ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پابجی موبایل در Asian Games

پابجی موبایل در Asian Games : یک بازی بتل رویال cross-country

PUBG Mobile در بازی های آسیایی : عنوان Battle Royale به عنوان یک بازی تیراندازی cross-country ارائه می شود

نسخه جدید پابجی موبایل در Asian Games 2022 ظاهر می‌شود که به دلیل همه‌گیری جهانی برای سال 2023 موکول شد. عنوان محبوب بتل رویال (BR) توسط Tencent Games بخشی از فهرست مدال‌های ورزشی بازی‌های آسیایی خواهد بود. این اولین حضور آن در فهرست است و به ورزشکاران برتر esports از سراسر آسیا اجازه می دهد استعدادهای خود را در چنین رویداد بزرگی ارائه دهند.

برای خرید یوسی پابجی فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

با این حال، پابجی موبایل در Asian Games نسخه بدون خشونت این عنوان را به نمایش می‌گذارد. تیم ها به جای عنوان اصلی BR PUBG در یک بازی تیراندازی بین المللی شرکت خواهند کرد. شرکت کنندگان در مراحل مختلف به اهداف مختلف شلیک می کنند و سپس قبل از حریفان خود به خط پایان می روند. این مقاله به همه چیز درباره گنجاندن PUBG Mobile در بازی‌های آسیایی می‌پردازد.

مقالات مرتبط »   Winner Pass سیزن 49 پابجی موبایل لایت بهبیرن درز کرد

نسخه جدید پابجی موبایل در Asian Games حضور خواهد داشت : اولین نگاه منعکس‌کننده تغییرات اکنون منتشر شده است

بازی های آسیایی اعلام کرد که شرکت کنندگان در مسابقات تیراندازی در دنیای مجازی PUBG شرکت خواهند کرد. این تصمیم برای ارتقای “هماهنگی” و اطمینان از جلوگیری از نگرانی های بالقوه ای که ممکن است از ماهیت رقابتی بازی ناشی شود، گرفته شده است.

Krafton در پست وبلاگ خود با افتخار از قرار گرفتن پابجی موبایل در Asian Games خبر داد. این بازی در هشت بازی وارد شده به فهرست ورزش های مدال بازی های آسیایی 2022 قرار گرفته است. جیمز یانگ، مدیر Global Esports، Tencent Games، دستیابی به چنین شاهکاری را برای این بازی یک افتخار دانسته است.

او توضیح داد که چگونه توسعه دهندگان بسیار خوش شانس هستند که بازیکنان با استعداد زیادی از کشورهای مختلف دارند که همگی برای ورود به رقابت آماده شده اند. او سپس اضافه کرد که چگونه هواداران نیز از حضور در چنین رویداد تاریخی هیجان زده هستند.

طبق اخبار اخیر، 22 ژوئن 2023، آغاز نسخه بازی های آسیایی عنوان MMO از بازی های آسیایی جاده به بازی های آسیایی است که تا 26 ژوئن ادامه خواهد داشت. مناطق شرکت کننده در این نسخه جدید عبارتند از غرب آسیا، آسیای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، آسیای شرقی و آسیای مرکزی.

قوانین نسخه جدید PUBG Mobile نشان می دهد که قصد تکرار ورزش های مدرن مختلف مانند ورزش های سه گانه را دارد.

مفهوم اصلی مسابقه تیراندازی متقابل، ترکیب گیم پلی سنتی عنوان BR با روحیه ورزشکاری است. انتظار می‌رود این نسخه جدید پابجی موبایل در Asian Games تجربه‌ای جذاب برای شرکت‌کنندگان و تماشاگران باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت