ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مسابقات جهانی 2023 پابجی

مسابقات جهانی 2023 پابجی موبایل (PMGC) : مجموع تیم‌ها، توزیع اسلات

مسابقات جهانی پابجی موبایل (PMGC) 2023 : مجموع تیم ها، توزیع اسلات و… رونمایی شد

Tencent تقویم ورزشی 2023 را برای همه رویدادهای PUBG Mobile Pro Level، از جمله PMPL، PMWI، و PMGC، در 10 فوریه منتشر کرد. مسابقات فصل بهار همگی قرار است در چندین کشور با حضور تیم‌های باتجربه و ضعیف آغاز شوند.

برای خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است.

World Invitational Riyadh در ماه جولای اولین رویداد جهانی سال خواهد بود. در حالی که این فصل با Global Championship معتبر در دسامبر 2023 به پایان می رسد. دو دوره مدال آوری سی و دومین دوره بازی های دریایی دریا و نوزدهمین دوره بازی های آسیایی به ترتیب در اردیبهشت و شهریور ماه سال 1402 برگزار می شود. PUBG Mobile در هر دو نمایش داده خواهد شد.

مقالات مرتبط »   رویداد Spring Cycling پابجی موبایل : نحوه شرکت، جوایز و تاریخ

توزیع اسلات مسابقات جهانی 2023 پابجی موبایل (PMGC)

چهارمین دوره این رویداد برجسته، یعنی مسابقات جهانی 2023 پابجی موبایل (PMGC)، میزبان 48 تیم از سراسر جهان است. که دو تیم کمتر از سال 2021 است. در مجموع 11 تیم از جنوب شرقی آسیا در این مسابقه شرکت خواهند کرد. در حالی که شش تیم از جنوب آسیا و شش تیم دیگر MEA ( خاورمیانه و آفریقا) در آن خواهد بود. ناشر این بازی موبایلی هر کدام هفت صندلی را به اروپا و قاره آمریکا برای این رقابت اختصاص داده است. در حالی که جزئیات 11 اسلات باقی مانده بعداً فاش خواهد شد.

مسابقات جهانی 2023 پابجی موبایل (PMGC) در دو مرحله در ترکیه برگزار می شود. مرحله لیگ که از نوامبر آغاز می شود و فینال بزرگ دسامبر برگزار می شود. اطلاعاتی در مورد جوایز و قالب مسابقات هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

تیم‌هایی از سرتاسر جهان آماده نبرد در رویدادهای منطقه‌ای PMPL بهار خود هستند. جایی که هدفشان ثبت یک شروع قدرتمند و بهره‌برداری از حرکت خود تا فصل پاییز 2023 PMGC است. تیم‌ها در مسابقات PUBG Mobile امسال رویکرد تهاجمی‌تری خواهند داشت. زیرا سیستم 10 امتیازی جدیدی در همه آنها استفاده خواهد شد.

پس از چندین رقابت فشرده در سال 2022، انتظار می رود که فصل آینده چالش برانگیزتر باشد. و چندین استعداد در حال ظهور را شاهد باشیم. S2G از ترکیه و DRS Gaming از نپال با استعداد خود در PMGC قبلی همه را شگفت زده کردند. رتبه های اول و دوم را به دست آوردند و حتی قهرمان دو دوره Nova Esports جهان را جهش کردند.

PUBG Mobile World Invitational قرار است در ماه جولای در ریاض برگزار شود. جایی که بهترین تیم‌ها از رویدادهای بهار لیگ حرفه‌ای برای رقابت با یکدیگر دعوت خواهند شد.

ناشر توزیع کامل اسلات و قالب مسابقات جهانی 2023 پابجی موبایل (PMGC) را فاش نکرده است. اما آنها اشاره کردند که دو تیم از SEA، هر کدام یک تیم از جنوب آسیا، خاورمیانه و آفریقا، اروپا و آمریکا در PMWI شرکت خواهند کرد. نسخه 2022 مسابقه کاملاً تحت سلطه Vampire Esports بود.

 

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت