ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت PUBG Mobile 2.7

آپدیت PUBG Mobile 2.7 : مناطق با تم Dragon Ball Super و نقشه راه

به‌ روز رسانی پابجی موبایل 2.7 : مناطق با موضوع Dragon Ball Super ، نقشه راه و …

با انتشار آپدیت PUBG Mobile 2.7 ، پابجی موبایل و Dragon Ball Super آماده هستند تا در این همکاری خارق‌العاده، دنیای بازی را به آتش بکشند. این همکاری ترکیبی از گیم پلی محبوب بتل رویال با شخصیت ها و جهان محبوب این مجموعه انیمه/مانگا است. بازیکنان می‌توانند خود را در ترکیبی اکشن از این برندهای مشهور با مکان‌های موضوعی، استعدادها، پوسته شخصیت‌ها و نقشه راه رویداد غوطه‌ور کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

خود را برای درگیر شدن در میدان‌های نبرد موضوعی آماده کنید. تکنیک‌های قوی را آزاد کنید و به قهرمان‌های افسانه‌ای تبدیل شوید. زیرا PUBG Mobile و Dragon Ball Super تجربه‌ای از بازی آدرنالین را ارائه می‌دهند که مانند هیچ‌کس دیگری در پلتفرم موبایل وجود ندارد.

مقالات مرتبط »    Winner Pass فصل 50 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت و جوایز

آپدیت PUBG Mobile 2.7 ، حوزه‌ها، مهارت‌ها و آیتم‌های الهام‌گرفته از Dragon Ball را معرفی کرده است

مناطق موضوعی

PUBG Mobile مناطق مختلفی با موضوع Dragon Ball به عنوان بخشی از این همکاری خواهد داشت. می‌توانید در مکان‌های نمادین این مجموعه، مانند خانه کم، دهکده آرو، برج کورین و معبد هنرهای رزمی، به کاوش و مبارزه بپردازید. هر منطقه جو و سختی های خاص خود را دارد و دنیای Dragon Ball را در این بازی زنده می کند.

مهارت های موضوعی

در آپدیت PUBG Mobile 2.7 مهارت‌های با مضمون خاص که از سری انیمه الهام گرفته شده‌اند در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت. تاکنون، Kamehameha، انفجار انرژی مشهور گوکو، در توییتر فاش شده است. این حرکت می تواند یک مهارت ویرانگر برای استفاده در برابر حریفان در بازی باشد. طرفداران همچنین در مورد امکان گنجاندن Final Flash، حرکت مشخصه Vegeta، برای افزایش هیجان و دامنه استعدادهای بازی، حدس زده اند.

نقشه راه رویدادها

نقشه راه شراکت آپدیت PUBG Mobile 2.7 با این مجموعه انیمیشن رویدادها و فعالیت‌های هیجان‌انگیزی را ارائه می‌دهد. این نقشه راه است:

  • Themed Mode (۲۲ تیر – ۱۳ شهریور)
  • Battle Royale Dragon Ball Super (۲۴ تیر – ۱۳ شهریور)
  • Exclusive outfits, companions, weapons, and items (۲۳ تیر – ۱۳ شهریور)
  • In-game collaboration event (۲۳ تیر – ۱۳ شهریور)
  • More exclusive outfits (۲۰ مرداد – ۱۳ شهریور)

پوسته های شخصیت

مکاری PUBG Mobile و Dragon Ball Super پوسته های شخصیتی متنوعی را در بازی ارائه می دهد. و به شما این امکان را می دهد که به قهرمانان مورد علاقه خود در این سری انیمه تبدیل شوید. بازی بتل رویال از پنج شخصیت در توییتر رونمایی کرده است:

  1. Goku،
  2. Vegeta،
  3. Frieza،
  4. Gohan
  5. و Piccolo.

این پوسته های شخصیت به طور منحصر به فرد شخصیت های افسانه ای را نشان می دهند. و به شما این امکان را می دهند که در حین مبارزه در بازی نبرد رویال، هواداران انیمه خود را به رخ بکشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت