ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همکاری دوج و پابجی

خبرها از همکاری دوج و پابجی موبایل با سه خودروی چشمگیر حکایت دارد

PUBG Mobile از همکاری با Dodge خبر داد

به تازگی همکاری دوج و پابجی موبایل یک مشارکت هیجان انگیز را با سازنده آمریکایی خودروهای عضلانی که به دلیل تعهد خود به قدرت، عملکرد و سبک مشهور است، اعلام کرده است. این دومین مرحله از مشارکت آنها است. پس از موفقیت خارق العاده اولین، که تنها در کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی در سال 2022 راه اندازی شده بود.

با خرید یوسی پابجی موبایل باید در بخش های مختلف بازی برای ارتقاء سطح خود از آن استفاده کنید.

این جدیدترین همکاری به بازیکنان PUBG Mobile در سرتاسر جهان اجازه می‌دهد تا با سه خودروی کلاسیک دوج وارد جاده شوند که تأثیری غیرقابل انکار بر صنعت خودروهای عضلانی گذاشته‌اند.

مقالات مرتبط »     مسابقات تیمی در Erangel در پابجی موبایل (سپتامبر 2023)

همکاری دوج و پابجی موبایل شامل سه وسیله نقلیه چشمگیر در بازی خواهد شد

طرفداران PUBG Mobile می‌توانند منتظر معرفی سه مدل قدرتمند Dodge در بازی باشند. که هر کدام دارای رنگ‌بندی انحصاری هستند که به طور خاص برای عنوان ایجاد شده است. آنها بین 13 سپتامبر و 6 نوامبر 2023 (دوشنبه، ۱۵ آبان) در دسترس خواهند بود.

گیمرها می توانند به طور کامل در دنیای دوج غوطه ور شوند. زیرا به

  • Dodge Challenger SRT Hellcat،
  • Dodge Charger SRT Hellcat
  • و Dodge Hornet

دسترسی خواهند داشت. که یک مدل ابزار جمع و جور است که نشان دهنده نفوذ دوج به بازار خودروهای الکتریکی است.

Dodge Challenger SRT Hellcat در رنگ های پر جنب و جوش Blaze و Lime موجود است. از سوی دیگر، Dodge Challenger SRT Hellcat Jailbreak با طرح رنگی شعله لیس Hellfire عرضه می شود. که از نظر بصری بسیار دیدنی است.

Dodge Charger SRT Hellcat، تنها خودروی عضلانی چهار در جهان، در گزینه های رنگی توسکانی تورک و فوشیا در دسترس گیمرها قرار دارد. مطمئناً با حداکثر سرعت 203 مایل در ساعت بیانیه ای ارائه می دهد. نسخه آن، Dodge Charger SRT Hellcat JailBreak، در Violet Venom عرضه خواهد شد.

آخرین و نه کم اهمیت ترین، همکاری دوج و پابجی موبایل، دوج هورنت GLH را معرفی می کند که با تعلیق پایین تر و اگزوز بهبود یافته متمایز است. این مدل کاربردی کوچک برقی در رنگ‌های Redline، Sunburst و Scarlet Sting موجود خواهد بود که ترکیبی از استعداد و عملکرد سازگار با محیط زیست است.

گیمرها می توانند انتظار یک سواری با اکتان بالا را داشته باشند. زیرا آنها مسئولیت این خودروهای عضلانی دوج را بر عهده می گیرند. که به دلیل اسب بخار بی نظیر، شتاب مستقیم خیره کننده و هندلینگ چشمگیر معروف هستند. همکاری دوج و پابجی موبایل مطمئنا یک تجربه بازی شگفت انگیز را ارائه می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت