ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهار PMPL 2023 اندونزی

بهار PMPL 2023 اندونزی : تیم‌های پابجی موبایل، زمان‌بندی، جوایز

بهار PMPL 2023 اندونزی : تیم‌های PUBG Mobile، قالب، زمان‌بندی، استخر جوایز و…

فصل بهار لیگ حرفه‌ای موبایل PUBG 2023 (PMPL) اندونزی از 15 فوریه 2023 (چهارشنبه، ۲۶ بهمن) آغاز می‌شود. این لیگ دارای مجموع 20 تیم برتر این کشور آسیایی است که در یک تورنمنت دو هفته‌ای با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

ناشر Tencent Games نسبت به نسخه قبلی چند تغییر در قالب لیگ حرفه ای در منطقه جنوب شرقی آسیا ایجاد کرده است. دیگر یک فینال بزرگ وجود نخواهد داشت. به این معنی که در این فصل فقط یک مرحله برای تعیین قهرمان تاج برگزار می‌شود. و از سیستم 10 امتیازی برای توزیع امتیازات استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین جوایز را از 150 هزار دلار به 80 هزار دلار کاهش داده است.

خرید UC پابجی موبایل از ارزان جم با استفاده از آیدی و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت (ضمانت قیمت) انجام می شود.

فرمت بهار PMPL 2023 اندونزی

در هفته اول که از 15 تا 19 فوریه (۲۶ تا ۳۰ بهمن) برگزار می شود، این تیم ها به طور تصادفی در پنج گروه چهار تیمی تقسیم می شوند. در مجموع 20 مسابقه در پنج روز مسابقه از چهارشنبه تا یکشنبه برگزار خواهد شد.

طبق رده‌بندی این تیم‌ها پس از پنج روز، این تیم‌ها در گروه‌های هفته دوم قرار خواهند گرفت. هفته دوم از 22 تا 26 فوریه (۳ تا ۷ اسفند) برگزار می شود و مجدداً 25 بازی برگزار می شود. رده بندی کلی مسابقات بر اساس امتیاز کسب شده توسط تیم ها در 50 مسابقه مشخص خواهد شد.

مقالات مرتبط »  5 اسلحه برتر در PUBG Mobile که باید در سال 2023 از آنها اجتناب کنید

تیم های شرکت کننده در بهار PMPL 2023 اندونزی

14 تیم برتر از آخرین دوره دعوت شده اند، در حالی که چهار تیم برتر از PMNC اندونزی قبلاً به این رقابت ها رسیده اند.

تیم های دعوت شده از فصل قبل

1) BOOM Esports

2) Alter Ego Ares

3) Persija EVOS

4) Bigetron RA

5) Genesis Dogma GIDS

6) Aura Esports

7) Morph GGG

8) GPX

9) NFT Esports

10) BNW 88

11) GPBR Esport

12) HFX Esports

13) Pigmy team

14) Kagendra

15) Dewa United

16) NKINS Esports

تیم های واجد شرایط از PMNC اندونزی

17) RRQ

18) Voin Esports

19) ARF Team

20) GLU Squad

با حضور ستاره‌های Luxxy و Zuxxy به Persija Evos و بازگشت Uhigh و Ryzen به Bigteron، مطمئناً این مسابقات یک تجربه هیجان‌انگیز برای بازیکنان و طرفداران خواهد بود. جنسیس داگما، مدافع عنوان قهرمانی، به دنبال تکرار عملکرد خود خواهد بود. در حالی که RRQ، که از طریق PMNC آمده است، به دنبال کسب اولین عنوان خود خواهد بود. Boom Esports در سال گذشته نیز نمایش شگفت انگیزی داشت. و قصد دارد فصل بهار PMPL 2023 اندونزی را به خوبی آغاز کند.

رقابت‌های بین‌المللی قبلی، یعنی مسابقات PMGC 2022، علیرغم برگزاری فینال رویداد در این کشور، برای تیم‌های اندونزی خوب پیش نرفت. بنابراین آن‌ها به دنبال مبارزه و بازیابی شکوه خود خواهند بود.

Alter Ego در فینال بزرگ در رده چهاردهم قرار گرفت. در حالی که دو تیم اندونزیایی دیگر، Bigetron و Evos Esports، در مرحله لیگ خود از این رویداد حذف شدند. این تیم‌ها اکنون روی نبرد PMPL آینده تمرکز خواهند کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت