ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همکاری KFC و پابجی

همکاری KFC و پابجی موبایل در نسخه 2.8 برای آیتم های رستوران در بازی

PUBG Mobile 2.8 : حالت همکاری KFC توضیح داده شد

توسعه دهندگان با اعلام همکاری KFC و پابجی موبایل 2.8، فرانچایز بین المللی فست فود، جامعه را شوکه کردند. توسعه دهندگان این خبر را از طریق دسته های رسانه های اجتماعی خود منتشر کردند. در نتیجه، سوالات متعددی در رابطه با همکاری مطرح شده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

قرار است فصل جدیدی با آپدیت PUBG 2.8 عرضه شود. در 5 سپتامبر 2023، ساعت 11:00 (UTC) به ویتنام رسید. و راه اندازی جهانی آن در ساعت 2:00 (UTC) انجام خواهد شد. این به‌روزرسانی، بهبودها، بهینه‌سازی‌ها و رفع اشکال‌های مختلف را معرفی می‌کند. علاوه بر این، حالت جدید Zombie’s Edge و به‌روزرسانی‌هایی در بازی Firearm، Attachment، Classic Mode و World of Wonder را به همراه خواهد داشت. اگر بازی را بین 5 تا 17 سپتامبر (UTC+0)، 2023 به‌روزرسانی کنید، 3000 BP، 100 AG و یک کلاه دزدان دریایی Beat (3D) دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط »     آپدیت PUBG Mobile 2.8 : لینک دانلود و راهنمای نصب APK

همکاری KFC و پابجی موبایل بررسی شد

این همکاری با وجود اینکه اولین باری نیست که بازی با فرنچایز مواد غذایی همکاری می کند، جامعه PUBG را در حیرت فرو برده است. همکاری قبلی دارای پوسته های درون بازی، چترهای KFC و بسیاری موارد دیگر در بازی بود. علاوه بر این، این فرنچایز یک غذای محدود Pochinki Twister Box Meal را به منوی خود اضافه کرده بود.

همکاری KFC و پابجی موبایل در نسخه 2.8 بین 2 اکتبر و 6 نوامبر 2023 (۱۰ مهر تا ۱۵ آبان) در دسترس خواهد بود. نقشه های پشتیبانی شده آن Erangel، Livik، Miramar و Nusa خواهند بود.

ویژگی های جدیدی که همکاری برای PUBG Mobile به ارمغان می آورد چیست؟

رستوران های کی اف سی:

رستوران‌های KFC روی نقشه‌های PUBG Mobile به‌عنوان ساختمان‌های مستقل ظاهر می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را در مناطق خاصی پیدا کنید. علاوه بر لوازم کلاسیک معمولی، می‌توانید اقلام انحصاری KFC را در رستوران‌های KFC بیابید و کیوسک‌های تعاملی سفارش‌دهی KFC نیز در آنجا خواهند بود.

موارد انحصاری بازیابی KFC:

آیتم های بازیابی انحصاری KFC نسخه های اصلاح شده اقلام بازیابی کلاسیک خواهند بود. آنها تعداد HP شما را سریعتر پر می کنند. چهار آیتم بازیابی مختلف وجود خواهد داشت که همکاری KFC و پابجی موبایل تولید خواهد کرد: نوشیدنی KFC، KFC Nuggets، KFC Chicken Bucket، و KFC Chicken Dinner.

  • KFC Drink: انرژی 60 را بازیابی می کند و استفاده از آن چهار ثانیه طول می کشد.
  • KFC Nuggets: بازیابی 75 Health و استفاده از آن چهار ثانیه طول می کشد.
  • KFC Chicken Bucket: سلامتی شما را دوباره پر می کند و استفاده از آن شش ثانیه طول می کشد.
  • KFC Chicken Dinner : سلامت و انرژی شما را به طور کامل بازیابی می کند و استفاده از آن شش ثانیه طول می کشد.

کیوسک‌ تعاملی سفارش‌دهی KFC:

این به عنوان یک فروشگاه لوازم ویژه در رستوران های KFC خدمت می کند و اقلام انحصاری بازیابی KFC را به فروش می رساند. برای خرید اقلام مورد نظر خود از این کیوسک ها به ژتون نیاز دارید. علاوه بر این، محدودیتی در تعداد کالاهایی که می توان از آنها خریداری کرد وجود خواهد داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت