همکاری Line Friends و پابجی موبایل، جعبه دراگون براون را ارائه می دهند

چگونه ست جدید PUBG Mobile Line Friends Dragon Brown را دریافت کنیم؟

رویدادهای همکاری Line Friends و پابجی موبایل آیتم‌های مختلف با مضمون مخملی را در Lucky Spin و Prize Path خود ارائه می‌دهند که در صورت توانایی برای خرج کردن برخی از UC‌ها، کلکسیون‌های زیبا و جذابی را ایجاد می‌کنند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید یوسی پابجی ارزان ، به سرعت یوسی را به حساب بازی شما واریز می کند.

Tencent Games رویداد PUBG Mobile Line Friends را که محصول همکاری این دو فرنچایز است، در 2 فوریه 2024 (UTC+0) منتشر کرد. این رویداد که تا 3 مارس 2024 برگزار می‌شود، شامل دو رویداد فرعی است:

 1. «Hola Buddy Lucky Spin»
 2. و «Line Friends Prize Path».

هر دو اقلام تازه بی‌شماری مانند مجموعه دراگون براون، کامپانیون جدید و لباس‌های آن و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌دهند.

مقالات مرتبط »     پنج بهترین راه برای مقابله با snake ها در PUBG Mobile

موارد ارائه شده در رویدادهای همکاری Line Friends و پابجی موبایل

1) در Hola Buddy Lucky Spin

در این جعبه، شما یک کمپانیون مخملی مانند اردک زرد به نام Line Friends Buddy Sally را به همراه لباس و شکلک های متعدد آن پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، جعبه دو مجموعه اسطوره ای ارائه می دهد: بارانی لئونارد لاین فرندز و لباس کوکو لاین فرندز. در نهایت، ما یک کوله پشتی زیبای لاین فرندز سالی داریم.

Hola Buddy Lucky Spin مانند یک جعبه معمولی در PUBG Mobile عمل می‌کند. و برای انجام قرعه‌کشی و انتخاب تصادفی یک مورد به عنوان پاداش، به مقدار مشخصی UC نیاز دارد.

اولین قرعه کشی روز 10 UC و قرعه کشی های بعدی 30 UC هزینه دارد. علاوه بر این، می توانید 10 قرعه کشی را به طور همزمان انجام دهید که با نرخ تخفیفی 270 UC قیمت گذاری شده است.

2) در Line Friends Prize Path پابجی موبایل

برخلاف جعبه Hola Buddy Lucky، موارد موجود در رویداد Prize Path را می‌توان با انجام ماموریت‌ها باز کرد. با این حال، شرکت در آن به 600 UC نیاز دارد و با انجام این کار، دو آیتم اول از مسیر جایزه رویداد را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، می توانید با صرف 3800 UC بلافاصله این مسیر جایزه را طی کنید.

موارد زیر در مسیر جایزه Line Friends ارائه شده است:

 • جعبه دراگون براون لاین فرندز
 • سرپوش دراگون براون لاین فرندز
 • لاین فرندز پان
 • جعبه دراگون کانی لاین فرندز
 • هدکاور دراگون کانی لاین فرندز
 • موتورسیکلت دو نفره Lovey Dovey لاین فرندز قابل ارتقا.

علاوه بر این همه محتوا، همکاری Line Friends و پابجی موبایل آیتم های مختلفی را در فروشگاه رویداد درون بازی ارائه می دهد .که فقط از طریق UC ها قابل خریداری هستند. این موارد عبارتند از:

 • Brown Helmet لاین فرندز: 600 یو سی هزینه دارد
 • Plane Finish لاین فرندز: 900 UC هزینه دارد
 • یک جعبه گلاید که گلایدر Line Friends را ارائه می دهد:: 20 UC هزینه دارد.

چگونه UC های رایگان برای رویدادهای همکاری Line Friends و پابجی موبایل دریافت کنیم؟

یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت UC رایگان در PUBG Mobile، کسب امتیاز Play در فروشگاه گوگل پلی است. که می‌توانید از آن برای بازخرید ارز درون بازی استفاده کنید. برای جمع آوری امتیاز Play، باید کارهای تعیین شده توسط فروشگاه دیجیتال مانند نصب یک برنامه و استفاده از آن برای چند روز را انجام دهید.

پس از تکمیل، فروشگاه گوگل پلی امتیاز Play را به دست می آورد. با این حال، هنگام اتمام این کارها محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه هایی که از شما می خواهد نصب کنید می توانند اعتیادآور باشند یا حاوی شرط بندی پول باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت