ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حالت Arena در کالاف

نحوه بازی حالت Arena در کالاف دیوتی موبایل

چگونه حالت Arena را در COD Mobile بازی کنیم؟

COD Mobile بازی چند نفره و بتل رویال را در یک حالت بازی جدید هیجان انگیز 4v4v4 با عنوان Arena Mode ترکیب می کند.

حالت Arena در کالاف دیوتی موبایل یک Mode بازی کاملاً جدید 4v4v4 است که در بازی شروع به کار کرد. حالت Arena مانند ترکیبی بین چند نفره COD Mobile و Battle Royale به نظر می رسد. و در نهایت می تواند بر هر دو جمعیت پیروز شود. با آن، بیایید نحوه بازی حالت Arena در کالاف دیوتی موبایل را بررسی کنیم.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

حالت Arena در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

حالت Arena در کالاف دیوتی موبایل در اصل یک بازی مینی بتل رویال است. سه تیم چهار نفره در یکی از دو نقشه، New Vision City یا Ecology Lab مستقر می‌شوند. و آن را در نبردهای دور برمی‌گردانند.

مقالات مرتبط »    بتل پس سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل 2023 : قیمت و پاداش

نحوه بازی Arena Mode در COD Mobile

قبل از شروع بازی، می‌توانید نقشه را کاوش کنید و آیتم‌هایی را خریداری کنید تا وارد مرحله اول شوید. در طول راندها، شکست دادن دشمنان و تکمیل اهداف دیگر، توکن هایی برای شما به ارمغان می آورد که می توانید از آنها برای خرید سلاح و سایر تجهیزات بین دور استفاده کنید.

شما می توانید با سرنگونی پهپادهایی که در آسمان بالای نقشه معلق هستند، به تعداد توکن خود اضافه کنید و تجهیزات بیشتری به دست آورید.

مانند بازی Battle Royale، حالت Arena دارای یک دایره در حال فروپاشی است که با فشار دادن بازیکنان به هم نزدیک‌تر می‌شود. در حالت Arena نیز فقط یک زندگی در هر دور دریافت می‌کنید، بنابراین بازی تاکتیکی مهم است.

نحوه برنده شدن در حالت Arena در COD Mobile

اولین تیمی که دو دور در حالت آرنای COD Mobile برنده شود، برنده است! با آن، یک مسابقه از حالت Arena می تواند تنها پس از دو راند به پایان برسد یا تا چهار دور ادامه یابد.

این همه آن چیزی است که قبل از ورود به حالت Arena در COD Mobile باید بدانید. با راه اندازی فصل 6 Call of Duty: Mobile – Templar’s Oath، سه دوست را بگیرید و بر رقابت مسلط شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت