ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویال پس A2 پابجی

رویال پس A2 پابجی موبایل : تاریخ انتشار، جوایز و موارد دیگر

PUBG Mobile A2 Royal Pass : تاریخ انتشار، جوایز و …

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رویال پس A2 پابجی موبایل جدید بدانید.

بازی PUBG Mobile، عنوان بتل رویال Tencent Games، سرانجام به فرمت قدیمی 100 RP بازگشت. که در اکثر به‌روزرسانی‌های قدیمی‌تر استفاده می‌شد. A1 Royal Pass هنوز در بازی زنده است. با این حال، سازنده با یک توییت ساده از انتشار هیجان انگیز رویال پس A2 خبر داده است. علاوه بر این، رویال پس نیز برای پیش رزرو در دسترس خواهد بود.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

طبق اطلاعات، RP موبایل جدید PUBG اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است و پاداش‌های هیجان‌انگیزی که به ندرت پیش از این دیده شده‌اند، در دسترس هستند. همچنین، این بازی قرار است 100 آپدیت پریمیوم دیگر را به نشانه شروع A2 Level Infinite منتشر کند.

مقالات مرتبط »    Winner Pass فصل 50 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت و جوایز

تاریخ انتشار، جوایز و هر آنچه که باید درباره رویال پس A2 پابجی موبایل جدید بدانید

طبق اطلاعات فاش شده، رویال پس A2 پابجی موبایل از 18 ژوئیه 2023 (سه شنبه، ۲۷ تیر) در دستگاه های شما در دسترس خواهد بود. همانطور که گفته شد، برخی از جوایز باورنکردنی برای گیمرها قبل از جلسه رسمی RP در دسترس خواهد بود.

بازیکنان باید PUBG New State RP را با UC برای جوایز ممتاز خریداری کنند. با این حال، آنها ممکن است پیش سفارش را به صورت رایگان دریافت کنند. حالا بیایید در مورد جوایز بازیکنان در رویال پس A2 پابجی موبایل صحبت کنیم.

  • اولین جایزه یک موتور گلایدر است که برای بازیکنانی که A2 Royal Pass را در عرض یک هفته قبل از عرضه آن پیش‌سفارش کنند، در دسترس خواهد بود. آنها همچنین یک صندوقچه با UC (ارز درون بازی) و موارد دیگر دریافت خواهند کرد. با این حال، یک گرفتاری برای این وجود دارد. اگر RP را با 720 UC پیش‌سفارش کنید، فقط به مدت 15 روز و اگر از 1920 RP برای پیش‌سفارش استفاده کنید، به‌طور دائم در دسترس خواهد بود.
  • حالا در مورد دیگر جوایز: بازی دو لباس اسطوره ای را در تیزر اعلام کرده است. اولین بازیکنان لباس، لباس اسطوره‌ای را در سطح 40 دریافت می‌کنند. این یک لباس رنگارنگ به سبک نجات غریق برای شخصیت‌های مرد بازی خواهد بود.
  • این لباس همچنین دارای یک Honey Badger AR است که یکی از شناخته شده ترین تفنگ های تهاجمی بازی است. بنابراین، پوسته اسلحه جدیدی نیز برای تفنگ وجود خواهد داشت.
  • رویال پس A2 پابجی موبایل همچنین یک لباس اسطوره ای شگفت انگیز سطح 100 را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. این لباس اسطوره ای جدید در سطح 100 در دسترس خواهد بود و این لباس شخصیت زن تغییر رنگ خواهد داشت و در سه رنگ پیش فرض موجود است: صورتی روشن، قرمز و سبز روشن.
  • این شخصیت اسطوره‌ای یک UMP45 با پوسته تفنگ منحصربه‌فرد در دست دارد. بنابراین، بدیهی است که یک پوسته تفنگ فوق العاده دیگر نیز در رویال گذر A2 وجود خواهد داشت.
  • جدا از این جذابیت های اصلی در رویال پس A2 پابجی موبایل، همانطور که در تیزر نشان داده شده است، برای هر سطح در این RP جدید جوایزی نیز وجود خواهد داشت. پوسته‌های اسلحه‌ای افسانه‌ای برای AKM و Honey Badger وجود دارد، و برخی از پوسته‌های کمیاب خودرو در آستانه ورود به این به‌روزرسانی هستند. همچنین بسیاری از جوایز قابل ارتقا مانند پوسته اسلحه، لباس شخصیت و موارد دیگر دریافت خواهید کرد.

بهترین بخش PUBG A2 Royal Pass این است که بازیکنان نگران بودند که بازی ممکن است قیمت RP در بازی را افزایش دهد. با توجه به اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده است، بازیکنان می توانند آنها را در دو قسمت خریداری کنند.

آنها می توانند RP 1-50 را برای 360 UC خریداری کنند. و سپس پس از تکمیل آن، می توانند RP 51-100 را برای 360 UC دیگر خریداری کنند. که در هنگام تکمیل اولین خرید جمع می شوند. یا می توانید RP 1-100 کامل را برای 720 UC خریداری کنید.

این تقریباً همه چیزهایی است که باید در مورد رویال پس A2 پابجی موبایل آینده بدانید. با این حال، بازیکنان BGMI نباید خیلی ناامید شوند. زیرا طبق اطلاعات لو رفته، انتظار می رود این RP به زودی وارد بازی شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت