ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
به روز رسانی پابجی

به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 : لینک دانلود APK و اندازه فایل

آخرین به روز رسانی PUBG Mobile Lite 0.25.0 : لینک دانلود APK و اندازه فایل (آگوست 2023)

در مقاله زیر راهنمای دقیقی برای دانلود به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 از طریق APK ارائه شده است.

PUBG Mobile Lite یک عنوان تلفن همراه جداگانه است. که پس از موفقیت نسخه معمولی راه اندازی شد و به طور خاص برای پلتفرم اندروید ارائه می شود. هر چند وقت یکبار، توسعه دهندگان به روز رسانی جدیدی را منتشر می کنند و محتوای جدیدی را برای بازی معرفی می کنند. آخرین نسخه پچ 0.25.0 است و می توانید آن را مستقیماً از طریق فروشگاه Google Play بر روی دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

همچنین می توانید از فایل APK در وب سایت رسمی بازی استفاده کنید.

مقالات مرتبط »   Winner Pass فصل 51 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت ها و جوایز

مراحل دانلود فایل APK به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 و تکمیل نصب

روند دانلود فایل APK PUBG Mobile Lite 0.25.0 و بارگذاری جانبی آن در دستگاه شما دشوار نیست. زیرا می توانید کل فرآیند را در چند مرحله آسان تکمیل کنید. در اینجا راهنمای دقیق برای دانلود به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 APK و تکمیل نصب آمده است:

مرحله 1) از وب سایت بازی دیدن کنید. زیرا توسعه دهندگان فایل را برای راحتی بازیکنان میزبانی می کنند. این کار کل کار را حتی بیشتر امکان پذیر می کند. زیرا نیازی به جستجوی یک فایل قانونی در وب سایت شخص ثالث ندارید.

مرحله 2) پس از دسترسی به صفحه وب، روی دکمه دانلود APK کلیک کنید تا آخرین فایل APK به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 را دانلود کنید.

حجم فایل 714 مگابایت است و زمان دانلود بسته به سرعت اینترنت شما متفاوت خواهد بود.

مرحله 3) پس از دانلود، می توانید از طریق حافظه گوشی پیمایش کنید و نصب را کامل کنید.

به ویژه، هر زمان که از شما خواسته شد، باید گزینه Install from Unknown Source را روشن کنید. علاوه بر این، دستگاه شما باید فضای کافی (حدود 2 گیگابایت) برای دانلود و تکمیل نصب بدون مشکل داشته باشد. همچنین ممکن است نیاز به دانلود فایل های اضافی در بازی داشته باشید.

مرحله 4) پس از اتمام نصب، آماده شیرجه رفتن در میدان نبرد هستید. می توانید به عنوان مهمان وارد شوید یا با پلتفرم موجود یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

با توجه به اینکه می توانید پیشرفت خود را بدون خطر از دست دادن آن انجام دهید، گزینه دوم ترجیح داده می شود.

ممکن است در طول فرآیند نصب فایل به روز رسانی پابجی موبایل لایت 0.25.0 با خطای خواندن «There was a problem parsing the package» مواجه شوید. در چنین شرایطی، ابتدا می توانید یک نصب مجدد واضح را امتحان کنید. اگر همین مشکل ادامه داشت، احتمالاً APK به طور کامل دانلود نشده است. بنابراین، می توانید APK را دوباره دانلود کنید و مراحل فوق را ادامه دهید.

 

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile Lite در هند ممنوع است و به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت، به بازیکنان این کشور توصیه می شود این بازی را در دستگاه های اندرویدی خود دانلود یا بازی نکنند. در عوض، آن‌ها می‌توانند در IP دیگر کرفتون، BGMI، که اخیراً در کشور رفع انسداد شده است، وارد شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت