ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK پابجی موبایل 2.7

APK پابجی موبایل 2.7 برای اندروید : لینک دانلود و راهنما

PUBG Mobile 2.7 APK برای اندروید : لینک دانلود و راهنما

مقاله زیر حاوی پیوندی به آخرین فایل APK پابجی موبایل 2.7 و دستورالعمل‌های تکمیل نصب است.

به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 با ترکیبی عالی از محتوای جدید در کنار پیشرفت‌های موجود برای ارائه یک تجربه بهینه ارائه شد. عرضه به روز رسانی در اوایل این ماه تکمیل شد. اگر آخرین نسخه را نصب نکرده‌اید، محتوای هیجان‌انگیز Dragon Ball Supper Collaboration از جمله حالت‌های بازی مضمون را از دست داده‌اید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

می توانید آخرین نسخه را از طریق فروشگاه های رسمی دانلود کنید. علاوه بر این، اگر گوشی هوشمند اندرویدی دارید، می توانید بازی را با استفاده از فایل APK که مستقیماً در وب سایت رسمی میزبانی شده است، نصب کنید.

مقالات مرتبط »    اسلحه ACE32 در پابجی موبایل – نحوه استفاده، بهترین نکات و ترفندها

لینک دانلود APK پابجی موبایل 2.7 برای دستگاه اندروید

جدیدترین نسخه PUBG Mobile 2.7 است و مراحل زیر برای دانلود APK و نصب بازی آمده است:

مرحله 1: برای دانلود آخرین فایل APK روی لینک زیر کلیک کنید.

APK پابجی موبایل 2.7 برای اندروید: اینجا را کلیک کنید.

فایل فشرده APK عنوان بتل رویال به زودی در دستگاه شما ذخیره خواهد شد.

مرحله 2: در پوشه دانلود دستگاه خود پیمایش کنید و فایل APK را نصب کنید. قبل از نصب، باید گزینه «نصب از منبع ناشناس» را فعال کنید.

مرحله 3: پس از نصب، می توانید بازی کنید و مجوزهای لازم را برای ادامه ارائه دهید.

از آنجایی که این نسخه فشرده است، یک کادر محاوره ای روی صفحه ظاهر می شود که از شما می خواهد بسته منبع ترجیحی را دانلود کنید.

مرحله 4: پس از نصب بسته منبع، می توانید به حساب کاربری وارد شوید تا از محتوای جدید هیجان انگیز نسخه 2.7 لذت ببرید.

در صورت بروز خطا در این فرآیند، می توانید یک نصب مجدد تمیز انجام دهید. اگر مشکل برطرف نشد، می‌توانید فایل APK را از لینک رسمی قسمت قبلی دانلود کنید و دوباره همان مراحل را دنبال کنید.

حجم فایل APK پابجی موبایل 2.7 چقدر است؟

حجم فایل APK پابجی موبایل 2.7 حدود 717 مگابایت است. علاوه بر این، باید بسته‌های منابع اجباری را که در بازی دانلود می‌کنید در نظر بگیرید. شما دو گزینه دارید، بسته منبع HD به 1089.5 مگابایت نیاز دارد، در حالی که بسته منابع با مشخصات پایین به 557.6 مگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد.

از طرف دیگر، می توانید فایل APK معمولی را مستقیماً از وب سایت بازی دانلود کنید. که حدود 1.32 گیگابایت وزن دارد. در این صورت نیازی به دانلود بسته منبع دیگری نخواهید داشت. در نتیجه به شما توصیه می شود که بازی را از طریق یک محیط WiFi دانلود کنید.

توجه داشته باشید:
PUBG Mobile در هند مسدود شده است. با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط دولت، به تمامی بازیکنان کشور توصیه می شود که بازی را دانلود یا بازی نکنند. با این حال، آنها ممکن است در عوض وارد BGMI شوند، یک IP مجزا از Krafton که در ماه اخیر به کشور بازگشته است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت