ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Air Drop Carnival پابجی

رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل : نحوه بازی، جوایز و موارد دیگر

ایونت PUBG Mobile Air Drop Carnival : نحوه بازی، جوایز و …

در این مقاله، همه کارهایی را که برای بازی در رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل و دریافت جوایز رایگان باید انجام دهید، به شما آموزش خواهیم داد.

PUBG Mobile با نام PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile نیز شناخته می شود. که آلن واکر را به عنوان سفیر رویداد Air Drop Carnival در بازی بازمی گرداند. این رویداد در 4 آگوست 2023 آغاز شد و در 20 آگوست 2023 (۲۹ مرداد) به پایان خواهد رسید. آهنگ موضوع مرتبط با این رویداد، جدیدترین انتشار آلن واکر، سرزمین قهرمانان است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

همانطور که برای همه رویدادها در PUBG Mobile معمول است، کارناوال Air Drop مأموریت ها و پاداش های خود را دارد.

مقالات مرتبط »    Winner Pass فصل 51 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت ها و جوایز

نحوه اجرای رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل

می توانید از رویداد Air Drop در یکی از نقشه های زیر لذت ببرید:

 • Erangel
 • Livik
 • Nusa
 • Sanhok

این رویداد می تواند به صورت دو نفره یا در یک تیم چهار نفره انجام شود. هر دو حالت جوایز مشابهی دارند، بنابراین ساختار تیم شما تفاوتی ندارد. توجه به این نکته مهم است که شما فقط باید هم تیمی هایی را انتخاب کنید که با شما بازی کنند. در غیر این صورت، تلاش برای حذف فردی از تیم خود و اضافه کردن یک عضو جدید دردسرساز خواهد بود.

اگر این حالت را در یکی از نقشه های بالا بازی کنید، جزیره کوچکی را خواهید دید که با موضوع رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایلظ ساخته شده است. موارد زیر را در جزیره و نزدیک آن خواهید یافت:

 • خانه های جدید که می توانید بعد از فرود برای غارت آنها را بشویید.
 • وسیله نقلیه جدیدی به نام قایق اردک. همانطور که از نامش پیداست، شبیه جوجه اردک زرد است.

پاداش‌های هیجان‌انگیز زیادی در رابطه با رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل وجود دارد:

 • حفاظت از رتبه‌بندی رتبه‌بندی تیم: در توضیحات درون بازی آمده است: «امتیاز شما در ۲ مسابقه اول رتبه‌بندی شده که در یک تیم با دوستان هر روز برگزار می‌شود کاهش نمی‌یابد». اگر در دو مسابقه اول در حین بازی در این حالت زود بمیرید، از Tier Protection برخوردار خواهید بود و امتیاز از دست نمی دهید.
 • دوبار لایک رتبه‌بندی شده تیم‌آپ: توضیحات درون بازی به این شرح است: «در 2 مسابقه اول رتبه‌بندی که هر روز در یک تیم با دوستان انجام می‌شوند، محبوبیت دو برابری از لایک‌ها دریافت کنید». در پایان دو مسابقه اولی که در این حالت بازی می کنید، دو برابر لایک دریافت خواهید کرد.
 • امتیازهای پاداش رتبه‌بندی تیم‌آپ: در توضیحات درون بازی آمده است: «مسابقه‌های رتبه‌بندی‌شده را با دوستان خود بازی کنید و در ۲ مسابقه اول رتبه‌بندی که هر روز با دوستانتان انجام می‌شود، در ۳۰ امتیاز برتر قرار بگیرید.» اگر به TOP 30 راه پیدا کنید، در پایان دو مسابقه اول که در این حالت انجام می شود، 10 امتیاز امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد.
 • Ranked Team-Up Double Synergy: توضیحات درون بازی به این شرح است: “در 2 مسابقه اول رتبه بندی شده که هر روز در یک تیم با دوستان انجام می شود، هم افزایی مضاعف دریافت کنید.” بنابراین، به طور کلی، برای هر مسابقه ای که با دوست خود بازی می کنید، 6 امتیاز هم افزایی دریافت می کنید. در این حالت، برای 2 مسابقه اول رتبه بندی که با دوستان خود انجام می دهید، 12 دریافت خواهید کرد.
 • چالش دوگانه رتبه‌بندی شده تیم‌آپ: در توضیحات درون بازی آمده است: «در ۲ مسابقه اول رتبه‌بندی شده که هر روز در یک تیم با دوستان انجام می‌شوند، دو امتیاز چالش دریافت کنید». نقاط چالش به ایجاد محافظت لایه شما کمک می کند. بنابراین، جمع آوری سریع این امتیازها همیشه یک امتیاز خوش آمدید است.

برای انجام مسابقات رتبه بندی شده در این رویداد PUBG Mobile، باید روی دکمه Air Drop Carnival روی صفحه کلیک کنید که به محض باز کردن بازی نشان داده می شود. در صفحه رویداد، گزینه های زیر را برای کلیک کردن پیدا خواهید کرد:

 • ماموریت های مشترک تیمی
 • Lv 1 (برگه بازخرید پاداش)
 • پارتی هم افزایی تابستانی

مأموریت های مشترک تیمی

این از 4 آگوست 2023 تا 17 آگوست 2023 ادامه خواهد داشت. در این بخش از رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل، باید هم تیمی هایی را اضافه کنید تا تیم دوتایی یا تیم خود را تشکیل دهند و مجموعه ای از ماموریت ها را برای جمع آوری Air Drop Tokens انجام دهید. برای بازخرید جوایز به این توکن ها نیاز دارید.

پارتی هم افزایی تابستانی

این بخش از رویداد بر توانایی شما برای دوست یابی در PUBG Mobile تکیه دارد. شما باید با دوستان خود امتیاز همکاری ایجاد کنید و یکی از آنها را شریک خود کنید. بسته به عملکرد شما، می توانید تا 400 توکن Air Drop بدست آورید که می توانید از آنها در بخش بازخرید پاداش استفاده کنید.

جوایزی برای بازی در رویداد Air Drop Carnival پابجی موبایل

در وسط دکمه‌های Team Shared Mission و Summer Synergy Party، دکمه‌ای را پیدا می‌کنید که می‌گوید “Lv 1”. هنگامی که برای اولین بار صفحه رویداد را در PUBG Mobile باز می کنید، LV 1 را نشان می دهد، اما با بازی کردن و جمع آوری توکن های Air Drop، سطح به تدریج افزایش می یابد. این برگه ای است که در آن می توانید جوایز را ردیم کنید. و آنها به شرح زیر هستند:

 • برای تکمیل سطح 1 به 200 توکن نیاز دارید. می توانید کوپن 30 کوپن UC Hola Buddy، 30 کوپن UC Marmoris X-Suit، 1 کوپن جعبه ممتاز، 2 کوپن جعبه کلاسیک، یا 4 کوپن جعبه تامین را به عنوان پاداش انتخاب کنید.
 • سطح 2 دارای مجموعه ای از احساسات است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید
 • سطح 3 دارای کوپن های شخصیت، امتیاز رویال پاس، قطعات نقره ای و موارد دیگر است.
 • سطح 4 دارای موارد محبوبیتی است که می توانید انتخاب کنید تا به دوستان خود بدهید.
 • سطح 5 دارای ست لباس افسانه ای است. سه مجموعه برای انتخاب وجود دارد. برای تکمیل ست می توانید یک لباس و یک روسری را انتخاب کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت